Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

Nasz ma z konieczności wymiary 200x138cm, no i ta listewka zabezpieczająca szczeniaczki jest na wysokości 13 cm od podłogi, a ma szerokość 10cm. Zobaczymy jak to będzie, ale planujemy przeniesienie mamusi z małymi po około 3 tygodniach do większego kojca. Teraz jesteśmy na etapie mierzenia temperatury i odliczania dni.

Link to comment
Share on other sites

U nas jeszcze terminowo-książkowo zostało 5 dni. Leżę sobie koło Winter i obserwuję, jak raz po raz coś się w środku kręci. Temperaturę mierzymy 3 razy na dobę i czekamy. A co u Kasi to nie wiem. Może jest już zbyt zajęta żeby pisać...... Trzymam za jej maluszki kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich :lol:
Przebrnęłam przez cały wątek :diabloti:
Za 8 dni rodzimy i już się nie możemy doczekać. To będzie nasz pierwszy raz (suczki już trzeci). Już wszystko przygotowane na powitanie nowych członków rodziny a będzie ich dwójeczka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam po przerwie. Nieobecność usprawiedliwiona. W sobotę mieliśmy poród. Zaczął się o 15, a skończył krótko po północy. Mamy dwa śliczne i pieski i jedna suczkę. Fotki mamy umieszczone na naszej stronie [URL="http://www.sennenhunde.pl"]www.sennenhunde.pl[/URL] Wszystkim bardzo dziękujemy za życzenia i kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy wszystkim za życzenia. Maluszki i Mama po trzech dobach od porodu czują się dobrze. Gorzej ze mną, ale to chyba norma. Napiszcie prosze jak Wasze maluchy przybierały na wadze w tych pierwszych dniach. Wiem, że to nie ten post, ale w temacie żywienie echo. Trzymamy kciuki za wszystkie obecne "ciężaróweczki". Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guard']Dziękujemy wszystkim za życzenia. Maluszki i Mama po trzech dobach od porodu czują się dobrze. Gorzej ze mną, ale to chyba norma. Napiszcie prosze jak Wasze maluchy przybierały na wadze w tych pierwszych dniach. Wiem, że to nie ten post, ale w temacie żywienie echo. Trzymamy kciuki za wszystkie obecne "ciężaróweczki". Powodzenia.[/quote]
to, że się nie wyśpiś i będziesz robiła za "widmo" to norma :evil_lol: a co do maluszków i wagi to chyba zależy od rasy, wagi urodzeniowej itp moje przybierały ok. 60-70g na dobę i podobno jak na boksery było to dużo.

Link to comment
Share on other sites

Witam,
U nas maluchy miały urodzić się dzisiaj, jutro.Mialam sie tu wpisac z moja ciezarowka.Jednak suczka nas zaskoczyla i urodzila w 58 dniu.A rankiem do pracy, na szczescie wakacje i syn pilnie dogladal maluszkow. Mamy 3 chomiczki-2 suczki i pieska.Waga urodzeniowa 14-19 dkg.
Mam tylko problem, bo suka nie chce jesc karmy(Hill's p/d) zazera sie za to bawarka z sucharami, wg mnie to za mało.
Pozdrawiam wszystkich oczekujących i ich ciężarówki, a także odchowujących własnie swoje maluszki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guard']Witam po przerwie. Nieobecność usprawiedliwiona. W sobotę mieliśmy poród. Zaczął się o 15, a skończył krótko po północy. Mamy dwa śliczne i pieski i jedna suczkę. Fotki mamy umieszczone na naszej stronie [URL="http://www.sennenhunde.pl"]www.sennenhunde.pl[/URL] Wszystkim bardzo dziękujemy za życzenia i kciuki.[/quote]
Brawo! Oby teraz wszystko wróciło do normy, tzn. Mamcia - do kondycji wystawowej, a Maluszki - rosły na pociechę!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam :) i my dokulaliśmy sie do tego wątku :evil_lol:
na przełomie lipca i sierpnia odbyło się krycie a w ubiegły poniedziałek odwiedziliśmy weta w celu wykonania usg :) Wynik pozytywny :multi::multi::multi: Teraz czekamy i denerwujemy się gdyż jest to zarówno mój jak i suni debiut :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...