Jump to content
Dogomania

Jak mieszczuch ma zrobić przeszkody?


PUENTA imszar

Recommended Posts

Nie załapałam się na kurs agility dla początkujących w pobliskim baritusie dlatego zanim zaczną się kolejne zajęcia (wiosna) chcę trochę poćwiczyć.Nie mam jednak przeszkód.
Jedyne co wymyśliłam to to:
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7017/p27kf.jpg[/IMG][/URL]
CZy ktoś z was ma jakieś pomysły jako przeszkody..
Na szkoleniu jest jedna przeszkoda która jest przez cały rok..nie wiem jak się nazywa lecz wiem, że się wchodzi po takim ukośnym i się schodzi..
czy jakiś mieszkaniec wielkiego miasta a dokładnie wawy ma jakieś pomysły?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUENTA imszar']Robull..
tylko wiesz mój ten temat nie schodzi do samych przeszkód ale raczej do tego tez, że w mieście nie ma gdzie tego postawić.Przecież nie wejde do windy z huśtawką..
ale dzięx za radę :)[/quote]Nie? To jekie masz wymiary windy? :-D:-D:-D

Link to comment
Share on other sites

Puenta wejdx do "przeszkody" i oglądnij sobie nasz proste konstrukcje. Mieszkam w bloku, trenuje na trawniku pod blokiem,a m przeszkody chowam w suszarni piwnicznej, równiez w bloku.
Ta przeszkoda z pochylonym wejściem i zejściem to albo palisada albo kładka ale zrobienie tego to wyższa szkoła jazdy! My mamy rękaw, stacjonatki, murek skok w dal i slalom. na początek straczy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUENTA imszar'] wchodzę na tą stronkę i chyba się zabiorę...denerwuję się takżę dlatego, że mam na ulicy różne typy które jesem ciekawa jak zareagują, będą się śmia i klnąć :/[/quote]

No, bo nic innego nie potrafią, a mysleć tymbardziej. :niedowia: Ale do takiego zachowania nie są nawet potrzebne "typy", bo mnie z boiska przegoniła starsza pani, a ćwiczyłyśmy obedience i miałyśmy tylko rozłożone pachołki. No cóż, ale jak się nie wie o co chodzi i co też ta dziewczyna wyprawia z tym psem... :stupid:

A nie masz możliwości chociażby w sobotę czy w niedzielę podjechać gdzieś (najlepiej autkiem oczywiście) na jakąś bardziej odludną polankę czy do lasu i tam poskakać? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Ja niedaleko mam ogrodnictwo Okaz z ogromnym, zielonym terenem z hustawkami i, co najwazniejsze, prostymi, chudymi, a dlugimi laweczkami, ktore mozna latwo przestawic i jumping cwiczyc. Eh, czego ja sie nie nasluchalam.... zeby pudelka na smycz wziac, bo ugryzie (a tam moherowe berety z dzieciakami przychodza)... ale bywaly i pochwaly ("jak on pieknie skacze"), a i niektore dzieciaki maja cyrk za darmo :-D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...