Jump to content
Dogomania

CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)


moon_light

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe, trafiłam na galerię tego "pinczera małpiatego" i się oderwać nie mogę :)
Ale fajny ten psiak, szkoda, że nie wszystkie starsze zdjęcia się wyświetlają.


Przekaż mu pozdrowienia od Spika, pewnie by sie zakumplowali, bo gabaryty maja podobne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']Wczoraj przyjechala do nas w odwiedziny ciotka Klaudia JoJkowa. Chyba sie polubili :) . Aha, zapomniałam dodać że:
[B]KLAUDIA JOJKOWA PODKŁADA ŚWINIE! UWAŻAJCIE NA NIĄ ! :evil_lol:[/B]
Wczoraj maly dostal od JoJo piszczącą świnkę, i nie może się od niej odczepić , a ona tak strasznie "kwiczy" jak się ją naciśnie:roll::-o. Zabawa trwała do godziny 2 w nocy:cool3:. Dobrze ze mam przygluchych sasiadow:evil_lol:
i jej dzieło:

[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2057/figaroei3.jpg[/IMG][/quote]

Ja podkładam świnię? :evil_lol: (Ty tak głośno tego nie mów, bo mnie nikt już do domu nie wpuści :roll: :evil_lol: )

Moje słoneczko niebieskie :loveu: Moonku nie dasz nic więcej? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']

Dzisiaj rano spimy- Figaro oczywiscie na lozku z glowka na poduszce- ja zwinieta w klebek spie w kacie. Nagle sie przebudzam, i czuje ze cos pelznie do mojej glowy :) . Mysle sobie "OooOoo Jakie kochane dziecko, idzie sie przytulic moj tlitny:loveu:"....a on podchodzi, zawiesza się nad moja glowa...i "AM", sprobowal jak smakuje moj nos, mial olbrzymia frajde jak zaczelam sie drzec, bo igly ma mega ostre :)- i wieksze niz przecietny szczeniak:cool3:. Ślady zostały- dobrze ze zostaje na swieta w domu- bo troche wstyd do ludzi wyjsc :evil_lol:

[/quote]

buhaha skad ja to znam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dokladnie jakby swojego Mlodego widziala :evil_lol:i moj nos. :roll: Mnie niedawno odpadl strupek z nosa :evil_lol:
I powiem Ci, ze Mlody po glowie mi chodzi nadal :mad: chyba mu się wydaje, ze nie urósl :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Ja podkładam świnię? :evil_lol: (Ty tak głośno tego nie mów, bo mnie nikt już do domu nie wpuści :roll: :evil_lol: )

Moje słoneczko niebieskie :loveu: Moonku nie dasz nic więcej? :cool3:[/quote]
nie wpuszczajcie jojkowej do domu! zostawia za soba jakies dziwne lateksowe pomaranczowe postacie, ktre lubia chrumchać o 1 -3 w nocy. no tragedia. mowie wam.

[quote name='Vectra']aaaaaaaaaaaaaaaaaa :loveu::loveu::loveu: masz błękitnego dogaska :loveu: :loveu: :loveu:
cudny jest :loveu: :loveu: :loveu: to ja tu sobie pozwole zaglądowywać do was :cool3:[/quote]
you are welcome:evil_lol:.


i żeby nie było, że młody opanował galerie- wstawiam fotke mojej SFORY :evil_lol:
(w tle widac świnie którą podłożyla jojkowa ! -wstydz sie mloda damo!:D)
[IMG]http://img115.imageshack.us/img115/6272/tnobraz1607sl3.jpg[/IMG]

i stojaczek na miski [B]HAND MADE[/B] !! wyprodukowane przez mojego tatusia:loveu:

