Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:wink: 8) witam wszystkich nowych i starszych yorkomaniaczków :wink: Jestesmy tu od stycznia ale tak oficjalnie to jeszcze sie nie przedstawilismy.czyli Ja Gosia i mój kochaniutki Ayki :P
niestety mam jeszcze problem z wklejeniem fotki ale pomogła mi Daga i wkleiła kilka fotek<są w galerii...> za co ją ściskam i dziekuje :buzi:
:D :D :D :D
*********************
buziaki dla wszystkich yorkomaniaków i yorczków
Gosia i Ayki :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cześć.Nareszcie mogę sie przywitać(hihihihi tygrysek wie dlaczego "nareszcie").Mam na imie Emilia a mój york to Feniks.Fenio ma 11 miesięcy.Kocham yorki tak ja wy wszyscy tutaj na forum :D Wkrótce wstawie troszkę fotek abyscie mogli nas zobaczyc.Pozdrawiam wszystkich bardzo mocno i strasznie sie ciesze,że jestem wreszcie z wami!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich Yorkofanów!!!! :P
Jestem Magda a mój psiak to Miki. Miki ma 9 miesięcy. Rok skończy 28 maja. :D Jest to mój pierwszy piesek w życiu i jest super!! :D Zawsze chciałam mieć Yorka i wreszcie mam!!!! I nie jestem z tego powodu nieszczęśliwa, a wrecz przeciwnie. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...