Jump to content
Dogomania

Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(


kikou

Recommended Posts

[quote name='irysek']...z tablicy też ją usunęli...[/QUOTE]

Tutaj są aktualizowane przez mnie Tablice Gajusi

[URL]http://tablica.pl/oferta/mila-domowa-suczka-do-adopcji-ID3FluP.html[/URL]

[URL]http://tablica.pl/oferta/gajka-przemila-suczka-do-adopcji-ID3ihFZ.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']a przydałyby się jakieś nowe, ładne.
trzymam kciuki za udany wyjazd, rób jej fotek ile wlezie, z bliska, daleka, a potem mi na maila. wybiorę coś do ogłoszeń.

na Allegro dać jej nie mogę, z tablicy też ją usunęli. to gdzie poza gumtree, żeby jakiś znany portal był, mam ją ogłosić?[/QUOTE]

hehe, to już zuważyłam. z tablicy też ją usunęli, bo wystawiłam ogłoszenie i poszło do sprawdzenia, a potem dostałam mail, że ogłoszenie usunięto.

Link to comment
Share on other sites

wczoraj zaksięgowało się 100,- z bazarku Irysek
[COLOR=#daa520][B]NAJPIĘKNIEJ DZIĘKUJEMY!!!![/B][/COLOR]:bigcool::Cool!::bigcool::Cool!: [COLOR=#daa520][/COLOR]
to znakomicie podreperuje październikowy budżecik


we wtorek dzwoniła miła Pani do dt i pytała o Gajunię, pytała wnikliwie, miałyśmy nadzieję że to coś poważnego ale póki co do teraz nie było żadnego dalszego ciągu tej rozmowy i Pani też nie zostawiła numeru do siebie :sad: ...może jeszcze się odezwie

Link to comment
Share on other sites

też mam taką nadzieję

[B][SIZE=3]może by każda z was, która ma ochotę i czas napisała ogłoszenie nowe dla suni[/SIZE][/B]. [SIZE=3][B]wkleiła tutaj[/B][/SIZE]. ze wszystkim pomysłów skleiłabym taki nowy tekst i puściła w internet.

ciekawe co z nowymi zdjęciami. może zadzwonię do pani i poproszę, żeby nowe porobiła, takie bardziej chwytliwe i posłała mi na maila.

możnaby ją gdzieś za granicą ogłosić, np na niemieckim e-bayu czy coś. taki mi właśnie pomysł przyszedł do głowy.

Link to comment
Share on other sites

Oba ogłoszenia są super, nie wiem jak można lepiej je przekształcić:(, nie ma co nie pisać o przeszłości i chorobie - już kiedyś o tym gadaliśmy i sama nie wiem co wtedy było ustalone;), tylko chyba lepiej kawę na lawę, żeby jak już ktoś dzwoni wiedział co i jak, już sama nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

ja uważam, że nie ma co wywalać historii o Wietnamczykach, bo w czym to ma suni niby pomóc. przez litość nikt jej nie zechce.
co do alergii też nie ma co tego pisać. z tego co wiem sunia je teraz gotowane jedzenie i nic jej się złego ze skórą nie dzieje. więc nie ma co ludzi odstraszać na początku.

w tekście nie ma słowa o wielkości suni, brakuje tego i owego, można by jakoś ogłoszenie odświeżyć, zreaktywować. ale jak wy nie macie weny to ja sama nad tym przysiądę. jedyny problem w tym, że z tablicy moje ogłoszenie zdjęli.

bea czy mogę liczyć na ciebie, że jak napiszę nowe ogłoszenia zamieścisz je u siebie? no i jeszcze nowe zdjęcia by się przydały, takie FAJNE jakieś.
ja spróbuję ją ogłosić za granicą, bo to też jest myśl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']...
bea czy mogę liczyć na ciebie, że jak napiszę nowe ogłoszenia zamieścisz je u siebie? ...[/QUOTE]
Oczywiście. Można spróbować. Wszystko dobre co pomoże Gajce nareszcie znaleźć dom!

Natomiast jestem przeciwnikiem adopcji zagranicznych.

PS
Olena- ja także uważam, że nie ma co ukrywać ważnych info o zdrowiu Gaji, adopcja musi być świadoma a ja np. bym chciała wiedzieć takie rzeczy zanim zadzwonię na ogłoszenie o adopcji. Nie z takimi problemami zdrowotnymi psiaki znajdowały tu domy.
Ale to- wyłącznie moje zdanie ;)

Edited by bea100
Link to comment
Share on other sites

nie ma co tego ukrywać, powie się przez telefon. taka informacja może zrazić na dzień dobry.

wyobraź sobie, że idziesz do marketu. wpadasz na coś co ci się bardzo podoba np. suszarka z dyfuzorem. ale odkrywasz, że mało ważny element jest ułamany (ząbek w dyfuzorze).
ale machasz na to ręką, bo już podoba ci się ta suszarka i ją mimo to kupujesz.

tak samo tutaj, niech przeczyta wszystko co dobre i zachęcające. a potem przez telefon w środku rozmowy można dodać, że jest niewielki problem, bo trzeba suni gotować jedzenie. bo ma to i to. nic się nie będzie ukrywać. tylko najpierw upolować tego chętnego na nią, a potem jak już się napali go uświadomić, bo machnie ręką jak na ząbek w dyfuzorze od suszarki.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do hoteliku , Gajka jest idealna, jest w domu i śpi w łózku, grzecznie zostaje w domu, nic nie niszczy, nigdy też sie tak nie załatwiła. Lubi inne psiaki, ludzi takze uwielbia, z dziećmi się bawi. Dowiedziałam sie takze, że lubi owoce;), staje na łapach przy jabłonce i zjada jabłka, śliwki itp;), noi kocha te kąpiele w rzece. Nie bardzo podoba jej sie chodzenie na smyczy, ale jest tego nauczona.
Czekam na nowe fotki.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Byłam ostatnio w odwiedzinach u swojego pieska i spotkałam Gaje. To jest fajna pieska, pięknie ganiała z patykiem. Chciałam zrobic troche zdjęć ale nie za bardzo mi wyszły.Spróbuje choć jedno wkleić.
nie chce sie wkleic ale nie wiem dlaczgo

Edited by lenka72
Link to comment
Share on other sites

Oto Gaja sprzed kilku dni. Foty sa raczej oglądowe, bo nie miałam czasu ale widze, że na wątku jest mnóstwo jej ślicznych fot do ogłoszeń.:-)

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZOgAvQ8yL7Q/UnHrGTS0PiI/AAAAAAAALiE/XAtpbJFeDSs/w328-h321-no/P1060733.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pw816pgG4NU/UnHriHVQMvI/AAAAAAAALiY/tfaH508J8xo/w428-h321-no/P1060737.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Ui8pY2U3EFY/UnHrinZ0-PI/AAAAAAAALic/fwBCu5DNfNI/w408-h306-no/20131020_160425.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6sYVJj_KzHw/UnHrWNhArfI/AAAAAAAALiM/Lu2lBTouVU0/w315-h321-no/P1060735.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...