Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Witam serdecznie. Jestem świeżo upieczonym posiadaczem Yorka, jak i nową osoba na tym wspaniałym forum. Sunia ma na imię Fiona, ma 8 tygodni i jest z małych yorków. Posiadam również suczkę mopsa więc wychowanie piesków nie jest mi obce. Mam nadzieję, że dzięki WAM będę mógł sie wiele nauczyć i dowiedzieć. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy yorków.

:D

Link to comment
Share on other sites

witam jestem nowym użytkownikiem wczoraj się zarejestrowałam :D zakochałam się w was jak tylko trafiłam na dogomanie a szczególnie na yorkofiołków też mam bzika na punkcie małej duperelki ma na imie INKA zdecydowałam do was wstąpić bo dzielicie się radościami jak i smutkami dotyczących naszych maluszków jesteście jedną wielką rodziną która przeżywa choroby, narodziny ,daje super porady a ja właśni potrzebuję yeraz wsparcia moja sunia będzie miała szczeniaczki jest w 6 tyg byłam na usg są 2 serduszka poród zbliża się wielkimi krokami a ja się boję i przeżywam jak diabli Inka jest bardzo malutka i dlatego mam stracha że mogą być komplikacje alke twu twu wypluwam te słowa mam nadzieję że będziecie ze mną trzymać kciuki serdecznie was pozdrawiam będe się odzywać buziaki[/b]

Link to comment
Share on other sites

jestescie kochani bardzo mi miło żę od razu mam tylu znajomych co do porodu to mam nadzieję że sobie poradzę ale mam lekarkę która jest dyspozycyjna 24 na dobę z dobrze wyposażonym szpitalem ale tak jak napisała Daga że yoreczki są dzielne i da radę chciałam wam opisać moją historię jak zdobyłam yorka ale od początki mam na imię POLA mam 30 lat ( właśnie 3 czerwca dopadła mnie 30 i nie mogę się przyzwyczaić do tej paskudnej liczby ha ha ..) mam męża jacka i córeczkę oliwkę a oto moja historia bardzo chciałyśmy z córeczeą mieć jakiegoś komunikatywnego zwierzaka w domciu miałyśmy kota i rybki wiadomo kot chodzi własnymi drogami a na rybki można tylko popartzeć mamy również dwa owczarki niemieckie ale one mieszkają na podwórku postanowiłyśmy podpytać naszego Jacka co on na to żeby taka mała duperelka jak york kręciła się po naszy domku a on oczywiście na co nam jeszcze jeden pies przecierz jeszcze jest ko i tak dale i tak dale my z oliwką długo nie myślałyśmy wiecie jak to jest zawsze baby przekręcą chłopa temat ucichł a my na urodziny mojego męża za 3 tygodnie kupiłyśmy mu prezent oczywiście yorka nie miał wyjścia na początku się buntował razem z kotem ale w ciągu kilku dni zakochali się w tym malęstwie kot zwariował dostał bzika na punkcie psa śpią razem w kojcu mój chłop to samo śmieje się że na pierwszym miejscu u mojego jacka jest córka potem sunia a na końcu ja zabawne co ale wyobrażcie sobie jakiego chopla dostał na punkcie yorków .. moja sunia jest teraz w 6 tyg w ciąży a gdy urodzi mój mąż ten co nie chciał słyszeć o pisie w domu postanowił zostawić sobie szczeniaczka i powiedział że będą w dwóję to im smutno nie będzie to znzczy w trójkę bo jeszcze kot widzicie jak to można chopla dostać pozdrawiam wszystkich duże buziaki

Link to comment
Share on other sites

jak się nauczę wstawiać zdjęcia to na pewno zaraz to zrobię ale myślę że będzie mi ciężko bo to bardzo zawiłe z tego co czytałam może ktoś mi poda jakiś łatwiejszy sposób a propo jak się robi zdjęcia żeby zdjęcie miało 15 mb może to siś głupie wydaje ale ja na prawdę nie wiem a chcę wstawić zdjęcie przy moim POLA75 jako autorze ale tam są wymogi że musi być zdjęcie do 15 mb buziaki :angel:

Link to comment
Share on other sites

Pola najprosciej chyba bedzie korzystajac z Superfoto ,oczywiscie chodzi mi o wklejanie zdjec
DO ZMNIEJSZANIA FOTEK MUSISZ MIEC JAKIS PROGRAM GRAFICZNY
[url]http://www.superfoto.pl/sf_albumy.php?menu_pwd[/url][117616]=%2F31&sbl=

GDYBYS MIAŁA JAKIS PROBLEM TO MOZESZ DO MNIE NAPISAC NA PRIVA

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie wszystkich wielbicieli yorków :D
Wreszcie odważyłam się napisać :wink:

Mam na imię Agata i od 27 maja jestem szczęśliwą posiadaczką yorka. Foster urodził się 4 kwietnia i jest przecudownym psiakiem. Na początku zmagaliśmy się z zapaleniem jelit (było bardzo ciężko :cry: ) ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło.

Witam Was serdecznie i pozdrawiam wszystkich :angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...