Jump to content
Dogomania

Przyjechalem z rodzina..odjechali beze mnie...i dobrze-teraz mam prawdziwa Rodzine:)


karusiap

Recommended Posts

zachowanie czystości wychodzi mu idealnie, nie licząc niespodzianki w piątek rano, ale to było po jego pierwszej nocy u nas. także nic chłopakowi nie można zarzucić :p

majku33krakow --> szczerze mówiąc nie wiem dokładnie jak wygląda kastracja psa, ale spodziewam się, że lekarz robi niewielkie nacięcie i wyciąga co tam trzeba, a nie ucina tasakiem wszystko co wisi na zewnątrz :evil_lol: więc przypuszczam, że jakaś widoczna pozostałość po tejże części męskości zostaje. ale mogę się mylić. w każdym bądź razie to nie guz ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='FREJKA']zachowanie czystości wychodzi mu idealnie, nie licząc niespodzianki w piątek rano, ale to było po jego pierwszej nocy u nas. także nic chłopakowi nie można zarzucić :p

majku33krakow --> [B]szczerze mówiąc nie wiem dokładnie jak wygląda kastracja psa[/B], ale spodziewam się, że lekarz robi niewielkie nacięcie i wyciąga co tam trzeba, a nie ucina tasakiem wszystko co wisi na zewnątrz :evil_lol: więc przypuszczam, że jakaś widoczna pozostałość po tejże części męskości zostaje. ale mogę się mylić. w każdym bądź razie to nie guz ;)[/QUOTE]

a jednak wiesz;)

Link to comment
Share on other sites

hehe ;) jeszcze sztuki obsługi pilota nie opanował, chociaż z doświadczenia wiem, że to możliwe- nasza poprzednia suczka nabrała niezwykłych zdolności jak biedulka straciła wzrok, wdeptywała łapką na pilota lub trafiała nosem w przycisk włączający komputer. Timek nie ma ciągotek technicznych... jeszcze ;)
w weekend spróbujemy pospacerować na dłuuuuugiej smyczy, zobaczymy jak będzie mu szło reagowanie na imię w terenie i odwracanie uwagi od innych psów - bo póki co to żadnego nie odpuści :razz:

dobranoc :loveu:
[IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7100/beztytuuly.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

no a właśnie- karusiap, jaki on miał do tej pory stosunek do psów? tzn. jeżeli w ogóle w hoteliku miał okazję się z jakimś zakumplować. na razie, póki go dobrze nie znam, to poznajemy pieski powolutku, z dystansem, ale z tego co obserwuję to żadnych negatywnych zachowań, jedynie ciekawość i chęć zabawy. dlatego zaczniemy powoli zwiększać odległość między sobą, żeby zobaczyć jak bardzo mu odbije jak poczuje trochę wolności :razz:

a tak btw to z niego jest niezły przystojniak- już miałam pytanie o rasę!
jak to jaka to rasa? Timstaff :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

hahahah dokladnie,jedyny w swojej rasie:evil_lol:

Wlasnie ten stosunek do psow...Najpierw byla zmylka,bo gdy zabieralismy go od tego Pana uslyszelismy,ze nie moze zostac bo gryzie mu psy a innego bezdomnego przepedzil i poturbowal....mysle,ze mogl walczyc o jedzenie,nie wiadomo ile sie blakal....dlatego przyjechal z etykietka "uwazac na psy";)
Szybko okazalo sie,ze Timek kocha inne psy.Na spacerach zaczepial duzo wiekszego od siebie,zachecajac do zabawy skakal mu na szyje.
Jamniczke z kolei nachalnie podywal,biegajac wkolo niej i poszczekujac,nie zrazony gdy pokazywala piekny zgryz:)
Mysle,ze ostroznosci nigdy za wiele,ale powinien sie zaprzyjaznic z niejednym:)Wchodzi jeszcze w gre zazdrosc o swoja nowa Rodzinke:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FREJKA']a tak btw to z niego jest niezły przystojniak- już miałam pytanie o rasę!
jak to jaka to rasa? Timstaff :evil_lol:[/QUOTE]
FREJKA, wydaje mi się, że jak będą dalej pytać o rasę to możesz spokojnie odpowiadać, że jest to "Timlove małopolski":diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']FREJKA, wydaje mi się, że jak będą dalej pytać o rasę to możesz spokojnie odpowiadać, że jest to "Timlove małopolski":diabloti:[/QUOTE]

