Jump to content
Dogomania

CAC Olomouc CZ 8-10.01.2010


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Elitesse, ja mam ciut pytanie z innej bajki, jak płaci sie za wystawy w czechach, czy można miejscu? i czy jest coś takeigo, ze jak ktoś jest zapisany do ichniejszego klubu, to płaci mniej???? Czy zagraniczni wystawcy płacą w euro, czy takze w koronach czeskich, bo tak jakoś to zrozumiałam...

Link to comment
Share on other sites

ja do tej pory zawsze placilam na miejscu

jezeli zwiazek podawal cene w EUR to tak placilam ( np Litomerice) a jak chcieli w koronach to placilam w koronach ( np Brno)
i z tego co pamietam obowiazywala zawsze stawka jak za 2 termin bez jakichkolwiek doplat

z klubem to wiem tyle ze jak np naleze do klubu sznaucera to za wystawy specjalistyczne sznaucerow place nizsza stawke ale nie przeklada sie to na wystawy krajowe i miedzynarodowe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zebra']dzięki wielkie:lol:, napiszę do nich z zapytaniem, czy tak przyjmą , będę grzeczna, i licze na odpowiedź, a zgłoszenia to tylko papierowo, czy można e-milem?[/QUOTE]

Dwa lata temu zgłaszałam mailem i płaciłam na miejscu bez problemów :lol:. Teraz też się wybierzemy :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='vpassione']Mógłby ktoś powiedzieć o co chodzi w tym formularzu z tymi płatnościami? [url]http://www.msks.cz/upload.cs/2/2aeef9a4_0_prihlaskanvp_2010.pdf[/url]
Coś tam wpisywać, czy zostawić wolne? Będziemy płacić na miejscu.[/QUOTE]
Ja też będę płacic na miejscu. W tym miejscu na płatności napisałam im "I pay you at the show" :) Wysłałam zgłoszenie mailem, napisałam, że zapłacę na miejscu z powodu zbyt duzych kosztów przelewu bankowego i następnego dnia dostałam odpowiedź, że OK :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']My jesteśmy w piątek ;)
[/QUOTE]

OOO....a może moglibyście mnie zabrać po drodze? Mam średnią suczke.
Mam czym dojechać, ale z kimś to zawsze raźniej i taniej a póki co nikt się nie zgłosił na wspólny przejazd.

edit :
aaaa...wy inną trasą polecicie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...