Jump to content
Dogomania

Rzeszów


Katarzyna

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasienkaa214']No to w takim razie chyba juz mozecie przyjechac na socjalizacje ? ;) Moj ma prawie 4 :lol:[/quote]

Może i tak, ale wolałabym, żeby był nieco starszy, to jest chucherko, poza tym musi skonczyć kwarantannę. A hodowczyni i ludzie z branży mówią, żeby pozwalać mu na zabawy ale nie z psami, co bawią się w zapasy, bo moją go uszkodzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']
A tak z innej beczki, zapraszam na trening Agility - stadion Ceramik na Przybyszówce, najbliższa sobota godz. 8:00.[/quote]

dziesiec lat temu chadzałam tam z moja Sarą ,nie sądziłam ze ciągle sa w tym samym miejscu
a teraz ja z innej beczki :cool3:, jakie przepisy odnosnie psiaków w miejscach publicznych obowiązuja w Rzeszowie - kaganiec i smycz czy kaganiec lub smycz?
Dawno mnie tam juz nie ma ,a przyjezdzam z psiakiem na wakacje, bedziemy czesto nad wisłokiem i nie chciałabym sie narazic SM :evil_lol:
a i czy sprzatanie po psie jest obowiązkowe

Link to comment
Share on other sites

Sprzątanie jest obowiązkowe wszędzie, nie wyobrażam sobie iść z psem w miejsce publiczne, gdzie ludzie z dziećmi na spacery chadzają i zostawić za sobą taka pamiątkę. Fuj!! Zdarza mi się cudze qpy sprzątać nawet. Co do smyczy kagańca, nie wiem jak nad wisłokiem, u nas w okolicy smycz wystarczy, pies luzem nawet w kagańcu jest karalny. My chadzamy na automacie a w teren jeździmy na spacery luzem.

Link to comment
Share on other sites

jeżeli chodzi o tereny nad wisłokiem, to pies teoretycznie powinien być na smyczy...ale, przynajmniej przy mojej małej rudej, jeżeli jest luzem, Policja nie zwraca nigdy na to uwagi, więc hmmm, ciężko powiedzieć...

[quote name='ivonka']Czy w tą sobotę też będzie trening agility?[/quote]Nie; dam znać, kiedy będzie kolejny.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

trochę poofftopikuję:diabloti:

Paulina87 potrzebuje pomocy w glosowaniu -ma szansę wygrać 50 000 lub 10 000 zł dla psów schroniskowych, co prawda nie z Rzeszowa, ale...
bierze udział w konkursie Ibupromu - założyła blog:
[url=http://www.paulinasmyk.dlaniepokonanych.pl/blog/paulinasmyk/index.htm]Niepokonani: Profil użytkownika - paulinasmyk[/url]
pomału idzie w górę, ale jest nas za mało - poklikajcie:user: proszę:modla:
to link do wątku na dogo:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/pomocy-moge-wygrac-50-tys-na-pomoc-psom-143067/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

[CENTER][SIZE=4][B][U][FONT=Bookman Old Style][COLOR=#000000]ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY W POLSCE [/COLOR][/FONT][/U][/B]
[B][U][FONT=Bookman Old Style][COLOR=#000000]Oddział w Rzeszowie[/COLOR][/FONT][/U][/B][/SIZE]


[FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=#000000]Zaprasza na weekendowe seminarium [/COLOR][/B][B][COLOR=#000000]z udziałem[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

[SIZE=4][B][U][FONT=Bookman Old Style][COLOR=#000000]dr Katarzyny Fiszdon[/COLOR][/FONT][/U][/B][/SIZE]

[FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=#000000]wykładowcy warszawskiej SGGW[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]




[FONT=Verdana][SIZE=4][B][U][COLOR=#000000]ZOOPSYCHOLOGIA[/COLOR][/U][/B][/SIZE][/FONT]

[B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Tematy seminarium[/COLOR][/SIZE][/FONT]:[/B]

[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Z[/COLOR][COLOR=#000000]miany zachowania psów na skutek udomowienia

[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Kształtowanie ras pod kątem zmian zachowania[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Kształtowanie zachowania się psa i jego okresy krytyczne[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Teoretyczne podstawy szkolenia[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Testy charakteru szczeniąt[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Problemy behawioralne[/COLOR][/SIZE][/FONT]



[/CENTER]

[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=#000000]Seminarium odbędzie się w dniach [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]

[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=3][B][COLOR=#000000][U]12-13 grudnia 2009[/U][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]
[CENTER][B]w siedzibie ZKwP o/Rzeszów[/B]
[/CENTER]

[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][U][B][COLOR=#000000]W[/COLOR][/B][B][COLOR=#000000]ykłady: sobota 15-19, niedz. 10-14[/COLOR][/B][/U][/SIZE][/FONT]

[/CENTER]

[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=#000000]Opłata 20 zł [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]

[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=#000000]dla członków O/Rzeszów BEZPŁATNIE[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]


[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=#000000]Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][B][URL="http://mailto:a%[email protected]/"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/URL][/B][/SIZE][/FONT] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

W Internecie od miesiąca wisi petycja w sprawie wyznaczenia miejsc spacerowych dla psów w Rzeszowie:
[URL="http://www.petycje.pl/petycja/4532/petycja_o_wyznaczenie_miejsc_spacerowych_dla_psow.html"]::::::www.petycje.pl::::::PETYCJA O WYZNACZENIE MIEJSC SPACEROWYCH DLA PSóW[/URL]
bardzo mało podpisów jest pod nią, a przecież rzeszowiacy powinni być zainteresowani tą sprawą...
nie wiem, niestety, czy podpisy osób niepełnoletnich są ważne;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bila1']W Internecie od miesiąca wisi petycja w sprawie wyznaczenia miejsc spacerowych dla psów w Rzeszowie:
[URL="http://www.petycje.pl/petycja/4532/petycja_o_wyznaczenie_miejsc_spacerowych_dla_psow.html"]::::::www.petycje.pl::::::PETYCJA O WYZNACZENIE MIEJSC SPACEROWYCH DLA PSóW[/URL]
bardzo mało podpisów jest pod nią, a przecież rzeszowiacy powinni być zainteresowani tą sprawą...
nie wiem, niestety, czy podpisy osób niepełnoletnich są ważne;[/QUOTE]
Ja się już dawno podpisałam, link rozsyłałam szkoda, że mało głosów :shake:
Ja niestety też niepełnoletnia, ale mam nadzieję, że jednak się mój głos będzie liczył..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Klaudicos']a czy ktoś z was mieszka może w Tyczynie lub Białej(która jest już Rzeszowem)??
Bo mój piesek w autobusie to tragedia :(
Pytam w temacie Rzeszowskim, bo Tyczyn sąsiaduje z Rzeszowem ;d[/QUOTE]

ja nie jestem, ale jak reaguje Twój piesek w autobusie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...