Jump to content
Dogomania

CAC Olomouc CZ 8-10.01.2010


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='simbik']Nam też się udało dotrzeć mimo koszmarnych warunków atmosferycznych i wykonać plan :p
MARCELLO Moloseum I/2 exc CAJC :lol:... i tym samym mamy ładny początek sezonu :cool3:.[/QUOTE]
Gratuluje, gratuluję i jeszcze raz gratuluje pięknego rozpoczęcia sezonu.
Buziaki dla pięknego arlekina :*

Link to comment
Share on other sites

My przywieźliśmy doskonałą II i res.CAC :)
Jedyne, co mnie zdenerwowało, to ciasnota i trochę olewające podejście do wystawców zagranicznych(odkąd otwarli pawilon A dobre 30 minut czekaliśmy aż ktoś przyjdzie do kasy, więcej cierpliwości nie miałam, trzeba było sobie zająć miejsce na własnej hali, więc poszłyśmy jeszcze raz później postać kolejne 30 min tym razem w przydługiej kolejce) :roll:

PS. Mam problem z przetłumaczeniem opisu(jako, że czeskiego nie znam, to większość słów nie jestem w stanie rozczytać). Może mi ktoś pomóc(przesłałabym zdjęcie oceny)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Nam też się udało dotrzeć mimo koszmarnych warunków atmosferycznych i wykonać plan :p MARCELLO Moloseum I/2 exc CAJC :lol:... i tym samym mamy ładny początek sezonu :cool3:.[/QUOTE]

GRATULACJE !!!
warunki na drogach "super", tym większe gratki.
my za niecałe 2 tygodnie debiut z czekoladą, trzymajcie kciuki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']"odkąd otwarli pawilon A dobre 30 minut czekaliśmy aż ktoś przyjdzie do kasy, więcej cierpliwości nie miałam, trzeba było sobie zająć miejsce na własnej hali, więc poszłyśmy jeszcze raz później postać kolejne 30 min tym razem w przydługiej kolejce"[/QUOTE]

Chyba się spotkałyśmy w tej kolejce do pustej kasy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pokoik1']Chyba się spotkałyśmy w tej kolejce do pustej kasy :evil_lol:[/QUOTE] Tak, tak, teraz dopiero skojarzyłam :-)
Fajnie Wam, bo byliście w hali przy kasie, więc wystarczyło zerknąć co się dzieje, a my musiałyśmy dreptać aż z pawilonu G :eviltong: Za drugim razem w kolejce byłyśmy parę osób za Wami :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...