Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=4]Witam serdecznie!!!
[SIZE=2]To ja też dołączę do yorko-maniaków!!! :lol:
Mój piesek 28 czerwca skończył 2 lata i wabi się Fidel. Niezły z niego zbój :cool3: Ale to taki przekochany zbój :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilu']Witamy Fidela.:BIG:
A skąd takie imie?...[/quote]


Chciałam aby to było orginalne imię dla orginalnego psa!!! :evil_lol:
A tak naprawdę, to każdy myśli że york to taki mały, kochany, kudłaty i spokojny przytulak a to przecież pies z ogromnym charakterem i temperamentem, co nie? Potrafi postawić na swoim!!! :eviltong:

[SIZE=1]No i taki mały terrorysta z niego też jest!!!:oops:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Witaj!:multi: Myślę,że twój mały terrorysta dogadałby się świetnie z moją Molką. Jak ona się uprze to będzie dotąd tupać nóżkami i głośno warczeć dopóki nie dostanie tego czego chce;) Oczywiście jest też niesamowicie cwana i potrafi wykorzystać człowieka-wtedy wystarczy tylko słodkie spojrzenie i popiskiwanie,żeby zmiękczyć serce rodzinki i już piesek ląduje w łóżku(nie oduczyłam jej spania w łóżku,mam za miękkie serce,niestety...:oops:)

Link to comment
Share on other sites

Mój Fidel też niestety (a może stety :eviltong:) śpi ze mną w łóżku i na dodatek na mojej poduszce. A gdybym tak chciała go w nocy przesunąć to prędzej ja to zrobię niż on się posunie! Nic go nie ruszy. Jeszcze zaczyna wtedy powarkiwać na mnie że śmiem go ruszać!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

witam mam na imie ewelina mam 14 lat. pisze na forum poniewaz chcialabym sobie kupic pieska. Yorka. niestety mi tez rodzice nie chca go klupic ale postanowilam razem z bracmi zbierac na niego pieniadze:lol: mam nadzieje ze doradzicie mi w roznych kwestiach :lol: licze na wasza pomoc

Link to comment
Share on other sites

czesc mam kilka pytan::Help_2:
-kupujac yorka powinnam wybrac suczke czy pieska. cena nie gra roli. chodzi raczej o zachowanie i utrzymanie zwierzaczka
-wedlug was jaka karma jest najlepsza dla yorkow??
-czy mozna np.suczke strzyc samemu?? gdybym miala suczke nie chcialabym zeby miala dlugi wlos.
-czy ta rasa czesto choruje??
z gory dziekuje za odpowiedzi. bardzo mi pomozecie:calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polyanna25']czesc mam kilka pytan::Help_2:
-kupujac yorka powinnam wybrac suczke czy pieska. cena nie gra roli. chodzi raczej o zachowanie i utrzymanie zwierzaczka
-wedlug was jaka karma jest najlepsza dla yorkow??
-czy mozna np.suczke strzyc samemu?? gdybym miala suczke nie chcialabym zeby miala dlugi wlos.
-czy ta rasa czesto choruje??
z gory dziekuje za odpowiedzi. bardzo mi pomozecie:calus:[/quote]
Cena nie gra roli?:crazyeye:No jak na 14-letnią osobę,która nie posiada stałej pracy to niezła jesteś:cool3:A tu jest lista wszystkich tematów,które Cię interesują.Są tam odpowiedzi na każde Twoje pytanie.Miłej lektury;)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=22699[/url]

Link to comment
Share on other sites

witam wszytkich yorkomaniaków, jestem szczęsliwą posiadaczką 9 tygodniowej suni ( zdjęcia w szczeniaczkowej galeri dzieki upszejmosci duszka01 :)) to jest w ciągu ostatnich dwóch miesięcy mój drugi piesek.Pierwszego Bolusia miałam 10 dni.. umarl dzieki głupocie hodowcy no i pewnie mojej też :( .pozdrawiam kama.

ps/ przestrzegam przed zakupem szczeniaczków na allegro

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=sandybrown]witamy wszystkich nowych [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=sandybrown]:loveu: :loveu: :loveu: Dogomaniaków!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#f4a460][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Jestem tu nowa, ale przed zakupem pieska dokladnie przeczytałam cale forum (swoja droga duuzo tego bylo). Wiedzialam na pewno ze musi byc to piesek z rodowodem (gdyby nie forum nie uswiadomilabym sobie tego jak wazny jest ten "papierek") Wczoraj przywiozłam do domu moja kochana sunie urodzoną 10.06.2006. Jej mama jest Enisa Leonidas, a ojcem MADE IN BAKARAT. Dziewczynka nazywa się Elena, a ja mam na imie Iza. W domu została bardzo wylewnie przywitana przez starsza kolezanke pinczerke Misiunie i koteczke Karolinke. Pierwszą nocke mamy za sobą - baardzo meczaca i dla mnie i dla Elenki. Jestem taaka szczesliwa ze w koncu mam swoja malutka pocieche ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...