Jump to content
Dogomania

CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)


moon_light

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anovi']Natalka - dzidziulek Ci rośnie cudny :loveu::loveu::loveu::loveu:
A ucholki mniam :loveu: :cool3: Piękną ma główkę :)

i chciałam powiedzieć... tzn. uprzejmie donoszę, że Natalia nadal wisi mi wspólne :drink1: (to z okazji spełnionego marzenia) :lol: :evil_lol:[/quote]
Ucholki uwielbiam:loveu: i główkę, i wszystko:loveu:

Spoko spoko, i na :beerchug: przyjdzie pora, jak nie w warszawie, to sie na jakiejs wystawie odnajdziemy:lol: (fx-klub DN)

[quote name='PIKA']No kolezanko, kiedy chlopakow na brykanko umawiamy? :cool3:[/quote]
Kiedy tylko kcesz :) byle bylo pod wieczor, bo mlody odmawia wspolpracy jak piecze słońce.
[quote name='Loona']Moon_light :crazyeye: Ty żyjesz :crazyeye: Kurcze, daaawno Cię nie było tutaj :mad:

[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/7021/a173b172cef53543pp9.jpg[/IMG]
Śliczny mały :loveu: Szkoda mi tylko tych uchów :loveu:[/quote]
Nie było bo mam odłączony internet:-(
Ucholkow ni ma co żałować:P
[quote name='Ania-shira']Śliczne maleństwo ja tez takie chcę :-( ale niestety nie moge mieć. Może kiedys się doczekam :lol: a teraz pozostawje mi oglądać Dogi innych forumowiczów, które sa sliczne :lol: :loveu: :multi:[/quote]\
Na każdego przyjdzie pora :) Ja tez calkiem niedawno tylko dogi na obrazkach podziwialam:cool3:
A ulubiony kolor doży już masz ??

Link to comment
Share on other sites

Ale on jest piekny!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: A jakie sliczne uszolki....
Natalio jak dlugo mniej wiecej trzeba te uszyska plastrowac aby juz zawsze staly jak nalezy???Jestem wielbicielka kopiowanych:oops: Moj ukochany ostatnio stwierdzil ze jak bede miala doga to w zyciu nie pozwoli na kopiowanie...(ale z tym sobie poradze:diabloti: )
Piekny:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gapulina']Ale on jest piekny!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: A jakie sliczne uszolki....
Natalio jak dlugo mniej wiecej trzeba te uszyska plastrowac aby juz zawsze staly jak nalezy???Jestem wielbicielka kopiowanych:oops: Moj ukochany ostatnio stwierdzil ze jak bede miala doga to w zyciu nie pozwoli na kopiowanie...(ale z tym sobie poradze:diabloti: )
Piekny:loveu: :loveu: :loveu:[/quote]
Dziekujemy:lol:
A co od plastrowania, to zależy.. Od chrząstki w uchu, od sposobu obcięcia,od sposobu noszenia uszy,... od niewiadomoczego:lol:. Niektorym stoja po 6 mies, a niektorym po roku...a nawet 2:roll:. nie ma niestety reguły.
Widzę że u ciebie sukces- ukochany dopuszcza myśl o dogu (skoro mowi "jak bedziesz miala doga":evil_lol:) ...coś czuję że dożek będzie szybciej niz ci sie wydaje;)

Link to comment
Share on other sites

Zaskoczyl mnie i to bardzo...niedawno zapytal sie mnie ile ma taki psiak jak trafia do nowego domu, i ile taki dog kosztuje:diabloti: ja domyslam sie jaki jest przedzial cenowy ..ale nie chcac by luby dostal palpitacji serca dopuscilam sie malego klamstewka i obnizylam "troszeczke" cene:diabloti:
Wole zeby zyl w slodkiej nieswiadomosci:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gapulina']Zaskoczyl mnie i to bardzo...niedawno zapytal sie mnie ile ma taki psiak jak trafia do nowego domu, i ile taki dog kosztuje:diabloti: ja domyslam sie jaki jest przedzial cenowy ..ale nie chcac by luby dostal palpitacji serca dopuscilam sie malego klamstewka i obnizylam "troszeczke" cene:diabloti:
Wole zeby zyl w slodkiej nieswiadomosci:cool3:[/quote]
No to kochana, szykuj powoli wyprawkę dla szczeniaka;) (jeejuuu jak to bylo fajnie czekac na malucha i latac po sklepach kupujac zabawki,witaminki,szampony itd:loveu:).
O ile dobrze pamiętam, to Ty masz ochote na małego efektownego modrego:) - więc masz jakiś rok na całkowite urobienie faceta;), bo w ME z tego co zauważyłam co rok faflunki się rodzą:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light'][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8982/tndsc01980rz9.jpg[/IMG]
usziii stoją :multi:

