Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pegaza']Cze Alexandra i Martucha miło powitać nowe koleżanki:p[/quote]
Witamy Witamy :oops:
[quote name='daria1']Witamy w gronie yorkofiołów :evil_lol:[/quote]
hihi jeszcze Moj tofis nie jest w domku a juz mam fiola :P wiec nie bede dyskutowac jak to z tym bizkiem na ich ppunkcie jest, bo ja juz Go mam :D

Link to comment
Share on other sites

ojej już troszkę tutaj jestem i nawet się nie przedstawiłam :oops: no wiec mam na imie Ola mam 18 lat (jak każda z Was Kochane :cool3: ) ;) mieszkam w Sosnowcu i niestety narazie nie posiadam yorka :placz: mam za to kundelka Bombelka który jest już staruszkiem :lol: a o yorku marze po cichutku i narazie ucze się wszystkiego :):) pozdrawiam :p

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Witaj Olu w naszych skromnych progach.

Mam nadzieję, że marzenia o yorku spełnią się jak najszybciej i że będziesz dobrą Pancią dla maluszka (do tych życzeń przyłącza się również Alma, która do Ciebie macha wesoło ogonkiem )
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich bardzo serdecznie juz od dawna przegladam forum o yorkach mam małego urwiska wabi sie Majlo jest bardzo kochany ma dopiero 3 miesiace:p mam nadzieje ze pomozecie mi jak bede miała jakis problemik z moim kochaniutkim pieseczkiem;) pozdrawiam wszystkich yorkomaniakow:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='migotka989']Witam wszystkich bardzo serdecznie juz od dawna przegladam forum o yorkach mam małego urwiska wabi sie Majlo jest bardzo kochany ma dopiero 3 miesiace:p mam nadzieje ze pomozecie mi jak bede miała jakis problemik z moim kochaniutkim pieseczkiem;) pozdrawiam wszystkich yorkomaniakow:p[/quote]

Witaj Migotko!!! ciesze sie ze jestes, tym bardziej ze nasze pieski to rówieśnicy! Kiedy urodził sie Majlo?:) Berek 30. 12. 2006:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]1. Zmniejszasz zdjęcia do max. 500x500 piks.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]2. Wchodzisz na [/SIZE][/FONT][URL="http://www.imageshack.us"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]www.imageshack.us[/SIZE][/FONT][/URL][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3], wybierasz przeglądaj i zdjęcie, potem host it.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]3. Wybierasz któryś z linków (ja zawsze ostatni w drugiej rubryce).[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]4. Wpisujesz [img] ADRES ZDJĘCIA [/img] (bez spacji).[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]I gotowe![/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich oficjalnie :)
Mam na imię Anka. Mieszkam w Połańcu (woj.świętokrzyskie), studiuję w Lublinie.
Od kilku lat hoduję...gordon settery. Kilka tygodni temu, dzięki najróżniejszym splotom zdarzeń, w nasze życie i serca wkroczyła mała DI. To wkroczenie nastąpiło przebojem i z rozbrajający urokiem, który charakteryzuje wszystko co DI robi.
Mała szybko odnalazła się wśród naszych psów - seterom wiesza się na uszach a kaukazowi wylizuje nos :) Nie przeraża jej ani plątanina wielu wielkich łap ani przepastne pyski.
Bez problemu zaakceptowała też 2 style życia - weekendy na wsi z reszta psów, kopanie dołków i ganianie po trawie oraz dni w akademiku, imprezy i pełno cioć i wujków :)
Oficjalne informacje o DI i jedno zdjęcie dodałam do wątku "Z jakich hodowli są wasze pieski".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...