Jump to content
Dogomania

Kola już w domu:)


martka1982

Recommended Posts

KOLA....fajowsko ze juz w domku..
a Ci ludzie co Kolunie im reklamowałam wzili bokserke w potrzebie..ale nie skomentuje jak wyglądała adopcja..jak dla mnei to była expresowa..bez wizyty pa..bez umowy..bez niczego...przynieśli psa i zostawili...postawili ludzi przed faktem dokonanym..i bokserek biega..kupczy i skacze...a mowili,,ze nie kupczy, nie skacze..hihihi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agnieszka ma dostęp do internetu tylko w pracy, ma konto na Dogo bo zakładała wcześniej jak adoptowała Tobiego, ale zapomniała hasła. Dopóki nie odzyska nic nie zrobi, albo lepiej może nowe założyć?
Kola przez tą biegunkę była u mamy Agi, bo tam przynajmniej w ogrodzie biegała w czasie kiedy Aga w pracy była. Opiekę ma bardzo dobrą. Aga pytała czy może ją brać na dłuższe spacerki? jak z tą nóżką jej? nie chciałaby jej zbytnio obciążać, ale Kola lubi spacerować. Lubi też biegać z piłeczką w ogrodzie.
Jak przyjechała do Agi to smutek straszny, bała się wszystkiego. Teraz to już inna Kola - wesoła i szczęśliwa. Tobi nadal obrażony, ale Kola go czaruje :)

Agnieszka ma w tym tygodniu wolne, odpoczywa z pieskami

Link to comment
Share on other sites

Pisałam już info

[quote name='leni356']Agnieszka ma dostęp do internetu tylko w pracy, ma konto na Dogo bo zakładała wcześniej jak adoptowała Tobiego, ale zapomniała hasła. Dopóki nie odzyska nic nie zrobi, albo lepiej może nowe założyć?
Kola przez tą biegunkę była u mamy Agi, bo tam przynajmniej w ogrodzie biegała w czasie kiedy Aga w pracy była. Opiekę ma bardzo dobrą. Aga pytała czy może ją brać na dłuższe spacerki? jak z tą nóżką jej? nie chciałaby jej zbytnio obciążać, ale Kola lubi spacerować. Lubi też biegać z piłeczką w ogrodzie.
Jak przyjechała do Agi to smutek straszny, bała się wszystkiego. Teraz to już inna Kola - wesoła i szczęśliwa. Tobi nadal obrażony, ale Kola go czaruje :)

Agnieszka ma w tym tygodniu wolne, odpoczywa z pieskami[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak, mam. Kolusia ma znowu krew w moczu :( trzeba zrobić badanie moczu, może jakiś antybiotyk podać, bo to pewnie zapalenie pęcherza lub cewki moczowej.
Poza tym to jest super psiakiem, radosnym, Aga bardzo ją chwali i jest przeszczęśliwa. Aga długo pracuje, więc w tygodniu opiekę nad Kolusią przejmuje mama Agi, także Kola nie jest sama :)
Żeby tylko ta krew z moczu jej przeszła. Myślę że to nie jest efekt sterylki, ona musi mieć coś przeziębione.
Jak coś będę wiedzieć to napiszę. Na razie to mój pies też jest chory, więc rzadko jestem na sieci

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...