Jump to content
Dogomania

Mój Pan umarł, a ja marznę!!!! Azor ma nowa budę :) dziękuję za slomę i karmę!


Recommended Posts

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czytam wasz Watek od poczatku... codziennie wchodze i sprawdzam co tam u Azorka... ciesze sie ze znalezli sie tacy ludize jak wy ktorzy mu pomagaja.... ja narazie jestem bezrobotna a mam dwa psy kota i małe dziecko wiec narazie nic niemoge zadeklarowac ... ale jak tylko znajde prace to obiecuje ze deklaracja z mijej strony bedzie stała na tego pisaka kochanego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rustamka_24_Kalisz']Czytam wasz Watek od poczatku... codziennie wchodze i sprawdzam co tam u Azorka... ciesze sie ze znalezli sie tacy ludize jak wy ktorzy mu pomagaja.... ja narazie jestem bezrobotna a mam dwa psy kota i małe dziecko wiec narazie nic niemoge zadeklarowac ... ale jak tylko znajde prace to obiecuje ze deklaracja z mijej strony bedzie stała na tego pisaka kochanego :)[/QUOTE]

Witam Cię :) miło, że zaglądasz do Azorka, ten psiak jest naprawdę bardzo kochany, a człowieka Mu okrutnie brakuje......

Link to comment
Share on other sites

Przepraszma za spam ale Zapraszam na bazarek !! Psiaki z Fundacji Maja traca tymczas !!!
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178054-Bazarek-dla-Fundacji-Maja-torebki-zabawki-pA-yty-upominki-do-25-01-godz-20-00?p=13927117"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1780...-00?p=13927117[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']No własnie pomyslałam o tym, aby wujek zakupił te deski gdzies u siebie. Zoabczymy co mi Karolinka odpisze.

Martwie się tym bardziej, bo idą duże mrozy, a on t,a bude ma naprawdę skąpą....[/QUOTE]
Ja to się ciesze , ze w ogóle ją ma, bo gdyby nie Ty to musiałby spac bez dachu nad głową :(

Link to comment
Share on other sites

Byłysmy z Ciocia Agnieszką u Azorka w sobotę.... Azorek jak zobaczył nas to ogon w górę :) To jest bardzo miły i pocieszny psiak. Szkoda, że nie ma swojego człowieka, który oddałby Mu serce i miejsce w domu. Jednak Azor nie zaznał innego życia... Kuzyn pomimo wszystko, kocha Azora na swój sposób. Tak naprawde to Azor dzieki Niemu ma kontakt z człowiekiem...

Po Azorku w ogóle nie widac Jego wieku :) najbardziej roczula mnie Jego rózowy nosek :loveu:

Ciocia Agnieszka ociepliła bude Azorkowi i przyniosłą karmę...

Azorku mam nadzieje, że chociaż w ten sposób możemy Ci pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Byłysmy z Ciocia Agnieszką u Azorka w sobotę.... Azorek jak zobaczył nas to ogon w górę :) To jest bardzo miły i pocieszny psiak. Szkoda, że nie ma swojego człowieka, który oddałby Mu serce i miejsce w domu. Jednak Azor nie zaznał innego życia... Kuzyn pomimo wszystko, kocha Azora na swój sposób. Tak naprawde to Azor dzieki Niemu ma kontakt z człowiekiem...

Po Azorku w ogóle nie widac Jego wieku :) najbardziej roczula mnie Jego rózowy nosek :loveu:

Ciocia Agnieszka ociepliła bude Azorkowi i przyniosłą karmę...

Azorku mam nadzieje, że chociaż w ten sposób możemy Ci pomóc.[/QUOTE]
Ha ! Polubił Was cioteczki :D Teraz musicie go regularnie odwiedzać, to pewnie dużo dla niego znaczy... ktos się nim interesuje... :)

Link to comment
Share on other sites

Byłam u Azorka. Spał w budzie :loveu: zostawiłam jedzonko. Ostatnim razem Aga zostawiała :)

Azorek jak zwykle spragniony kontaktu z człowiekiem....

Mam dobre wieści - wujek Karoliny rozpoczął budowę budy specjalnie dla Azorka. Jak Karolina dowie się ile kosztowały materiały, zaczniemy na CITO zbierać kasiorkę...

Link to comment
Share on other sites

Wujek skonczy bude w ciągu kilku nastepnych dni.
Podstawa budy juz gotowa.
Z wierzchu deski grubości cala, miedzy nimi a środkowymi, styropian. Bedzie cieplutko, to napewno.
Mówi, że teraz nie ma mozliwości bo jest za zimno ale jak przyjdzie wiosna trzeba bedzie bude zabezpieczyć jakims impregnatem do drewna.
Do środka dołoży jeszcze cieple poslanie po swoim psiaku.
Koszt materialów to podobno ponad 100zł, niestety dobre drewno jest drogie :(.
Jak juz skończy to poda mi ile dokładnie wydał pieniążków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...