Jump to content
Dogomania

spójrz jak jesień złoci listki.....czyli=>Tigrosławskie zapasy w błocie ;)


e.v.a

Recommended Posts

  • Replies 22k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • e.v.a

    7673

  • Alicja

    1842

  • Medorowa

    1529

  • Paula

    746

Top Posters In This Topic

[quote name='Klaudia :-)']Gratuluje prawka:-)[/quote]
fenkjuuuu:loveu:


[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze szoferko :multi::multi:


bryka w planach?? :razz::razz: mam do sprzedania rządową- stan idealny :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
czeeeee:multi:



bueheheh taaa w planach.... taaaa rządowa:evil_lol: a za co niby mam utrzymac auto :evil_lol:?

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll: no ale wyślesz...no nie :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
jak mi przypomnisz i dasz adres:eviltong:

[quote name='jbk'] Posłałam Ci fotę ponownie :smile: NIE KASUJ! [/quote]
:evil_lol:

[quote name='zuzolandia'][I][B]SIEMANOOO[/B][/I] :loveu::loveu:[/quote]
hejjjj:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To ja...przyszłam bo sie stęskniłam......:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote]
witaj stęskniona:loveu:

[quote name='jbk'] Ja już też!! [/quote]
hihi

[quote name='zuzolandia'] [I][B]gdzie łazisz?[/B][/I]
[I][B]dzisiaj Barbary swietują a nie Effy :eviltong::eviltong:[/B][/I] [/quote]

hihi a bywam tam i tu tu i tam :eviltong:


[quote name='jbk'] Może się Ewa rozchorowała? [/quote]

na brak czasu :roll:


[quote name='jonQuilla'] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dzień dobry :multi::loveu:

[SIZE=6]
gratuluje zdolniacho !!! :multi::multi::multi:[/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
bryyyyyyyyyyy:loveu:


hihii


[quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Gdzieś mi Effka mignęła:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote]

:hmmmm: a gdzie??




mikołaj juz u mnie był:multi:
new pendriver

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/37/7f1a80e361cacfea.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/418/7b14ec9a6b530345.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/37/dffdc82df9d6bb1b.jpg[/IMG][/URL]
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]hihihihihi :turn-l:finka:loveu: Słodka:loveu:
[URL]http://images40.fotosik.pl/37/dffdc82df9d6bb1b.jpg[/URL]

fajny ten Mikołaj:loveu: przyślij go do mnie:razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
:lol:

ale ze co linka ci wysłac:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[B][I][COLOR=blue]Piekny![/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff]A u mnie jeszcze nie był, może temu że byłam niegrzecna:diabloti::evil_lol:[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff]Heloł EWcia![/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='[B'][/B]zuzolandia] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/quote]
:icon_roc::niewiem:

[quote name='[B'][/B]bonita] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[B][I][COLOR=blue]Piekny![/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff]A u mnie jeszcze nie był, może temu że byłam niegrzecna:diabloti::evil_lol:[/COLOR][/I][/B]

[B][I][COLOR=#0000ff]Heloł EWcia![/COLOR][/I][/B][/quote]
heejjjjjjj

wiem ze piękny ;)
moze dzisiaj przyjdzie


[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ale super wieprzowinka :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote]
no no a jaka smacznie gumowana






















