Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na imie mam: KaSiA
Nazwisko: ochrona danych
Wiek: 14 :)
Ksywka: Jq :)
Nick w Dogomani: Jq

Jestem, tu od wczoraj o tej stronce dowiedziałam się dzieki przyjaciółce Lq :) kocham pieski ale nie mam czworonożnego przyjaciela :( w przyszłości chciałabym mieć Husky'ego :) Pozdrawiam wszystkich gorąco!

Link to comment
Share on other sites

Witam,Witaj Jq! :D Jq chce Husky'ego a ja Labradora... :roll: najpierw sama się zalogowałam a potem zaciągłam tu swoją przyjaciółkę :D No i mnie cieszy że grono się powiększa.Pozdrawiam :grins:

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiscie grono się poszerza w zastraszającym tempie...Może to ten wirus o którym mówił Waldek? :D Ja też witam wszystkich serdecznie i jestem strasznie ciekawa zdjęć Bazyla,bo moja sunia też jest córką Made in Bakarat i też ma teraz 10,5 miesiąca więc to rodzeństwo przyrodnie i ciekawe czy podobni...
Pozdrawiam wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich yorkofiolków!! ja tez do was naleze :D Mam na imie Patrycja i mam 17 lat . Jest razem ze mna moja 7tyg. sunia SUZY :) jest ona straszna wariatka wszystko i wszystkich gryzie(wyrzynaja jej sie ząbki :wink: ) i strasznie skacze nie wazne skad i gdzie, dlatego musze strasznie na nia uwazac :P w miedzy czasie powklejam jej foteczki to sobie ja zobaczycie :lol: Suzy jest moim drugim yorczkiem. 20.07.2005 zginela moja 4 miesieczna najukochansza sunia Daisy :cry: była ona swietnym psiakiem do tej pory bardzo mi jej brakuje :cry: teraz musze wszystko zaczynac od poczatku ,gotowanie papek , uczenie do kuwetki , itp... Ale mam nadzieje ze Suzy bedzie taka jak Daisy tak bardzo bym tego chciala..ale zobaczymy zycie pokaze jak bedzie..Dobra koncze te smutaski
przesylam gorace buziaczki dla wszystkich yorkofiołkow i ich pociech!!
3majcie sie cieplutko :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witaj Patrycja :-)

Mam nadzieje, ze Twoja suczka bedzie podobna albo jeszcze cudowniejsza niz Daisy :-) Baw sie dobrze na Forum, chociaz ruch u nas jest raczej malutki ;) Wszyscy wybyli na wakacje, albo lenia sie na dlugich spacerkach :-)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie moi mili :)

zgodnie z przyjetym dobrym wychowaniem i zasadami forum WITAM SIE z wami wszystkimi jako nowa, aktywna obywatelka na forum (Ewelka, lat 28)



podczytuje was od dluzszego czasu w ramach przygotowania teoretycznego do przyjecia malutkiego yoreczka w moim domu, ale dzis dopiero, po przeczytaniu wszystkich watkow na forum o yorkach postanowilam sie aktywnie przylaczyc :)

jestescie naoprawde wspaniali- nieoceniona skarbnica wiedzy i doswiadczen, ja sama czuje sie psia mama w ciazy, ktora przygotowuje sie na przyjecie swojego malenstwa. mysle ze jestem dobrze juz przygtowana teoretycznie i czekam na wtorek, kiedy to bede miala juz swoje malenstwo u siebie:)

bylam juz w hodowli ogladac pieseczka- ma 8 tygodni, jest kochany i jak go trzymalam na kolanach wtulil sie we mnie tak slodko ze az mi serce zmieklo- taka mala kulka milosci

yoreczka chcialam miec od zawsze ale rodzice sie nie godzili, na szczescie od paru lat mieszkam na swoim i wreszcie moge zrealizowac najwieksze marzenie mojego zycia. mam duzo szczescia bo moj chlopak tez kocha yoreczki, wiec piesiowi bedzie u nas wspaniale

obecnie jestesmy na etapie wymyslania imienia dla naszej pociechy i orgaznizowania mieszkania pod katem pieska :)

jak tylko sie zjawi w naszych progach od razu powiadmie i wkleje zdjatka w galerii

pozdrowionka dla wszystkich czworonogow i ich wlascicieli

Ewela plus... (moj przyszly yorczek)

Link to comment
Share on other sites

dziekuje eleno za powitanie, milo mi dolaczyc do grona :)

faktycznie czuje sie jak kobieta czekajaca na nowa istotke :) 28 lat to juz czas :P:P:P

ja juz czuje sie jak waraitka na punkcie yoreczka, a co to bedzie jak zawita on w naszych progach :) ???

dzis kupie nowa cyfrowke, specjalnie pod katem pieska (no, mam przynajmniej dobry argument zeby kupic porzadny aparat o ktorym tez marzylam :)) i zamierzam go obfotografowac z wszelkich mozliwych stron dajac upust swojej manii fotografowania :P

pozdrawiam cieplutko, bo pogoda chyba w calym kraju sie popsula :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewela']
faktycznie czuje sie jak kobieta czekajaca na nowa istotke :) 28 lat to juz czas :P:P:P

ja juz czuje sie jak waraitka na punkcie yoreczka, a co to bedzie jak zawita on w naszych progach :) ???