[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/807/tndsc01985qi9.jpg[/IMG][/quote]

:mdleje: achhhhhhh :klacz: :klacz: :klacz:

:cool2: :ylsuper: :Cool!: :lilangel: :jumpie: :BIG: :cunao: :laola: :drinka: :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light'][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8982/tndsc01980rz9.jpg[/IMG]
usziii stoją :multi:

[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/807/tndsc01985qi9.jpg[/IMG][/quote]

Już za chwilkę, już za momęcik....biegnę kofane na PM szybciutko uchi ogladać :evil_lol: :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akard']Już za chwilkę, już za momęcik....biegnę kofane na PM szybciutko uchi ogladać :evil_lol: :evil_lol: ;)[/QUOTE]
Mam nadzieję, że enigmatyczny skrót PM znaczy Pola Mokotowskie i masz ze sobą aparat :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']:mdleje: achhhhhhh :klacz: :klacz: :klacz:

:cool2: :ylsuper: :Cool!: :lilangel: :jumpie: :BIG: :cunao: :laola: :drinka: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]
<ukłony>:lol:

[quote name='akard']Już za chwilkę, już za momęcik....biegnę kofane na PM szybciutko uchi ogladać :evil_lol: :evil_lol: ;)[/quote]
:cool3:

[quote name='Loona']Mam nadzieję, że enigmatyczny skrót PM znaczy Pola Mokotowskie i masz ze sobą aparat :evil_lol:[/quote]
Dobrze zrozumiałaś, ale niestety, jak Olimpia dotarła na pola, to było już ciemno, ..i ze zdjęć nici:-(

[quote name='jo-jo']Oooo ja chyba znam tego ślicznego Pana :loveu:[/quote]
A ja nie,:shake:
:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']Noo uchi stoją na bacznośc :loveu:
Widzialam dzisiaj na wlasne oczy :multi:
Figo jest super :loveu:[/quote]
Tak prawie na baczność:lol:
Hippo tez kochane dziecko:lol: trzeba ich czesciej na bieganko zabierac:cool3:

[quote name='akard']Jest, jest.
Błękitny kulek maluni.
Dziękujemy za spacerek :loveu:[/quote]
Maluni! to bydlak jest juz , wczoraj ogladalam zdjecia z 1 dnia w domu...i ...2 razy taki pies:lol:

[quote name='panienkabubu']Moon_light będziesz musiala zmienić sobie awatarek, bo tamten Figaro już niepodobny do obecnego :loveu::loveu:
Pieeeeknie uszi stoją :loveu::loveu:

Kiedy debiut? :cool3:[/quote]
dobrze mówisz, lece zmieniać:cool3:
Uszi stoją tak na 4+ :lol:
Debiut...hmm..pewnie na łódzkim klubie doga niemieckiego:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light'][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8982/tndsc01980rz9.jpg[/IMG]
usziii stoją :multi:

[/quote]

Kurcze i to jeszcze jak stoją! Figaro powiększy grono dogów, których nie wyobrażam sobie z innymi ucholami, choć sama ciąć nie będę.
Bardzo ładnie stoją - równolegle, spiczasto i bardzo elegancko.

Natalia, Ty sama Młodego plastrujesz????
Nie wyobrażam sobie tego procederu znając Chalimar i ruchliwość małego-wielkiego stworzonka jakim jest szczeniak.
Gratulacje, bo to poważne zadanie, a efekty masz świetne!:loveu:

MAłej Francuzy (bo pewnie będziesz chciała, hihi) mam tylko foty kanapowe lub rozmazane. Chyba się sama muszę wreszcie wybrać na foty...
Nadmienię tylko, że "Mała" Chalimar ma 5 miesięcy (kończy 4-06) i łapsko rozmiar XXL - aż kobiecie nie przystoi :cool1: Satiny łapeczki już dawno przegoniła i zbliża się do Visca...
Mastodont :mad:

Link to comment
Share on other sites

Moon,
pozwoliłam sobie pokazać zdjęcia Figara mojej koleżance, która w dogach się lubuje i trochę w nich siedzi.. Powiedziała, że jest zajebisty :loveu: doskonałe ma uszy, głowa śliczna, ze stopem, co w dzisiejszych dogach mało spotykane, Modry Efekt podobno ma teraz najlepsze błękitne dogi w PL :)

Ja się nie wypowiadam, bo się nie znam na dogach w ogóle, ale jak tylko go zobaczyłam na pierwszych zdjęciach, to już wiedziałam, że będzie moim faworytem w błękitnych dogach, jest piękny, nie wiem czego mu brakuje, bo jak dla mnie jest idealny....... Jak zawsze marzyłam o dogu, to widziałam właśnie Twojego Figara....... piękny :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...