dzis mam 2 koła.. jedno o 8 .... nic nie umie.... nie uczylam się.... znaczy usiłowalam ale..... moje serce krwawi jest mi ciezko ...mam sciage.... oby udalo mi sie z niej cos zjechac bo jak nie to przejebane bede miec...ostatnimi czasy los rzucał mi sam kłody pod nogi...bylo ciezko ale jakos dawalam sobie rade...wkoncu cos sie odwróciło wkoncu otrzymałam szanse ...szanse ktora zmarnowalam...szanse której nie potrafilam wykożystać z która nie potrafilam sobie poradzić...czy to mozliwe ze moje zycie ma być torem przeszkód? czy tak chciał los? jesli tak to swietnie sobie wykombinował ten ktoś kto tym steruje....myslalam ze jestem twarda ale okazalam sie jajkiem i to na dodatek na miękko...nie dosc ze potrafie tylko ranic ludzi to jeszcze przy okazji ranie siebie ...a moze poprostu chce za wiele? moze za wiele wymagam? moze powinnam sie cieszyc z tego co mam ... a raczej z tego co miałam ... moze za wiele pragnelam... byłam za bardzo chciwa?a moze popsrostu szukałam szczescia ni etam gdzie trzeba? patrzylam w dal nie dostrzegajac i nie doceniajac tego co jest przy mnie....znowu przestaje marzyc ... czas wrocic do szarej rzeczywistości... do rzeczywistości która powoli zabija we mnie to co najlepsze...
no cóż wiem że nei warto sie użalać nad sobą ale przychodzi moment ze nic tylko żal za dupe ściska jak się patrzy na mnie.....
to by było na tyle ... koncze moj poranny monolog....życzę wam kochani miłego dnia.... moj.., moj mily nie bedzie jutrzejszy i kolejny i ten za 10 dni tym bardziej ...teraz jedyne czego pragne to to zeby byl juz styczeń.. koniec stycznia.... chce uciec uciec od klopotów zostawić je tu na pare dni bez opieki moze sie zgubią i do mnie nie wrócą?? chodź wiem ze od kłopotów się nie ucieka...czasmi trzeba to zrobić...

Link to comment
Share on other sites

Effuś... cokolwiek się stało... dzieje.... musisz stawić temu czoła.... wiem wiem... pierdo**nie... fajnie sie radzi komuś.... wszyscy mamy dylematy życiowe, problemy- większe lub mniejsze, ale nasze... nikt nie ma kolorowo.... nie myśl że ja np... haha, hihi... i życie jest piękne.... też borykam się z własnymi kłopotami- nie otwieram się bo nie potrafię- są nieliczni którzy wiedzą że niedawno moje życie legło w gruzach... straciło sens.. nie wyglądam? prawda?? i nie chodzi o stracone dziecko :shake: to było następstwo stresów... życie zawodowe mam do rowu, życie rodzinne.... pod znakiem zapytania... a ja sama strzeliłabym se w łeb- gdybym miała choć troszke jaj... obiecuję sobie że brnę do przodu- bo tak trzeba... ale ..... nie takie to proste :shake: dołuję się coraz bardziej, zaczynam nienawidzić ludzi i wszystkiego co mnie otacza... nie wspominając o czynniku kierującym naszym zyciem.... ponoć sami jesteśmy kowalami własnego losu- goowno prawda! nie zrobiłam nic, za co miałabym tak dostawać po doopie od życia.... i myślę że Ty też nie.... potwierdza się .... miękkie serce- twarda doopa.... chyba taki nasz los... czasem żałuje że nie jestem sqrwlem jakich wielu- oni leją na wszystkie niepowodzenia, brną do przodu, po trupach do celu.... a ja tak nie potrafię - dlatego dostaję ciosy od życia ... i Ty i ja musimy się nacierpieć, zanim coś pójdzie po naszej myśli- taki po**bany jest ten świat....



no i sie qffa otwarłam:oops: tak czy inaczej nie powiem "bedzie dobrze" - życzę Ci tego po porostu....[COLOR=Red][B][FONT=Arial]:glaszcze:[/FONT][/B][/COLOR] :calus:

Link to comment
Share on other sites

dziekuje dziewczynki jestescie kochane!



u mnie jak na kolejce górskiej :shake::shake: normalnie świra dostane:roll:
ze szkoly wrocilam przed 23... caly dzien poza domem ...jutro na rano do pracy :roll: bosz... spie po 4h od jakis 2 tygodni jak nie 3 ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']dziekuje dziewczynki jestescie kochane!



u mnie jak na kolejce górskiej :shake::shake: normalnie świra dostane:roll:
ze szkoly wrocilam przed 23... caly dzien poza domem ...jutro na rano do pracy :roll: bosz... spie po 4h od jakis 2 tygodni jak nie 3 ...[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Effuńka .... :calus:




wytrzymaj ...niedługo weekend :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Effuńka .... :calus:




wytrzymaj ...niedługo weekend :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
:loveu:



no jeszcze 5 dni i sie wyspie :) ale do tego czasu czeka mnie ciezki tydzien jesli chodzi o wstawanie bleee nie mam na nic sily narazie....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...