[IMG]http://img111.imageshack.us/img111/9933/tnobraz1596eq0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img238.imageshack.us/img238/5878/tnobraz1594ma0.jpg[/IMG]

docelowo miski będą wieksze. te maja tylko 3 litry..:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']buhaha skad ja to znam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dokladnie jakby swojego Mlodego widziala :evil_lol:i moj nos. :roll: Mnie niedawno odpadl strupek z nosa :evil_lol:
I powiem Ci, ze Mlody po glowie mi chodzi nadal :mad: chyba mu się wydaje, ze nie urósl :diabloti:[/quote]
on sie robi coraz gorszy:shake:. Szczeka i warczy na cezara, bije go lapa po glowie, a ja tylko czekam az rudemu cierpliwosc sie skonczy i figaro dostanie lanie:lol:. Spokoj bedzie:)
Malo tego, mlody zaczal na mnie szczekac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Fajnie, że Cezar olewa młodego ;) mądry psiak! :)

Szkoda, ze tutaj tak mało fotek :-(
dozio jest sliczny! Widze ze maluszek ma kopiowane uszka, jak wyglada u nich stawianie tych antenek? :)

Wesołego alleluja z Mikim życzymy! :)[/quote]
Tak troche olewa, troche goni :eviltong:. myslalam ze bedzie gorzej :)
Malo fotek, bo dozio absorbujacym stworzonkiem jest. Dopiero teraz jak opadl z sil i poleguje na kanapie, mam czas na dogo:lol:.
Uszyska sie plastruje.

[quote name='Vella']hehe, trafiłam na galerię tego "pinczera małpiatego" i się oderwać nie mogę :)
Ale fajny ten psiak, szkoda, że nie wszystkie starsze zdjęcia się wyświetlają.


Przekaż mu pozdrowienia od Spika, pewnie by sie zakumplowali, bo gabaryty maja podobne ;)[/quote]
Zapraszamy czesciej :) Postaram sie czesciej wstawiac fotki;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']i żeby nie było, że młody opanował galerie- wstawiam fotke mojej SFORY :evil_lol:
(w tle widac świnie którą podłożyla jojkowa ! -wstydz sie mloda damo!:D)
[IMG]http://img115.imageshack.us/img115/6272/tnobraz1607sl3.jpg[/IMG]
[/quote]

O moja świnka :evil_lol:

[quote name='moon_light']i stojaczek na miski [B]HAND MADE[/B] !! wyprodukowane przez mojego tatusia:loveu:

[IMG]http://img111.imageshack.us/img111/9933/tnobraz1596eq0.jpg[/IMG]
[/quote]

No to kolejne potwierdzenie dla miłości do tego cosia niebieskiego :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']

i stojaczek na miski [B]HAND MADE[/B] !! wyprodukowane przez mojego tatusia:loveu:

[IMG]http://img111.imageshack.us/img111/9933/tnobraz1596eq0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img238.imageshack.us/img238/5878/tnobraz1594ma0.jpg[/IMG]

docelowo miski będą wieksze. te maja tylko 3 litry..:eviltong:[/quote]

ale rewelka :multi:

Zdolny ten Twoj tata :oops:

[quote name='moon_light']on sie robi coraz gorszy:shake:. Szczeka i warczy na cezara, bije go lapa po glowie, a ja tylko czekam az rudemu cierpliwosc sie skonczy i figaro dostanie lanie:lol:. Spokoj bedzie:)
Malo tego, mlody zaczal na mnie szczekac ;)[/quote]

normalka :roflt:
JUżem myslała, ze z moim cos nie tak bo na mnie też szczeka :evil_lol:
A lanie dostanie od Czarka to sie uspokoi, Młody Sabie tez tak robił, tylko nie po glowie bo nie dosięgnął, ale po nosie :evil_lol: Oberwal i teraz respekcik ma przed nią :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']O moja świnka :evil_lol: [/quote]
Ja wiem, że wypadało by powiedzieć "dziekuje", ale musze, musze powiedziec....ZABIERAJ JĄ !!:evil_lol:
Mam koncerty na 2 swinki w domu- bo mamy jeszcze jedno prosie:roll:



