Jump to content
Dogomania

Baba Pola - nie będzie samotna. Odeszła za Tęczowy Most!!!


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Supergoga jaka dolina? :mad:No wiesz! :mad: Powinnaś się teraz radować, a nie załamywać, bo przecież w ostatnim czasie udało przełamać się złą passę i miało miejsce sporo adopcji, a być może szykują się kolejne domki, więc nie pozwalam łapać żadnych dolin! Co do tekstu to nie popędzam, będę cierpliwie czekać.

Grzybkowa, jeżeli nikt do jutro nie podejmie się zrobienia bannerka, to postaram się jakiś zrobić :)

Link to comment
Share on other sites

chyba cos wyszło , u mnie dziala ale nie wiem czy dam rade dobrze wam to podac..
[URL="http://www.dogomania.pl/../171808-Baba-juA-nie-mA-oda-ale-teA-chciaA-aby-byAE-szczAE-A-liwa"][IMG]http://www.dogomania.pl/../../signaturepics/sigpic94581_2.gif[/IMG][/URL]

dajcie znac czy u was dziala :)

Link to comment
Share on other sites

Banerek w uzyciu, wielkie dzięki!!!

A Babusia-Pola juz tu:

[URL]http://www.allegro.pl/item834924122_pola_baba_sliczna_suczka_czeka_na_wlasny_dom.html[/URL]

I tekścik.

[B][COLOR=red][FONT=Verdana]Pola – Baba [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=#003366][FONT=Verdana]to niemłoda już sunia, średniej wielkości, z siwizną na przemiłym pysku. Bo Pola – Baba jest miła. Niezwykle spokojna, łagodna, bardzo, bardzo kochana. Jakby całą sobą prosiła o dom, o uwagę, o szansę.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#003366][FONT=Verdana]Szansę na godne życie, na szczęście.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#003366][FONT=Verdana]Bo czyż to, że jest zwykłą, nierasową i niemłodą, wyrzuconą z domu suczką musi znaczyć – że życie dla niej się skończyło.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#003366][FONT=Verdana]Że wszystko, co ją jeszcze czeka, to schroniskowa klatka, buda i sporadyczne spacery z wolontariuszami.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#003366][FONT=Verdana]Czy już nikt nie pokocha ślicznej Poli-Baby.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#003366][FONT=Verdana]Sunia ma książeczkę zdrowia i komplet szczepień. [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#003366][FONT=Verdana]Z nadzieją spogląda na nas podczas wizyt w schronisku – jakby czekała na to, że założymy jej obroże, smycz i pójdziemy na spacer, z którego już do schroniska nie powróci. Spacer, na końcu którego będzie czekał dom dla suczki.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#003366][FONT=Verdana]Mam nadzieję, staram się nawet w to wierzyć, że jej życie się tak nie skończy. Że wiele jeszcze lat będzie mogła cieszyć się bliskością swego człowieka i własnego domu.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#003366][FONT=Verdana]Że będzie bezpieczna.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#003366][FONT=Verdana]Pola-Baba jest pod opieką Fundacji dla Zwierząt Animalia. Zostanie wydana do adopcji po podpisaniu umowy adopcyjnej.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#003366][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#003366][FONT=Verdana]Kontakt w sprawie suni:[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#003366][FONT=Verdana]Tel. 509 628 584[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#003366][FONT=Verdana]Meil: [email][email protected][/email][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#003366][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B]
[FONT=Verdana] [/FONT]
I już ma opłoszenie na:
eurocity
alegratka
kupsprzedaj
cafeanimal
strona Fundacji.

Tylko kto zechce takiego psiaka jak nasza Baba?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']I już ma opłoszenie na:
eurocity
alegratka
kupsprzedaj
cafeanimal
strona Fundacji.

Tylko kto zechce takiego psiaka jak nasza Baba?[/QUOTE]

I jeszcze na :

kokosy.pl
adopcjepsow.org
poznan.gumtree.pl
hodowcy.com.pl
aukcjezwierzat.pl
oglosze.pl
poznan.olx.pl
przygarnijzwierzaka.pl
nasipupile.pl
interpress.net.pl
kupiepsa.pl
eoferty.com.pl
nasza-klasa.pl

Bardzo bym chciała, żeby ktoś jeszcze pokochał Babę. Ten smutek w jej oczach jest przerażający.

Link to comment
Share on other sites

Może się uda suni. Oby.

A ja powoli żegnam się z dogomania. Niestety po zmianach które są nie moge ani edytować wątku, ani zmienić tytułu, a dzisiaj próbowałam założyc nowy temat, też nie mogę.
Ponieważ nikt nie potrafi mi wyjasnić dlaczego, napisałam do admina. jeśli nie wyjaśni - opuszczę to forum, bo nie ukrywam, że samo odpowiadanie na posty nie jest moim celem.
Pelno wątków ma nieaktualne tytuły, a ja nie zmienie tego. Nawet bazarku nie mogę wstawić.
To po co mi te nerwy.
Szkoda, ale niesttey zmiany sa dla mnie nie do przejścia.

