Jump to content
Dogomania

Bakarat Off Topic


NNikka

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pokażę wam najnowsze zdjęcia Maciejki w jej nowym domku

Sunia choć nie ma przydomka Bakarat, to wywodzi sie z lini Bakaratów, jej babka to Orinoko Bakarat, dziadek Hunderwood ROYAL SOCIETE, a tata to UKAIALI DE LA PAM'POMMERAIE oba psy własności p. Zwolińskiej

Maciejka w świątecznym nastroju

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/9429/maciejka11055007nx.jpg[/IMG][/URL]

i drugie

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/7807/maciejka1120055001va.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magulek']Mój piesek Laris również pochodzi z Bakaratu - ojciec Ukailali a matka Korsyka Bakarat. Jak patrze na zdjecia twojej suni Maciejki to widzę swego Larcia - ponoć jest podobny do taty :) oby był tylko trochę większy :)[/quote]

Nie, nie, piesek może być malutki :lol: To suczki malutkie nie są pożądane do hodowli, pieski jak najbardziej. A jak ,,malutki" jest Twój Laris?
Maciejka jest już u nowej pańci więc nie znam jej wymiarów, ale sądząc ze zdjęcia, to dorodna pannica. Taka sama jest Mgiełka, która została z nami w domu. Natomiast Maestro i Menuet, oba malutkie pieski, a jednocześnie ,,długonożne", co daje piękno ruchu.
to Maestro
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7496/maestro300281120050045od.jpg[/IMG][/URL]

pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Laris waży ok 2,5 kg natomiast w kłębie ma ok 18 cm - ponoć jest z tych średnich piesków tak zapewniała pani Zwolińska ale jak porównałam go do taty to Larki jest już od niego trochę większy . Podobają mi sie yorki takie wieksze moze dlatego że pierwszy raz mam pieska tej rasy a do tej pory miałam psy dużych ras, powoli też uczę sie nad nim opieki a przyznam że nie jest to łatwe w porównaniu do innych psów nad którymi nie trzeba poświecac tyle czasu:)
Na szczeście mały szkrab wszystko wynagrodzi :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jadę z Larisem do Bydgoszczy na Walentynkową wystawę strasznie sie boję bo będzie to nasza pierwsza wystawa i nie wiem jak on to zniesie gdyż jest wielkim strachulkiem. Bedzie wystepował w kalsie szczeniat. Czy ktoś może również wybiera się do Bydgoszczy?

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witajcie[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wreszcie tu dotarłam, ja też się do was zaliczam :lol: [/SIZE][/FONT]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Ja mam osiem suczek :loveu: [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=darkred][B]Sonia Iwo-Fran[/B][/COLOR] – ojciec Leader de France D’iela [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]
[/FONT][/COLOR][COLOR=darkred][B][FONT=Verdana]Werbena [/FONT][FONT=Verdana][B]Bakarat[/B][/FONT][/B][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]- rodzice to Jenghins de Penghibur i Franceska Nes Jantros[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]
[/FONT][/COLOR][COLOR=darkred][B][FONT=Verdana]Ile de France [/FONT][FONT=Verdana][B]Bakarat[/B][/FONT][/B][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] - mama Korsyka [/FONT][/COLOR][FONT=Verdana]Bakarat[/FONT]

[COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=darkred][B]Barbie Miss York Cud Natury[/B][/COLOR] – rodzice to Hunderwood Royal Societe i [/FONT][/COLOR][FONT=Verdana]Werbena [/FONT][FONT=Verdana]Bakarat[/FONT]
[COLOR=black][FONT=Verdana]
[COLOR=darkred][B]Cayenne Cud Natury[/B][/COLOR] - rodzice to Rembrandt de la Pam’Pommeraie i [/FONT][/COLOR][FONT=Verdana]Werbena [/FONT][FONT=Verdana]Bakarat[/FONT]

[COLOR=darkred][B][FONT=Verdana]Palermo [/FONT][FONT=Verdana][B]Bakarat[/B][/FONT][/B][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] - rodzice to Hunderwood Royal Societe i La Paloma [COLOR=windowtext]Bakarat[/COLOR][/FONT][/COLOR]