[quote name='jo-jo'] No to kolejne potwierdzenie dla miłości do tego cosia niebieskiego :lol:[/quote]
sama slyszalas jak do niego czule przemawial:lol::loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']ale rewelka :multi:

Zdolny ten Twoj tata :oops:[/quote]
to taki "pomyslowy dobromir" :lol:. szkoda ze ja antytalencie:eviltong:


[quote name='PIKA']
normalka :roflt:
JUżem myslała, ze z moim cos nie tak bo na mnie też szczeka :evil_lol:
A lanie dostanie od Czarka to sie uspokoi, Młody Sabie tez tak robił, tylko nie po glowie bo nie dosięgnął, ale po nosie :evil_lol: Oberwal i teraz respekcik ma przed nią :evil_lol:[/quote]
Ja sie tylko zastanawiam, na ile moge mu pozwolic:evil_lol:. Boje sie troche ze nas ustawi:eviltong:.
Nie raz juz manto mu spuscil, delikatnie tak- wiecej krzyku niz krzywdy:eviltong:. Mlody codziennie probuje swoich sil;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']Ja wiem, że wypadało by powiedzieć "dziekuje", ale musze, musze powiedziec....ZABIERAJ JĄ !!:evil_lol:
Mam koncerty na 2 swinki w domu- bo mamy jeszcze jedno prosie:roll:[/quote]

A chciałam zabierać w piątek żeby wymienić bo już jedną ma :evil_lol:

[quote name='moon_light']sama slyszalas jak do niego czule przemawial:lol::loveu:.[/quote]


Tiaaaa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/4359/niniopa5.jpg[/IMG]
:mdleje: O, matyldo, jakie cudo :loveu:

[IMG]http://img115.imageshack.us/img115/6272/tnobraz1607sl3.jpg[/IMG]
Fajnie będą wyglądać razem, jak Figaro podrośnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']

Ja sie tylko zastanawiam, na ile moge mu pozwolic:evil_lol:. Boje sie troche ze nas ustawi:eviltong:.
[/quote]

ja jak szczeka to nie zwracam na niego uwagi, bo on glownie szczeka jak czegoś chce :diabloti:
Na warczenie w zabawie nie zwracam uwagi bo to w wiekszości przypadkow normalka :lol: Zreszta moj gadatliwy jest, nawet jak usypia to se cos mruczy pod nosem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']ja jak szczeka to nie zwracam na niego uwagi, bo on glownie szczeka jak czegoś chce :diabloti:
Na warczenie w zabawie nie zwracam uwagi bo to w wiekszości przypadkow normalka :lol: Zreszta moj gadatliwy jest, nawet jak usypia to se cos mruczy pod nosem :evil_lol:[/quote]
a może Ty masz staffika :crazyeye: :crazyeye: oszukali cię :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']ja jak szczeka to nie zwracam na niego uwagi, bo on glownie szczeka jak czegoś chce :diabloti:
Na warczenie w zabawie nie zwracam uwagi bo to w wiekszości przypadkow normalka :lol: Zreszta moj gadatliwy jest, nawet jak usypia to se cos mruczy pod nosem :evil_lol:[/quote]
Łatwo mowic:eviltong: Jak sie spojrzy tymi oćkami to trudno mu odmówić:eviltong:
Nasz lubi biegać przez sen:lol:

[quote name='Russelka']Prześliczne psiejstwo :diabloti: Co do staffika- zdarzają się pomyłki- może i naprawdę masz w posiadaniu staffika :razz: A tak na poważnie- zakochałam się w tych oczkach :loveu:[/quote]
Oczka ma urocze:loveu:...szkoda tylko że zciemnieją:shake:

[quote name='olcha'][/b]

:mdleje: :mdleje: :mdleje:[/quote]
Wanienka dla tekili ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...