Jump to content
Dogomania

Księżniczka Kala[*] za TM & Turbo Panda


xxxkaluniaxxx

Recommended Posts

  • 1 month later...

Hejo :D 

Papik rośnie, obecnie 46cm w kłębie ma <3  w sobote 14 byliśmy na latających psach :P Nie miała żadnego problemu z jazdą pociągiem i tramwajem :D Nie świrowała na widok piesełków i ludzi :D Był lekki problem z wyciszeniem ale to pikuś :P

Pare fotek z LP jest na  Pandełowym  FB :P 

Wypadałoby coś nowego wrzucić :D 

IMG_4316.jpg

IMG_4291.jpg

IMG_4311.jpg

IMG_4309.jpg

IMG_4315.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ha! coś o tym wiem.. Hiro mój ma lekko niesymetryczne ustawienie uszu i też mnie to lekko drażni bo powinien miec symetrycznie ułożone względem głowy... wewnętrzna krawędź uszu powinna jak najsciślej przylegać do głowy... a prawe ucho przylega mniej i złamuje się pod troszkę innym kątem niż lewe i przez to w wyglądzie ogolnym cały łeb wypada lekko niesymetrycznie... :D  Hirek ma stosunkowo miekkie i lekkie uszy.. mało masywne, mogły by być mocniejsze :D Ale oczywiście ja skopałam te uszy bo po pierwsze nie podklejałam a po drugie za duzo gryzaków w szczenięctwie sprawiło, że  prawe mięśnie czaszki inaczej (wyżej) trzymają ucho niż ze strony lewej.... także uszy też sa moją zmorą :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Po roku mała aktualizacja dla ciekawych :D 

Panda zakończyła wzrost na 47cm :D Jest kochaną ciapą i przytulakiem, kocha cały świat, mega najarana na zabawki :D  Mimo wczesnego odebrania od matki spoko czuje się w stadzie psów :)Jak gdzieś chyba wspominałam ćwiczymy frisbee <3 W maju startowaliśmy na LP  w TnG gdzie zajęliśmy nawet spoko miejsce bo 27 :D w planach mam Gdynie i nieśmiało jeszcze myślę o Wawie :D We Wrocku nie startowałam bo obie z Panda mieliśmy delikatne kontuzje :P Troche kombinujemy z bikejoringiem :D 

17309870_1258847834183639_8041445869770668933_n.jpg

17270365_1258853670849722_104574963_n.jpg

IMG_3631.JPG

IMG_3484.JPG

IMG_6835.JPG

IMG_6709.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...