:lol: to jak dodamy w jego przypadku hooligan to już będzie idealnie: "Timlove hooligan małopolski"

no właśnie on musi mieć jakieś strasznie złe wspomnienia związane z głodem- to też widać- ale najwyraźniej jakoś mu się to w główce oddzieliło, że pies może być konkurentem do miski. i na spacerach bardzo przyjazny, ale obronić się potrafi - mój tata wspominał o sprzeczce z bokserem jakiejś naprutej pani, która sobie oczywiście z nim nie mogła poradzić - ale to nie on pierwszy zaczął.
do tej pory zawsze ogon w ruch i chęć zabawy. to chyba dobrze o nim świadczy, także ostrożnie powoli do przodu ;) zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

nie ważne gdzie leci piłeczka, najważniejsze to zrobić skok! zawsze!:evil_lol:
[IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4640/timek2done.gif[/IMG][IMG]http://www.f4a.eu/index.php?p=5444[/IMG][IMG]http://www.f4a.eu/index.php?p=5444[/IMG]
(jakość tragiczna, ale nie dość, ze to gifowa animacja to jeszcze w dodatku z klatek filmowych;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']a ja jestem pod ogromnym wrazeniem [B]umiejetnosci technicznych FREJKI[/B]....i wcale nie zazdroszcze, że ze mnie to taki troszke uposledzony czlowiek w tej kwesti;)[/QUOTE]

to nie umiejętności techniczne!, zapytałam tylko google jak to się robi, godzinę wcześniej nie miałam o tym czerwonego pojęcia ;)

Timek wczoraj miał "czarną sobotę" , nie dość, że stracił swój wspaniały zapaszek podczas kąpieli, to jeszcze imieniny w domu i 3 razy więcej osób, i pierwszy spacer w kagańcu. Jak pamiętacie jeszcze jak Timek biega, (czyli susami, dwie łapy równocześnie do przodu) to teraz za każdym takim susem próbuje łapy unieść do 'policzków' i ściągnąć kaganiec :evil_lol:

kiedyś to bieganie warto byłoby udokumentować, szczególnie jak zbliża się do schodów i je atakuje.:razz:

a oprócz biegania to głównie wąchanie...
[IMG]http://img692.imageshack.us/img692/954/wachamy.jpg[/IMG]
i wąchanie...
[IMG]http://img697.imageshack.us/img697/8008/wachamy2.jpg[/IMG]
a w zasadzie to chodzi o to, żeby przeciągnąć panią przez te kupki liści (Timek się w nich pięknie maskuje :p) i żeby wdepnęła w jak największą ilość koop (czyli uroki spacerów z psem po trawie- sprzątasz jedną, a wdeptujesz w dwie-poważnie:angryy:)
[IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8302/wachamy3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tiaaaaaaaaaaa - mamy to to samo na trawniczkach osiedlowych. Już poważnie zaczynam się zastanawiać - po co ja z siebie robię wariatkę, bo tak na mnie ludzie patrzą jak się schylam po koopencję. Skoro i tak wdeptuję za każdym razem w czyjeś i to po stokroć większe, niż produkują moje psy.
A cwał Timusia faktycznie warto by było nakręcić, bo to wygląda niesamowicie. Ja się zawsze zastanawiałam, czy jemy się tylne łapki nie zaczepią o przednie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Tiaaaaaaaaaaa - mamy to to samo na trawniczkach osiedlowych. Już poważnie zaczynam się zastanawiać - po co ja z siebie robię wariatkę, bo tak na mnie ludzie patrzą jak się schylam po koopencję. Skoro i tak wdeptuję za każdym razem w czyjeś i to po stokroć większe, niż produkują moje psy.[/QUOTE]

oo dokładnie mam takie same myśli, ale wmawiam sobie wtedy, że te pojedyncze osoby ośmielą tą ogrooomną większość do sprzątania i kiedyś będziemy biegać bez butów po trawie :diabloti:

a Timon miał dziś spotkanie z dziećmi i ... oszalał... pierwszy raz tak bardzo 'płakał' -jakby ożyły mu wspomnienia- jestem prawie pewna, że mieszkał kiedyś z dziećmi :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FREJKA']oo dokładnie mam takie same myśli, ale wmawiam sobie wtedy, że te pojedyncze osoby ośmielą tą ogrooomną większość do sprzątania i kiedyś będziemy biegać bez butów po trawie :diabloti:
[B]a Timon miał dziś spotkanie z dziećmi i ... oszalał... pierwszy raz tak bardzo 'płakał' -jakby ożyły mu wspomnienia- jestem prawie pewna, że mieszkał kiedyś z dziećmi :-([/QUOTE][/B] wiecie jak czytam takie rzeczy, to normalnie takiemu skurwielowi to urwała bym łeb przy samej d*** jakem spokojna kobieta:angryy:. Myślę też w takim momencie o tych dzieciach, żal mi je bo nie wierzę że gdyby miały coś do powiedzenia to by pozwoliły na to.