[/quote]

Doskonale Cię rozumiem [b]Ewelo[/b], bo odkąd Bijou zawitała w naszym domu mam zamiast 2-ki 3-kę dzieciaków :wink:. No i witamy w [b]gronie [/b]tak samo zwariowanych na punkcie yorków [b]yorkofiołów [/b]:wink: :D

Link to comment
Share on other sites

hehe...dokladnie tak z tymi dzieciakami...dobrze, ze nie zaliczasz (a moze tak? :P) do tego grona meza, bo niektore kobietki mawiaja ze maz to takie duze, kolejne dziecko :P

sliczna ta Twoja Bijou, a tak a propos jak wymawiacie jej imie? biju? czy moze z francuska :P?
Twoje dzieci pewnie kochaja sunie :)
usciski dla wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Ewela, zaskoczyłaś mnie z tym mężem :roll: , nie zaliczyłam go do dzieciaków :wink: , chociaż faktycznie czasami trzeba by było :wink: !

A imię naszej psicy wymawiamy Biżu, to imię posiada także wiele nieformalnych wersji :wink: : Biżunia, Biżuniek, Biża, Binia, Biniek, Biniunia... można by tak pisac i pisac... :D Dziękujemy za komplemencik, na pewno Twoje małe cudo będzie piękniusieńkie!

P.S. Zapraszam do pogawędek na offa, żeby nie zaśmiecac tego topiku :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich nowych yorkofiołów :lol: :lol: Yoreczek w domu, to faktycznie rozkapryszony dzieciak (może jak jest bardzo dobrze wychowany, to nie taki rozkapryszony), ale na pewno młodziutki yoreczek, to rozbójnik jak diabli. Ale słodki czarcik :D i daje ogromnie dużo radości (teraz ta radość warczy koło komputera, bo pańcia bezczelnie pisze zamiast się bawić :evil: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edi,feti,gusia']Rzeczywiscie grono się poszerza w zastraszającym tempie...Może to ten wirus o którym mówił Waldek? :D Ja też witam wszystkich serdecznie i jestem strasznie ciekawa zdjęć Bazyla,bo moja sunia też jest córką Made in Bakarat i też ma teraz 10,5 miesiąca więc to rodzeństwo przyrodnie i ciekawe czy podobni...
Pozdrawiam wszystkich![/quote]

Witaj, dawno nie pisałam nic na forum. Cieszę się, że Bazylek ma przyrodnią siostrę. Postaram się jak najszybciej wkleić zdjęcia Bazyla w galerii ale... jak do tej pory miałam z tym trochę problemów. Muszę nad tym popracować. Jak narazie mojego psiaka widać z boku wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edi,feti,gusia']Rzeczywiscie grono się poszerza w zastraszającym tempie...Może to ten wirus o którym mówił Waldek? :D Ja też witam wszystkich serdecznie i jestem strasznie ciekawa zdjęć Bazyla,bo moja sunia też jest córką Made in Bakarat i też ma teraz 10,5 miesiąca więc to rodzeństwo przyrodnie i ciekawe czy podobni...
Pozdrawiam wszystkich![/quote]

Udało się. Zdjęcia Bazyla już są w galerii.

Link to comment
Share on other sites

WITAJCIE !!!

ponownie witam, ale juz nie sama- od poniedzialku mam swoje wymarzone malenstwo- TICO-bynajmniej nie samochod, ale przeslodkiego yorczka o kolorze stalowo-zlotym (ma juz mnostwo zdjatek, ale w galerii zaprezentujemy sie za jakis czas dopiero bo zdjecia musimy pomniejszyc i umiescic na sewerze)

TICO urodzil sie 2 czerwca i ma braciszka i sisostrzyczke, braciszek juz znalazl dom, siostrzyczka jeszce czeka

chyba nie musze pisac ze jest rozkoszny i uwielbiam go, widze ze z wzajemnoscia, bo mimo ze jestesmy razem dopiero dwie doby juz szalejemy jak wariaci :P

sciskamy lapki wszystkim forumowiczom, pozdrawiamy cieplutko
Ewelka i TICO :)))

Link to comment
Share on other sites

Mam na imię Weronika, a moja 6 miesięczna suczka Kiara. Niektórzy uparcie wołają na nią Tiara ale zapewniam to nie jest nakrycie biskupiej głowy lecz suczka i włoskie" chiara" co ma oznaczać jasna. Jest urocza, ma miły charakter, wesoła i nie kłopotliwa. Na co dzień przebywa ze mną i czwórką małych dzieci - 1, 2, 3 i 5 letnich. I żebyście zobaczyli jak ten pies potrafi i chce się bawić. Każde z dzieci ma własny sposób kontaktowania się z Kiarą. Czasem zwracam uwagę, bo wydaje mi się, że córka zbyt mało delikatnie się bawi ,ale okazuje się, że pies nie ucieka, nie chowa się,.tylko z własnej woli podejmuje swoją rolę w igraszkach i bardzo mu to pasuje. Potrafi pół godziny wędrować ze sznurkiem w zebach po przedpokoju a drugą stronę sznura trzyma roczne dziecko, które sobie tą formę kontaktu z psem wynalazło. Z najstarszym 5 latkiem Kiara wyczyna dzikie skoki przez jego plecy i kłębowisko na dywanie. Normalnie mój dom to kojec pełen szczeniąt . Ale nie obawiajcie się jak sunia się zmęczy wskakuje do takiej dziupli -wiszącej siatki z ikei i tam w swoim gniazdku odpoczywa i nikt nie ma prawa jej przeszkadzać. A od święta jest nas czwórka i pies,-dwoje dzieci idze do swojego domu, bo jestem mamą i opiekunką i czasem podopieczni dają mi odetchnąć bym nie zwariowała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...