Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzień dobry :loveu: Wszystkim Nowym Dogomaniakom :loveu:


[B][COLOR=#ff0000]Kochani głosujcie w ankiecie AKCJI CHARYTATYWNEJ SERWISU MOLOSY.PL "MAM SERCE DLA PSA" - czas przedłużony do 31.12.2006. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]3 schroniska mogą dostać po 300 kg karmy, ale zależy to tylko od Was![/COLOR][/B]


[B][COLOR=red]PODPISZCIE PETYCJĘ RATUJĄCĄ PSY W SCHRONIE NA WĘGRZECH:[/COLOR] [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30225"][B]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30225[/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich wielbicieli Yorkow!! Dokladnie rok temu dostalam od chlopaka Yoreczka od tego czasu cale nasze zycie wywrocone zostalo do gory nogami:evil_lol: !!!!!!!!Porsche bo tak nazywa sie moj ulubieniec jest przekochanym urwisem!!!!!!!Nigdy nie mialam tak niesfornego psiaka,jest przeslodki zwariowany i ogromnie humorzasty Adekwatnie do swojego imienia jest okropnie szybki nie da sie go zlapac jak biega po schodach z panem banankiem(ulubiona najbardziej wymemlana maskotka:evil_lol: ).Porsche uwielbia jezdzic samochodem (ciekawe dlaczego??:lol: )uwielbia chodzic tzn biegac na spacerze oraz jego najlepsza z zabaw jest chodzenie po klawiaturze i przyciskanie mi wszystkich niepotrzebnych klawiszy.... pozatym oglada telewizje nalogowo i nienawidzi kotkow:evil_lol: Straszna z niego przytulanka i zawsze musi byc w centrum uwagi ......
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

moj chlopak zawsze marzyl o tym zeby miec Porsche wiec.......ma tylko ze to Porsche jest strasznie wlochate i ma 4 lapy:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a tak na marginesie to czasem dla rownowagi wolamy na niego klusek co by ostudzic jego temperament i zawrotne predkosci pozrawiam ....:laola:

Link to comment
Share on other sites

cześć. jestem nowa na forum. Zarejestrowałam się tu przede wszystkim ze względu na wolontariat w schronisku, ale jak tylko zobaczyłam, że jest dział o Yorkach to postanowiłam się przywitać :)

Zdjęcia mojego Amigo wrzuciłam do Waszej galerii
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9119&page=100[/url]

Niestety mój Jorguś jest już za Tęczowym Mostem, ale nadal za nim tęsknię i jak na razie nikt nie wypełnia pustki po nim.
Amiego wzięliśmy w 1995 roku i był z nami do 2003. Niestety tak jak wiele Yorków miał chore serduszko.
Moje teraz też jest trochę chore z tą pustką po nim. Ale nie można się już smucić. Pomaga mi teraz pomaganie innym pieskom.
Pomyślałam jednak, że choć troszkę smutna historia warta jest opowiedzenia wśród swoich :)
no więc uśmiechamy się jak mój AMIgo [img]http://img151.imageshack.us/img151/6456/amimalypf5.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_madonna']

Niestety mój Jorguś jest już za Tęczowym Mostem, ale nadal za nim tęsknię i jak na razie nikt nie wypełnia pustki po nim.
Amiego wzięliśmy w 1995 roku i był z nami do 2003. [B]Niestety tak jak wiele Yorków miał chore serduszko.[/B]
[/quote]

Wspolczuje straty psiaka:-( Dlaczego mowisz :"jak wiele yorkow"?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z paroma osobami, które mają lubi miały Yorki i wiele z ich ulubieńców i piesków ich znajomych miało właśnie choroby serca, głównie, tak jak Ami, arytmie. Nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o pieski ze znanych hodowli (Ami nie miał rodowodu), ale spotkałam nawet małego Amerykanina-Yorka, który chorował na serduszko.
Niestety psy rasowe szczególnie te daleko od "pierwowzoru" odbiegające cierpią często na różne choroby uwarunkowane genetycznie. Dalmatyńczyki padaczkę i ślepotę, Sher-pei problemy skórne, Jamniki reumatyzm i wypadające dyski, a Yorki problemy serduszkowe i z tchawicą. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nazywam się Jowita mieszkam w Warszawie od paru tygodni mieszka ze mna suczka Megan. Wczesniej miałam American Staffordshire Terriera i nigdy nie myslałam że przekonam sie do małych psów. Jednak to że mieszkam w mieście i fakt że chciałam mieć psa który nie lnieje zdecydował o wyborze tego małego teriera. Długo mysłałam ale wybór był trafiony. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i ich pieski. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Witaj Jowitko w naszym yorkowym gronie :multi::multi:

[LEFT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=Magenta][B]Nadchodzący Nowy 2007 Rok to nie tylko okres radości,

Ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka

Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro

życzy Sylwia z Almą

[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...