Jump to content
Dogomania

Zabawy i zabawki


rzaba

Recommended Posts

[quote name='Pegaza']Nane to na 10 yorków + owczarek to mało cosik mają:eviltong:[/quote]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]:obrazic:doliczcie sobie jeszcze 1/2 tego co tu widzicie jest na ogrodzie pochowane :evil_lol: [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pegaza']Nie uwierze dopóki nie zobacze:eviltong:
dawaj na ogród fotki robic:evil_lol:[/quote]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Daria ty myślisz, że nie mam co robić :obrazic: tylko chodzić po krzakach w ogrodzie w poszukiwaniu zabawek :evil_lol: [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Vasyl by w życiu nie wziął ucha do pyska :evil_lol: on pozostaje wierny tylko i wyłącznie wędzonym kurzym łapkom :razz: które o wiele łatwiej pogryźć :eviltong: [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkie']Aris nie przepada ani za tym, ani za tym :lol: Nie lubi gryźć dużych rzeczy. Wyjątek to kostka, która siedziała nietknięta od Bożego Narodzenia, a parę tygodni temu się przełamał i czasami pogryzie :roll:[/quote]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]pewnie go nieźle zdenerwowałaś i musiał rozładować napięcie[/COLOR][/FONT] :evil_lol:
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]zauważyłam, że Vasco gryzie kurze łapki tylko wtedy gdy jest zdenerwowany dzisiaj np. miał spięcie z moją mamą :evil_lol: [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Denerwowałam go to kostką, jeśli można to tak nazwać. Chciał się ze mną bawić misiem, zabrałam go, a podstawiam pod nos kostkę :lol: I tak przez parę dni, na początku tylko ją atakował, kiedy trzymałam ją w rekach, jak położyłam, to uciekał. Męczący jest :mdleje: Dla niego to tylko misie, a najlepiej te większe, żeby ten tego :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkie']Denerwowałam go to kostką, jeśli można to tak nazwać. Chciał się ze mną bawić misiem, zabrałam go, a podstawiam pod nos kostkę :lol: I tak przez parę dni, na początku tylko ją atakował, kiedy trzymałam ją w rekach, jak położyłam, to uciekał. Męczący jest :mdleje: Dla niego to tylko misie, a najlepiej te większe, żeby ten tego :cool3:[/quote]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]miś i to jeszcze wielkości Yorka - marzenie każdego psa rasy Y.T. płci męskiej[/COLOR][/FONT] :razz:

Link to comment
Share on other sites

Cori może się pochwalić małą kolekcją. Dziś kupiłam tą czerwoną piłeczkę w sklepie sportowym hmm 2zł to jak to nie kupić. Ale ciągle się zastanawiam do czego takie piłki są :evil_lol: Cori oczywiście jej do pysia nie może nawet włożyć Dla niej rozmiar to ping-pong;)

[IMG]http://img111.imageshack.us/img111/5629/43661632dr9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koregra']

[IMG]http://img111.imageshack.us/img111/5629/43661632dr9.jpg[/IMG][/quote]

Hihi...wszystko w wersji mini:lol: Ta kura:turn-l::turn-l:
Widzę, że skarpetka z supełkiem też jest:cool3: Podwędziłaś mężowi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Hihi...wszystko w wersji mini:lol: Ta kura:turn-l::turn-l:
Widzę, że skarpetka z supełkiem też jest:cool3: Podwędziłaś mężowi?[/quote]
Skarpeta to stara jak swiat zawsze jak byłam chora to w nich spałam
A kura to mówiłam że mała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='danani']Czy ktoś kupił dla swojego psiaczka konga? Napiszcie, czy warto i jak przebiegają zabawy? Czym je napełniacie i jak pieski sobie radzą z zawartością?[/quote]

Madzik(Madziasto4) kupiła i jest bardzo zadowolona, z tego co wiem :grins:
zresztą ona sama powie.

a ja zamierzam kupić, tylko że nie teraz, bo w wakacje będę spędzać czas z Aidkiem, więc na razie jest niepotrzebny (;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...