Jump to content
Dogomania

To, co wiecznie zawodzi, wiecznie też jest przedmiotem nadziei..- Legnica


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

W Legnicy jest bardzo dużo ludzi kochających zwierzaki, ale faktycznie TOZ Legnica to praktycznie jeden pan, który zaopatruje raczej koty niż psy. Wolontariuszki w schronisku bywają, ale niestety częściej walczą pomiędzy sobą i zarządca schroniska, niż wspomagają zwierzaki. Chciałoby się myśleć, że jakoś to powinno być lepiej zorganizowane - na przykład aktualizacją stronki schroniska zajmuje się osoba, która nie ma na to czasu bo ma małe dziecko ( dowiedziałam się tego od wolontariuszki z TOZ Jawor), opis psiaków są marne i często psiaki już zaadoptowane, nadal widnieją do adopcji - co odbiera szansę tym co nadal czekają.
Strona TOZ Legnica, to w ogóle porażka, bo sunia która była u mnie w domku tymczasowym jest już trzeci tydzień w nowym domku a moje prośby usunięcia jej ze stronki nie znajdują odzewu. Szkoda, bo chętnie sama bym pomagała ale na spacery w schronie nie mam czasu, bo sama mam psa - a chyba w tej chwili tylko w ten sposób robi się coś dla psiaków u nas w Legnicy :(.

Link to comment
Share on other sites

Nie gniewajcie się kochane wolontariuszki, nie o to mi chodzi - wy narzekacie na wszystko i wszystkich w schronisku, to ja napisałam jak to wygląda z mojej strony - za strony osoby postronnej, nie mam możliwości bycia często w schronisku chociaż chciałabym, mogę tylko od czasu do czasu posłużyć jako domek tymczasowy dla potrzebujących zwierzaków... mogę też pomóc w opisach zwierzaków lub coś w tym stylu. A mój nick to mari0121. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za pomyłkę w nicku,stara jestem i poprostu czasem już niedowidzę.I pudło-nigdy nie byłam i nie jestem wolontariuszką w schronisku.Ale byłam tam 25 lat temu gdy adoptowałam mojego pierwszego psa i byłam tam w zeszłym tygodniu.I wiem jaka jest różnica.
A swoją drogą to niezwykła metoda na zachęcenie kogoś aby skorzystał z pomocy-skrytykowanie go.Gdybyś też pofatygowała się do schronu to byś wiedziała,że nie uznają tam takiego pojęcia jak dom tymczasowy.Albo bierzesz psa albo nie i masz 2 tyg na ewentualną rezygnację.
Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...