Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok zaraz dam zdjątka lakiego do galerii tylko program do ściągania zdjątek mi troche nawala więc dam zdjątka lakiego jak był młodszy ;) potem może coś wykombinuje i dam aktualne zdjąko :cool1: a do galerii yorki i inne zwierzaki moge dać zdjęcie mojej świnki
[*]
[*] zdechłą w poniedziałek 13 lutego ;(:placz: no ale mam nową :) dobranie będe siem o niej rozpisywać ;) jak chcecie coś więcej siem o niej dowiedzieć wchodźcie na [url]www.psy-jaloszki.blog.onet.pl[/url] jest tu też o lakim ;)

Link to comment
Share on other sites

fajny blogasek ;) żeczywiście troche komci mało ale na początku tak zawsze ;) ...... a no i zapraszam na moje blogi ;)
[url]www.psy-jaloszki.blog.onet.pl[/url] --> o lakusiu i innych pieskach ;)
[url]www.hodowla-yoreczek.blog.onet.pl[/url]
[url]www.martusia-tusia12.blog.onet.pl[/url]
[url]www.informacje-o-zwierzakach.blog.onet.pl[/url]
[url]www.chomi3ek.blog.onet.pl[/url]
[url]www.obrazeczki-glupoteczki.blog.onet.pl[/url]

wiem że głupie adresy ale wiecie nie mam talentu do wymyślania ;) powinno być martusia-tusia13 ale nie chce mi siem zmieniać adresu ;) zaprawszam!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='gio1178']Witam Cie Julitko, super jest ten Twoj psiaczek, ja również jestem szczęśliwym posiadaczem (choć to słowo jakoś dziwnie mi tu brzmi) Yorka imieniem Kejko. Nasz piesek jest kochany, choć nieraz sprawia troche kłopotu, zainteresowało mnie to że pisałaś, że byłaś ze swoim psiaczkiem na szkoleniu. Czy rzeczywiście dużo pomogło takie szkolenie? I ciekawy jestem jakie kłopoty sprawiał Twoj pupil. Naszego Kejko od niedawna nauczyliśmy spania w swoim koszyczku, bo tak to wcześniej był razem z nami pod kołderką, ale stwierdziliśmy że mimo jego popłakiwań musimy to zmienić. Nie możemy sobie poradzić z jego siusianiem w domu, są takie sytuacje żę jesteśmy z nim dość długo na dworze, a mały zsiusia sie i tak dopiero w domu :/ może poradzisz mi jak zmienić ten nawyk.
Pozdrawiam serdecznie![/quote]

witaj!
Szkolenie bardzo pomaga, bo york to terrier, jakby nie patrzec piesek bardzo temperamentny.
Na poczatek polecam psie przedszkole, potem PT
Piesek sie dobrze socjalizuje, a PT pomaga w poznaniu komend.
Potem moze agility jesli Twojemu pieskowi sie spodoba w przedszkolu? Dla psa i dla wlasciciela to naprawde wspaniała rozrywka.
A problemy jakie? No jak to z pieskiem - nieporozumienia na lini ja i on. Do tego ciągłe interesowanie sie panienkami, wachanie siuskow i zupelna wariacja jak tylko gdzies widział suczki.
Nam duzo pomogla kastracja, ale szkolenie tez polecam jak najbardziej.

a na temat nauki siusiania na forum juz było z 1000000 porad. Podstawowa- czeste i sustematyczne spacery i regularne nagradzanie za wlasciwe zachowanie. Na poczatku moze po prostu zacznijcie czesciej wychodzic - do tego zawsze szybciutko po przebudzeniu.

