Jump to content
Dogomania

FISTASZEK wyskoczył aż w Alpy!


Bjuta

Recommended Posts

Dziewczyny, weźcie kiedyś Fistaszka i Neskę na spacer, bo oni nie chodzą na wybiegi i tak się kiszą w tym boksie... Ja wiem że to trudne, bo Fistaszka się z żadnymi psami nie da na spacerze połączyć. (Ale może z Larsą i Bahią by poszedł, bo one się przewinęły przez jego boks?) Nesca się super pilnuje i Fistaszek też, można go puścić, pod warunkiem, że nie ma psa na horyzoncie. On do ludzi jest super łagodny. Tak, kiedyś przy okazji, żeby całych wakacji nie przesiedział w boksie, grubas jeden.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Dziewczyny, weźcie kiedyś Fistaszka i Neskę na spacer, bo oni nie chodzą na wybiegi i tak się kiszą w tym boksie... Ja wiem że to trudne, bo Fistaszka się z żadnymi psami nie da na spacerze połączyć. (Ale może z Larsą i Bahią by poszedł, bo one się przewinęły przez jego boks?) Nesca się super pilnuje i Fistaszek też, można go puścić, pod warunkiem, że nie ma psa na horyzoncie. On do ludzi jest super łagodny. Tak, kiedyś przy okazji, żeby całych wakacji nie przesiedział w boksie, grubas jeden.[/QUOTE]

Mnie póki co nie bedzie teraz w schronisku,ale jak bede to nie zapomnę o Fistaszku i Nesce ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fistaszek na początku ciągnie jak czołg, więc w upały się z nim tak super nie chodzi. Jak nie ma psiaka na horyzoncie, to spokojnie można go puścić. Kochany jest bardzo!!! A Nesca to moja wielka miłość. Sam urok! :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ich już biorę razem, tylko na początku człowiek się czuje jakby go ciągnęła torpeda... potem jest lepiej... :) Przy odstawianiu Fistaszka spowrotem trzeba mieć oczy dookoła głowy, bo szybki sprytny jest! Człowieka nie użre, ale np. Ottusia - to chętnie. :( Tylko do suczek jest szarmancki! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']nie umiem sobie przypomnieć :D W razie ja bym go nie widziała czy coś to zapytam się Mysi :)[/QUOTE]

Jak wchodzisz przez furtkę spacerową, to zaraz na lewo jest druga furtka (niebieska) i potem pierwszy boks po prawej. Na samym rogu. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...