Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

Miałam te problemy przy sznaucerach olbrzymach czarnych. Maszynka do strzyżenia wycinałam im placki a to na pupie, a to na glówce a to na boczkach itp. Sprawdzało się. Tylko trzeba było co 2-3 tygodnnie poprawiać te postrzyzyny...
Aż pewnego razu zapomniałam zapisać gdzie i który szczeniak ma 'placka"... dałam plamy, bo wszystkie to suczki były...:oops:

A teraz mam baski, które nigdy nie sa identyczne! Ha!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Miałam te problemy przy sznaucerach olbrzymach czarnych. Maszynka do strzyżenia wycinałam im placki a to na pupie, a to na glówce a to na boczkach itp. Sprawdzało się. Tylko trzeba było co 2-3 tygodnnie poprawiać te postrzyzyny...
Aż pewnego razu zapomniałam zapisać gdzie i który szczeniak ma 'placka"... dałam plamy, bo wszystkie to suczki były...:oops:

A teraz mam baski, które nigdy nie sa identyczne! Ha!!!

Pzdr.[/quote]

Asiu w pelni rozumiem. Miot 10 sztuk zoltych dogow niemieckich :cool3: naszczescie czesciej mam Petity. One tez nigdy nie sa identyczne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']Asiu w pelni rozumiem. Miot 10 sztuk zoltych dogow niemieckich :cool3: naszczescie czesciej mam Petity. One tez nigdy nie sa identyczne :evil_lol:[/quote]
Wiedziałyśmy, jakie rasy docelowo wybrać...:lol:

[quote name='Adamant']Mała skończyła już 10 dni
[URL="http://img26.imageshack.us/i/c15l.jpg/"][/URL][/quote]
Ale Laseczka!:loveu:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

ehhhh ale ja wam wszystkim zazdraszczam... takie male stopki, brzuszki, noski.... pieknosci!

co do rozrozniania u bf-ki to byl pikus - kazdy inny u dozycy tez pikus bo kazdy mial jakis detal wyjatkowy... nastepnym razem moze nie byc tak kolorowo...ale to sfera dalekich planow...

Link to comment
Share on other sites

No ja też mam nadzieje, że maluchy które się urodzą , będą różne hihihi
W przypadku Frania , jak był maleńki , nie mam problemu rozpoznawać go na zdjęciach w gronie swojego rodzeństwa , a z Marysią już nie jest to takie proste :)

u nas 45 dzień ciąży :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']ehhhh ale ja wam wszystkim zazdraszczam... takie male stopki, brzuszki, noski.... pieknosci!

co do rozrozniania u bf-ki to byl pikus - kazdy inny u dozycy tez pikus bo kazdy mial jakis detal wyjatkowy... nastepnym razem moze nie byc tak kolorowo...ale to sfera dalekich planow...[/quote]
I dlatego ja wolę zaopatrzeć się w różne obróżki. Co prawda u basków - to każdy inny, ale potem z tymi obróżkami ida do nowego domku...

[quote name='Vectra']No ja też mam nadzieje, że maluchy które się urodzą , będą różne hihihi
W przypadku Frania , jak był maleńki , nie mam problemu rozpoznawać go na zdjęciach w gronie swojego rodzeństwa , a z Marysią już nie jest to takie proste :)

u nas 45 dzień ciąży :)[/quote]
45 dzień, czyli 6-7tydzień. My troszkę w tyle:lol: za Wami...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']no ja dzieki taks mam tyle kolorow ile potrzeba :) no i na wymiar... i rozroznianie jest latwiejsze nie musialam przy dogach zagladac na biusty zeby poznac ktory to :evil_lol:

trzymam kciuki dziewczyny za wasze porody![/quote]
Dużo miłycch słów słyszałam o wyrobach taks. Ty tez ja chwalisz!:lol:

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

oj taksowe rzeczy daja rade - obroze smycze wytrzymuja dogi moje narwane a znowu obrozki dla szczeniat sa sliczne i moge zamowic zawsze tyle kolorow ile potrzebuje z regulacja jakiej potrzebuje :) maluszki je bardzo lubia :)


my w przyszlym roku pewnie bedziemy potrzebowali juz obrozek rozniastych, oby oby tfu tfu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...