Link to comment
Share on other sites

Witam Was serdecznie. :lol: :multi:
Wpadam tu od czasu do czasu i podziwiam Wasze piękności.
Jednak mam pytanie do Was jako znawców i pasjonatów rasy : co sądzicie o piesku Int Ch Majodiane Monogram? Tzn. nie tyle co sądzicie ile chciałabym zobaczyć jego zdjęcia gdzieś:roll: A nie umiem sobie poradzić ze znalezieniem:shake: . A czy ma ktoś link do hodowli Fangor? I jeszcze jedno : kiedy najpóźniej mogą stanąć uszka i czy muszą stać? I gzdie mogę zerknąć we wzorzec rasy? Zasypałam Was, przepraszam, ale liczę na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Hej! Mam na imię Gracja. Mam 14 lat. Zakochałam się w Yorkach. Niestety jeszcze nie posiadam tego cudownego psiaka:( W kwietniu, lub w maju (oby jak najszybciej) będe miec Yorka, ponieważ nie daje żyć mamie i ciągle mówię że chcę psa. Codziennie szukam nowości o Yorkach. Poprostu je uwielbiam i czekam, aż jakiś mały szczeniaczek zawita do mojego domu. Witam wszystkich wielbicieli psów, a szczególnie Yorków. Mam nadzieję, że będe mogła (pomimo, że narazie nie mam Yorka:( ) wcielić się do tej wspaniałej rodzinki yorkowiczów. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[B]Witam wszystkich "Dogomaniaków"!
[/B]Mojego pierwszego, kochanego i wymarzonego yoreczka mam od 4 miesięcy.:multi: Nazywa się Tofik, ma już 7 miesięcy i z całą pewnością mogę o nim powiedzieć "żywe srebro". Wszędzie go pełno ale przy tym jest taki kochany i uroczy. Z wielką chęcią chciałabym pokazać go Wam wszystkim, ale nie jestem specem od komputerów i nie wiem jak wstawić tu jego zdjęcia.:oops: Może coś mi poradzicie (chociaż takie małe zdjęcie z lewej strony)??? Zaznaczam ,że znaleziony post na ten temat nic mi nie mówi.:placz:
Pozdrawiam serdecznie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natasza123']:oops: Może coś mi poradzicie (chociaż takie małe zdjęcie z lewej strony)??? Zaznaczam ,że znaleziony post na ten temat nic mi nie mówi.:placz:
Pozdrawiam serdecznie:lol:[/quote]

Natasza123
Ten obrazek z boku nazywa sie avatar, musi miec max. 100x 100 pikseli lub 13.7 KB (lub mniejsze). Kiedy masz juz takie male zdjecie wpisujesz adres np. [URL="http://www.imageshack.us/"]http://www.imageshack.us/[/URL] i klikasz przegladaj, wybierasz plik ze zdjeciem i klikasz host it. Kiedy strona sie naladuje bedziesz miala duzo adresow. Skopiuj tylko ten na samym dole, otworz Panel uzytkownika na forum, kliknij Edytuj Avatar. Masz tam okienko, w ktore nalezy wpisac adres avatara. Bierzesz wklei i wklejasz ten adres w tamto miejsce. Potem klikasz zapisz zmiany i gotowe.

Jesli chodzi o zdjecia. Musza byc max. 500 x 500piks. Znowu otwierasz tamta stronke, wybierasz zdjecie, klikasz host it, kopiujesz adres na samym dole. Potem jak tworzysz nowa wiadomosc klikasz [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/insertimage.gif[/IMG] i wklejasz adres w puste pole, klikasz Ok i gotowe.....

Ufff.....mam nadzieje, ze cos z tego zrozumialas;)

Link to comment
Share on other sites

Chciałam się przedstawić. Zrobiłam to ale zupełnie nie w tym miejscu co trzeba. Więc skopiowałam mój powitalny post i przedstawiam się raz jeszcze :)
Witam, mam na imię Julita. Mam 24 lata. Psy kochałam od kiedy pamiętam. Na mojego pierwszego, mam nadzieję że nie ostatniego, yorka zbierałam przez pół roku :smile: Jestem uparta i jak coś sobie wbiję do głowy to nie ma rady. Wreszcie wbrew wszystkim, w tajemnicy przed mężem kupiłam sobie sunię. Ma na imię Hororatka i niedawno skończyła roczek. Niedługo zmieszczę jej zdjęcie w dziale "galeria". Mam nadzieję, że będzie Wam się podobała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...