[FONT=Verdana][B][COLOR=darkred]Korsykanka Bakarat[/COLOR] –[/B] rodzice to[/FONT][COLOR=black][FONT=Verdana]Hunderwood Royal Societe i Korsyka Bakarat[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=darkred][B]Lagoon of Love Cud Natury[/B][/COLOR] - rodzice to Hunderwood Royal Societe i [/FONT][/COLOR][FONT=Verdana]Werbena [/FONT][FONT=Verdana]Bakarat[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magulek']Ja jadę z Larisem do Bydgoszczy na Walentynkową wystawę strasznie sie boję bo będzie to nasza pierwsza wystawa i nie wiem jak on to zniesie gdyż jest wielkim strachulkiem. Bedzie wystepował w kalsie szczeniat. Czy ktoś może również wybiera się do Bydgoszczy?[/quote]

my będziemy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoreczka'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witajcie[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wreszcie tu dotarłam, ja też się do was zaliczam :lol: [/SIZE][/FONT]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Ja mam osiem suczek :loveu: [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=darkred][B]Sonia Iwo-Fran[/B][/COLOR] – ojciec Leader de France D’iela [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]
[/FONT][/COLOR][COLOR=darkred][B][FONT=Verdana]Werbena [/FONT][FONT=Verdana][B]Bakarat[/B][/FONT][/B][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]- rodzice to Jenghins de Penghibur i Franceska Nes Jantros[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]
[/FONT][/COLOR][COLOR=darkred][B][FONT=Verdana]Ile de France [/FONT][FONT=Verdana][B]Bakarat[/B][/FONT][/B][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] - mama Korsyka [/FONT][/COLOR][FONT=Verdana]Bakarat[/FONT]

[COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=darkred][B]Barbie Miss York Cud Natury[/B][/COLOR] – rodzice to Hunderwood Royal Societe i [/FONT][/COLOR][FONT=Verdana]Werbena [/FONT][FONT=Verdana]Bakarat[/FONT]
[COLOR=black][FONT=Verdana]
[COLOR=darkred][B]Cayenne Cud Natury[/B][/COLOR] - rodzice to Rembrandt de la Pam’Pommeraie i [/FONT][/COLOR][FONT=Verdana]Werbena [/FONT][FONT=Verdana]Bakarat[/FONT]

[COLOR=darkred][B][FONT=Verdana]Palermo [/FONT][FONT=Verdana][B]Bakarat[/B][/FONT][/B][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] - rodzice to Hunderwood Royal Societe i La Paloma [COLOR=windowtext]Bakarat[/COLOR][/FONT][/COLOR]

[FONT=Verdana][B][COLOR=darkred]Korsykanka Bakarat[/COLOR] –[/B] rodzice to[/FONT][COLOR=black][FONT=Verdana]Hunderwood Royal Societe i Korsyka Bakarat[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=darkred][B]Lagoon of Love Cud Natury[/B][/COLOR] - rodzice to Hunderwood Royal Societe i [/FONT][/COLOR][FONT=Verdana]Werbena [/FONT][FONT=Verdana]Bakarat[/FONT][/QUOTE]


[B]Mariolu,[/B]

Masz wyjatkowo piekna Bakaratowa rodzinke :-)
Prawde powiedziawszy nie moge sie doczekac, gdy spotkam Lagoon of Love Cud Natury :-)

Bedziesz w Promenadzie z Lagoon?


W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoreczka']my będziemy ;)[/quote]

Z tego co podejrzałam na stronie, będziesz wystawiała 3 pieski. Ja strasznie sie boję tego naszego debiutu. Bardzo się cieszę że chociaż spotkam kogoś znajomego - widziałyśmy sie już na wystawach w Legionowie ale pewnie mnie nie kojarzysz ... wtedy nie odważyłam się jeszcze pisać na forum:)
Czy po zarejestrowniu przysyłają jeszcze jakieś potwierdzenie pisemne z katalogiem czy wszystko odbiera sie na miejscu - jak to mniej więcej wygląda? Formularz wysłałam przez internet i od razu dostałam potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magulek']Z tego co podejrzałam na stronie, będziesz wystawiała 3 pieski. Ja strasznie sie boję tego naszego debiutu. Bardzo się cieszę że chociaż spotkam kogoś znajomego - widziałyśmy sie już na wystawach w Legionowie ale pewnie mnie nie kojarzysz ... wtedy nie odważyłam się jeszcze pisać na forum:)
Czy po zarejestrowniu przysyłają jeszcze jakieś potwierdzenie pisemne z katalogiem czy wszystko odbiera sie na miejscu - jak to mniej więcej wygląda? Formularz wysłałam przez internet i od razu dostałam potwierdzenie.[/quote]

Mi też będzie miło Ciebie spotkać, mam nadzieję że się poznamy :) służe pomocą. Powinni Ci przysłać pocztą potwierdzenie przyjęcia psa/suki na wystawę, numerki jeśli opłaciłaś wcześniej, karteczkę na katalog czasami idzie się z potwierdzeniem i odbiera się katalog. Jeżeli nie opłaciłaś to idziesz z potwierdzeniem przyjacia psa i kwitkiem oplacenia wystawy(również możesz opłacić na wystawie ale wtedy jest drożej) do sekretariatu i odbierasz dokumenty. Jadąc na wystawę powinaś mieć dodatko zaświadczenie że piesek jest zdrowy, książeczkę zdrowia. Napisz do mnie mejla to wyślę jak takie zaświadczenie wygląda nie każdy weterynarz ma.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...