Link to comment
Share on other sites

Supergoga wiem, że moje słowa niewiele znaczą, ale błagam nie rób tego :placz: Proszę...

A jakiej przeglądarki używasz? Wiem, że podobne problemy mają użytkownicy IE, podobno w przypadku innych przeglądarek tych błędów z działaniem dogo jest mniej. Proszę... jeżeli używasz IE, to ja Ci poszukam jakiejś strony, żebyś mogła ściągnąć i zainstalować inną przeglądarkę, a gdybym mogła to bym sama Ci ją własnymi rękami zainstalowała, tylko nie zostawiaj dogomanii... :placz:

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedno, jeżeli chciałabyś to ja mogę założyć nowy wątek. Ostatnio zakładałam także dla Esperanzy i Owieczki, które miały taki sam problem jak Ty. Prosiłabym tylko o przesłanie mi niezbędnych informacji. Bazarki także mogę założyć i poprowadzić. Zrobię wszystko, wszystko...

Link to comment
Share on other sites

:loveu:Supergoga zawsze mówiłaś jak ważna jest to forum dla Ciebie i psiaków ....
Spróbujcie z Firefox , można za darmo załadować najnowszą wersję i dogo lepiej działa .
Ale ja też ostatnio nie moge żadnego obrazka wkleić w sygnaturce lub na wątku...
Ale to przecież musi się zmienić na lepsze..

Link to comment
Share on other sites

Dzięki LIlmo, wiem, że pomożesz, ale to nie tylko o to chodzi. To jest wyjście połowiczne. Albo portal będzie przyjazny dla ludzi, którzy w nim uczestniczą, albo jest bez sensu. Dzisiaj na TZ-a kompie zmieniłam tytuły wątków. Ale żeby uchwycić w połowie przesuwu to okienko, spędziłam długie minuty. To jest bez sensu.
Założyłam bazarek - też w taki dziki sposób - w jednym miejscu pierwszy post a z mojego dalsze. Tyle, że jeśli to się nie zmieni to nic z tego nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Supergoga, ja rozumiem Twoją irytację na aktualne funkcjonowanie dogo, bo mnie także okropnie denerwuje, a mam o wiele mniej niedogodności w jego funkcjonowaniu niż Ty. Ja po prostu nie wyobrażam sobie, że może Ciebie tutaj zabraknąć. Wiem, że Twoje zniknięcie stąd w żaden sposób nie odbije się na pomocy zwierzakom, ale innym (czyt. chociażby mnie ) łatwiej jest pomagać choć w niewielkim stopniu, gdy mają wątki tutaj. Jednak jeżeli podejmiesz taką decyzję to pozostanie nam ją zaakceptować :( Gdybyś jednak potrzebowała jakiejkolwiek pomocy, to pamiętaj, że postaram się pomóc, na tyle, na ile będę w danej sytuacji w stanie.

A co z tymi szczeniakami, o których pisałaś na jednym z wątków? Czy to właśnie dla nich miałbyś ten wątek, z którego założeniem miałaś problem?

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim ,którzy mają problemy z dogo -a nie korzystają z Mozilli Firefox -proponuję zainstalowac sobie wlaśnie Mozillę Firefox -podobno dogo duzo lepiej dziala na tej przegladarce niż np. na Internet Explorer ..A na Mozilli -[COLOR=Navy]aby wejsc w Edycję posta-trzeba kliknąć 2 razy - i edycja jest możliwa .[/COLOR].Nie wszystkie dawne funkcje dogo tu teraz dzialają na 100% ,ale myślimy ,że w najbliższych tyg. zostanie to poprawione. A wszystkie doświadczone ciotki -jak chocby supergoga -prosimy ,żeby nie robily krzywdy wszystkim psom z dogo -i nie zostawialy ich ..:( -Nie robcie tego !!
No i musimy chyba domagać się ,żeby to forum dzialalo jak należy -bo jak dotąd to najsprawniej chodzą na tym forum te reklamy -a szczegolnie już te w malutkich ramkach,ktore trudno zamknąć "trafić " i ustrzelić :mad:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Widok Baby w schronisku bardzo mną wstrząsnął. Ta sunia niesamowicie ciężko znosi pobyt tam... cały czas zatacza tylko kółka wokół boksu. Gdy chciałam ją pogłaskać, podeszła, lecz dosłownie na sekundę i z dużą niepewnością. Człowiek bardzo skrzywdził i rozczarował tę psinę. Nigdy nie zrozumiem tego jak można w ten sposób potraktować psa, który przez wiele lat był członkiem rodziny... przecież to trzeba nie mieć serca.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...