Jump to content
Dogomania

Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy


Romka

Recommended Posts

[quote name='perdusia']Ale ten husky co go wczoraj widziałam, dzisiaj chodził po targowicy około 16.00, czyli nic w tej sprawie nie zrobiono.[/QUOTE]Perdusia opiekunowie mieszańca husky wiedzą,ze wałęsa się po mieście i mam nadzieję,że już terazbęda go pilnować!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Założyłam osobny wątek księgowy:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177078-SKARPETA-A-OWICKA-Fundusz-na-A-owickie-psiaki?p=13832558#post13832558[/URL]

proszę o sugestie i pilnowanie wszystkiego ze mną, jesli czegoś nie dopisałam prosze o zwrócenie uwagi![/QUOTE] ja tam wysunęłam pewną propozycję. Co wy na to.

Link to comment
Share on other sites

Romka, mamanabank robię jutro sernik zobaczymy czy mi wyjdzie, oczywiście na zimno, bo nie mam piekarnika. Naleweczka Was rozgrzeje....może jakieś zdjęcia ze spotkana do prywatnej kolekcji zrobię nam....mam nadzieję, że żadna z Was i Grażynka nie boi się ptaszników ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='perdusia']Dziękuję Romka super.[/QUOTE]

Perdusia,mieszańiec husky,suka husky i jeden podobny do dobermana pędziły dzis jak wiatr po ul.Podrzecznej!W tej sprawie znów miałam telefony!Zadzwoniłam w sprawie psiakow ponownie!Jestem przekonana ,ze psiaki znalazły dziure w plocie i uciekły z podwórka!To sa naprawde grożne psy!Doberman brał udział w zagryzieniu mojego Lucka!A nad rzeczką spaceruje często stary onek ,którego zna Argusiowa!A obok tych psiakow mieszka inny psiak,który może byc w niebezpieczęństwie bo jak te które uciekły sa w zamknięciu to szczekaja na siebie przez bramą!I teraz maja okazję dać po nosie przeciwnikowi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='perdusia']Romka ja widziałam dziś tą trójkę i ich właściciela chodził i ich szukał, ale on był o kuli więc nie miał szans. Ale dzisiaj i moj Luna też mi uciekła.[/QUOTE]
Tak to są psiaki tego własnie pana!Na działce został jeszcze jeden ten najgrożniejszy!Te psiaki widywane sa w miescie już od świąt więc własciciel miał szansę,żeby zabezpieczyć posesję i nie pozwolić im zwiać ponownie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Mam nadzieję, że nie straciłaś Luny z oczu i w końcu udało Ci się ją odprowadzić do domu... ach te hasiory![/QUOTE]
Nasz Niko też jest prowodyrem do ucieczek z boksu to on nauczył się jak otwiera się boks!Tak,te hasiory!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']nauczył się otwierać??cwana bestia[/QUOTE]
Tak Figula przeczytaj na watku Niko!Pan Marek mi powiedział jak zdziwiłam sie co robia psiaki z boksu Śniezki na przejściu pomiędzy boksami!Przyjechałam wtedy po Norę i byliśmy w schronisku o 7 00!

Link to comment
Share on other sites

Oj moje panie, przypomniało mi się, widziałam dzisiaj rano tego psinę ze sznurkiem i wołałam go ale on jest bardzo ostrożny, chociaż mił ochotę podejść. Kiedy dawałam mojej Lunie bułkę jemu też chciałam, jednak on dochodził ostrożnie, musiałam kawałek trzymać w palcach z otwartej dłoni nie odważyłsię wziąć. Zauważyłam, że on ma ładną błyszczącą sierść i bułeczka go w zęby koliła. Może gdyby nad nim popracować to by się dał złapać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='perdusia']Oj moje panie, przypomniało mi się, widziałam dzisiaj rano tego psinę ze sznurkiem i wołałam go ale on jest bardzo ostrożny, chociaż mił ochotę podejść. Kiedy dawałam mojej Lunie bułkę jemu też chciałam, jednak on dochodził ostrożnie, musiałam kawałek trzymać w palcach z otwartej dłoni nie odważyłsię wziąć. Zauważyłam, że on ma ładną błyszczącą sierść i bułeczka go w zęby koliła. Może gdyby nad nim popracować to by się dał złapać.[/QUOTE]

Jak pisałam, w sobotę wybieram się na poszukiwania osa ze sznurkiem. Zaopatrzona w parówy i ciepłą kaszę z sosem mięsnym w termosie.
Może się uda go jakoś podejść :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...