Jump to content
Dogomania

Blaski i cienie chińskiego grzywacza


Germanika

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Arial][SIZE=2]Uff , w końcu przebrnęłam przez ten topik, bardzo ciekawy.
Mam pytanie odnośnie golenia - dlaczego nie polecacie ( nie pamiętam kto to pisał, sorry) do golenia kremów czy pianki ? Czy to powoduje jakies uczulenia czy cóś ?
pozdrawiam Ewa
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']bo grzywaczowa skórka jest bardzo delikatna i takie preparaty mogą ją poparzyć[/quote]

Ale inni ( chyba ktoś pisał że Skandynawia) stosują. Nie można najpierw testu zrobić? Zastosować do delikatnej skóry itp?
Ja jestem laik ( moim nic sie nie goli) Przecież jak golisz maszynką to też podrażniasz skórę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Germanika']Ress,przestań z tym farbowaniem,myślisz że ja mam na to czas.Non stop wystawy,trzeba cały czas baleyaże psom kłaść,a Nabab ma aż z 5 kolorów baleyage,wiesz ile to pracy(czasu)zajmuje,a jeszcze klientki.Non stop farby,a Ress mi sweter każesz farbowac jeszcze.Padnę od tych farb.[/quote]

Prosze wyslij do mnie!Chetnie pomoge!
Jaki kolor ma byc???( A to pewnie Matrix nam powie,bo widze ,ze zorientowany co sie teraz nosi;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Germanika']Iwona jesteś BARDZO na czasie bo taka zieleń dopiero "wchodzi",a ja już mam na widoku taką śliczną marynarkę w takim kolorze.[/quote]
No to mam nadzieję kiedyś ją zobaczyć:lol:. A teraz dobrej nocki życzę- jutro trzeba zaślizgać się do pracy:bye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...