Jump to content
Dogomania

Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(


kikou

Recommended Posts

mam taki pomysł, mam nadzieję, że mnie poprzecie.
wątek jest na dolnośląskich, a sunia jest w końcu gdzieś koło warszawy. da się przenieść sam wątek na mazowieckie? może ciotki szukając domku innym psiakom znajdą domek dla Gai. będzie pod ręką itd. a jak ona na dolnośląskich, to mało kto wie z tamtych okolic, że ona tam szuka domu.

jak to widzicie? mi się myśl wydaje rewelacyjna, olśniło mnie właśnie przed chwilą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']mam taki pomysł, mam nadzieję, że mnie poprzecie.
wątek jest na dolnośląskich, a sunia jest w końcu gdzieś koło warszawy. da się przenieść sam wątek na mazowieckie? może ciotki szukając domku innym psiakom znajdą domek dla Gai. będzie pod ręką itd. a jak ona na dolnośląskich, to mało kto wie z tamtych okolic, że ona tam szuka domu.

jak to widzicie? mi się myśl wydaje rewelacyjna, olśniło mnie właśnie przed chwilą.[/QUOTE]

Faktycznie, dopiero zauważyłam, a może na ogólne wątki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dineh']ciuchy, trochę biżuterii i dwie torebki ;)[/QUOTE]
ok, zrobię, oby tylko tych ciuchów nie było dość dużo. pracę mam związaną z ciuchami i mam ich sporo w domu :roll:

a co do wątku, to nie wiem czy lepsze ogólne czy mazowieckie. na pewno nie te dolnośląskie, bo ani tu jej nie ma, ani nikt z tamtych okolic zapewne nie wejdzie, bo nie wie, że tu jest taka sunia.

Link to comment
Share on other sites

kto ma kontakt z panią z hoteliku gdzie przebywa Gaja? ktoś tam dzwoni pytać co i jak z sunią?
ktoś ją może był odwiedzić? jakieś lepsze zdjęcia by się przydały - podstawa dobrego ogłoszenia.

dodałam ją na tablicy. do tego wisi na gumtree.

Link to comment
Share on other sites

a przydałyby się jakieś nowe, ładne.
trzymam kciuki za udany wyjazd, rób jej fotek ile wlezie, z bliska, daleka, a potem mi na maila. wybiorę coś do ogłoszeń.

na Allegro dać jej nie mogę, z tablicy też ją usunęli. to gdzie poza gumtree, żeby jakiś znany portal był, mam ją ogłosić?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]tutaj sa portale:
morusek.pl
cafeanimal.pl
do-adopcji.pl
pupil.com.pl
kokosy.pl
przygarnijzwierzaka.pl
oglaszamy24.pl
olx.pl
adopcjapsa.pl
petsy.pl
e-zwierzak.pl
petworld.pl
ale.gratka.pl[/SIZE][SIZE=3]
pineska.pl
psy.pl
[/SIZE][SIZE=3]kupsprzedaj.pl
eoferty.com.pl
bezrodowodu.pl
[/SIZE][SIZE=3]neeon.pl[/SIZE]
[SIZE=3]pajeczyna.pl[/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...