Jump to content
Dogomania

Bakarat Off Topic


NNikka

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ladyyork']Słuchajcie po ile( może ktoś wie) ta hodowla ma pieski wystawowe bo może za rok lub 2 kupie sobie pieska na reproduktora:loveu:i zrobie mu championat bo u nich wszystkie psiaki takie ładne[/quote]

[quote name='Vici i Jeannie']mi tez ciekawo po ile? i tez ciekawo czy kazdy chcący tak moze wziąsc i kupic od nich? moze juz na rok czy dwa wszystkie mioty są zamowione? :razz:[/quote]


Ja chyba sie kiedys pytałam lukne zaraz :P
A jak nie to mozecie wyslalac meila do tej pani i ona wam miejwiecej w jakich granicach pewnie powie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']No to masz tydzień na spełnienie misji :D Innaczej strzele focha stulecia :D[/quote]


To jest szantaz :P:P

A to tatus mojego Dragona Night Prince (Luckiego):
Ukaiali De La Pam'Pommereie

Foto Luckiego :)
[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5999/37062905lo1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kincia']Sliczny :loveu::loveu::loveu:[/quote]


Dzieki:oops:
Tylko widzisz Ty swojego tak nie zmarnuj jak ja mojego :) co z tego że śliczny jak nie wystawiany...teraz juz prawie 8 letni wiec juz dawno ''po ptokach'' ale nie popełnij podobnego błedu, bo Twoj zapowiada sie przepieknie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='emirek']Witam,jestem nowa na forum. W lipcu 2007 kupiłam od pani Ani (Bakarat)pieska, urodził się 20.05.2007, tata Oceanik Bakarat, mama Blue Tango Bakarat,miot "E". Może ktoś z Was ma braciszka lub siostrzyczkę mojego Emirka?[/quote]

Mój jest po tym samym tatusiu :cool3:
Tyle, że z hodowli Our Dream ;]

Link to comment
Share on other sites

Moja Elienna de Villar jest po:
TATA: [FONT=Trebuchet MS]JENGHIS de Penghibur :)[/FONT]
MATKA: Montana de Villar

14mies
[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3762/sg1l1489pk3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1223/sg1l1521ch3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']No to rok temu jak moja znajoma pytała, to nawet do 4000 zł mieli ceny jelis piesek sie bardzo fajnie zapowiadał na wystawy :) ... idą w góre cenowo :P[/QUOTE]

to dobrze, tak i ma byc, hodowanie psow, dobrych psow - to cięzka praca, bardzo nawet... w ogole, dobre rasowe psy musialyby byc o wiele drozsze, nie dla kazdego nosa, to wtedy i nie bylo by pelne schroniska... trza byloby, ze ludzie na nie parę-kilka dobrych lat jeszcze zbieraliby, to bylby porządek :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...