Link to comment
Share on other sites

Tak wychowuja dzieci na kolejnych skurw.......bo jak sie napatrza,ze to normalne to...mam nadzieje,ze wypiernicza kiedys 'rodzicow' na zbity pysk z domu za to....
Frejka a Timus plakal jakby mial zle wspomnienia czzy bardziej z powiedzmy jakies tesknoty??
Moja Fredzia tez ma sentyment do dzieci..wiem jak to jest...


A dzieki temu,ze Timus tak szybko odnalazl swoja Rodzine dzis na jego miejsce w hotelu przyjechala sunia:(z tego samego miejsca,tak samo porzucona...uratowana przez tego samego czlwoeika...
przynajmniej dwa kolejne czekaja tam na ratunek:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Tak wychowuja dzieci na kolejnych skurw.......bo jak sie napatrza,ze to normalne to...mam nadzieje,ze wypiernicza kiedys 'rodzicow' na zbity pysk z domu za to....
Frejka a Timus plakal jakby mial zle wspomnienia czzy bardziej z powiedzmy jakies tesknoty??
Moja Fredzia tez ma sentyment do dzieci..wiem jak to jest...[/QUOTE]

to nie była na pewno agresja- moja kuzynka przyszła z dzieciaczkami (5-6lat)- Timuś ma to do siebie, że wita się przyjaźnie ze wszystkimi, ale w ramach zabawy lubi ciągnąć za ubrania i podgryzać ręce- dla mnie to nie jest absolutnie bolesne, chociaż próbuję go tego oduczyć, podsuwając w ząbki jego zabawki, ale dziecko mogłoby zaboleć, bo kiełki to on ma- więc z dorosłymi się przywita, szczeknie dwa razy przy stole, i kładzie się na dywanie w pokoju- jak zobaczył dzieci to zaczął tak do nich ciągnąć ze skomleniem jak nigdy! wyglądało to tak jakby pomyślał, że ktoś kogo dobrze zna przyjechał po niego zabrać z powrotem do domu! (od razu mi się nasunęło, że jego poprzednia rodzina musiała mieć dzieci). było mi go tak masakrycznie żal :-(, i nic dla niego się nie liczyło tylko te dzieci. no a ja się jednak obawiałam, że niechcąco je skrzywdzi, więc zafundowaliśmy mu dłuższy spacer. póki się nie nauczy, żeby do ludzi nie używać ząbków to jednak bliższego spotkania z dziećmi się boję...


[quote name='karusiap']A dzieki temu,ze Timus tak szybko odnalazl swoja Rodzine dzis na jego miejsce w hotelu przyjechala sunia:(z tego samego miejsca,tak samo porzucona...uratowana przez tego samego czlwoeika...
przynajmniej dwa kolejne czekaja tam na ratunek:([/QUOTE]

świetnie... nie ważne, że jest coraz chłodniej... ważne, że człowiek pozbył się problemu i wraca grzać tyłek do czterech ciepłych ścian :-(. pozostaje tylko wierzyć, że kojec Timusia przynosi szczęście...

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]Zapraszam serdecznie do zasilania Kundelkowej Skarboneczki - jak na razie pomogliśmy 22 psiakom. Były to sytuacje wymagające szybkiego wsparcia finansowego! Pomóżcie - być może i Wasze psiaki, którym szukacie domku będą musiały skorzystać z pomocy Kundelkowej Skarbonki.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Kazda złotówka na wagę złota :)[/COLOR][/B]


[U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/147660-Kundelkowa-skarbonka-POMA-A-Chcemy-dalej-pomagac-kundelkom"][COLOR=navy][B]http://www.dogomania.pl/threads/147660-Kundelkowa-skarbonka-POMA-A-Chcemy-dalej-pomagac-kundelkom[/B][/COLOR][/URL][/U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/175001-MaA-e-mieszkanie-czeka-na-maA-ego-kanapowca"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]Zapraszam serdecznie do zasilania Kundelkowej Skarboneczki - jak na razie pomogliśmy 22 psiakom. Były to sytuacje wymagające szybkiego wsparcia finansowego! Pomóżcie - być może i Wasze psiaki, którym szukacie domku będą musiały skorzystać z pomocy Kundelkowej Skarbonki.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]Kazda złotówka na wagę złota :)[/COLOR][/B]


[U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/147660-Kundelkowa-skarbonka-POMA-A-Chcemy-dalej-pomagac-kundelkom"][COLOR=navy][B]http://www.dogomania.pl/threads/147660-Kundelkowa-skarbonka-POMA-A-Chcemy-dalej-pomagac-kundelkom[/B][/COLOR][/URL][/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...