Jump to content
Dogomania

Onka


Jolka

Recommended Posts

[quote name='Jolka']Chcecie ????? :lol:
To macie !!!! :lol:
Jeszcze ciepłe :lol:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img490.imageshack.us/img490/710/0512232ez.jpg[/IMG][/URL]
Szęśliwa mamusia. Dogomaniacka para ;-) Czyż nie piękni ??[/quote]
Piekni, piekni! Gratuluje Oneczko!!
Dużo zdrowia i uśmiechów, pisków, wrzasków i zabawy moc Sporo radości z tupotu malutkich nóżek Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku porozrzucanych wszędzie klocków, przytulenia okrągłej główki i uścisków małych raczek.
Przesylam pozdrowienia i buziaki!! :great:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=4][COLOR=red][COLOR=blue]Michałku[/COLOR] jaki Ty jesteś słodziutki. :jumpie: :jumpie: :jumpie: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red]Rośnij zdrowo i szybciutko, będziemy czekać jak z mamusią wystukasz do nas pierwsze słowa[/COLOR][/SIZE] :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

no to sie melduję :)
dziękuje WSZYSTKIM BARDZO BARDZO MOCNO!!
za wszystko za ciepłe słowa, za wsparcie i wogóle brak mi słów JESTEŚCIE PO PROSTU KOCHANI!!
Michałek grzeczniutki jak aniołek (własnie po porannym wysysanku spi sobie smacznie a ja mam chwilkę na internet:jumpie: )
[img]http://img470.imageshack.us/img470/2234/misiu06il.jpg[/img]
rosnie jak na drożdzach- no kawałek chłopaka z niego nie powiem ,że nie:lol:
ja czuje sie dobrze ogólnie rzecz ujmując jak to po porodzie:lol: kto rodził ten wie;-)

bursztynowy słowik za darcie papy podczas poodu mi sie należy:sg168: nie wiedziałam nawet ,że tak potrafie piszczeć:lol: :haha: ale co było to było

bez komplikacji i to najwazniejsze
[img]http://img470.imageshack.us/img470/5472/misiu38ox.jpg[/img]

na razie dzień jak co dzień- wysysanko -kupka - spanko :)

psy zazdrosne strasznie więc podczas karmienia wszystkie razem z nami
ale juz pomalutku wszystko wraca do normy :x-mas:

jeszcze raz bardzo Wam dziękuję!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onka']bursztynowy słowik za darcie papy podczas poodu mi sie należy:sg168: nie wiedziałam nawet ,że tak potrafie piszczeć:lol: :haha:[/quote]


:roflt: hahha jak czekałam na porodówce na poród mojej siostry to umieralam na zawał jak się któraś rozdarła (rodziły dwie na raz) i po głosie (a właściwie RYKU) poznawałam czy moja siostra już czy jeszcze hahah

ONECZKO WITAJ!!! Super, że wszystko OK i że już bezpieczni w domku :bigok: :bigok: :bigok:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']nie no tak tylko...PODZIWIAM onke, ze wytrzymala!!!:bigok: :bigok: :bigok:[/quote]

[B]Orsini[/B] nie jest tak strasznie :baddevil: , ja tam wolałabym rodzić jeszcze raz niż iść do dentysty :shocked!: :shocked!: to jest dopiero koszmar :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

a ja wolałabym do dentysty :)
w sumie to nie wiem 0od kiedy liczyc poród bo o 23:30 złapały mnie pierwsze bóle, o 2 w nocy obudziłam pielęgniarkę i mówie jje ż echyba zaczynam rodzić , zbadał mnie moj lekarz i mówi no to zapraszam do góry (czlyli na porodówke brr se jak pomysle to mnie ciarki idą :shocked!: ;) )
no i o 6 :15 rano posłży wody o 10:15 był Michaś :) jakbym nie robiła scen:multi: ;) to pewnie bym urodziła wczesniej
no ale 10 punktów maluszek dostał i kawał chłopa wiec dumnam jak paw
a tata ma depresje ha ha ha bo przezywa,że nie może karmić piersią:mdrmed: bo by mi pomógł
ehhh no kochane sa te moje chłopaki strasznie:)

a moje gg 2501133

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...