Jump to content
Dogomania

KOWNO 23 - 24 stycznia 2010


narisowa

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']U nas konkurencja dopisała - zgłoszonych 11 basków.

Ale zapomniałam zapisac Felkę do weteranów, eh...
No i nadal nie wiem, który z sędziów będzie nas oceniał: czy V. Baranauskas czy N. Nekrosiene...

Pzdr.[/QUOTE]

Ale ja wiem....:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Musiałek']hejka

czy moze ktos wie co sie stało z sedziami - wg info cała I grupe ma sedziowac jeden sedzia a po rozpisce na ringi okazuje sie ze jestesmy na dwóch roznych ringach :( przeciez sedzia sie nie rozdwoi :))

nie ma nic napisane kto w sobote bedzie sedziowac na ringu 1 a kto na drugim - czy ja poprostu czegos nie widze ??[/QUOTE]

ja dostałam info, że nas sędziuje nekrosiene, a jesteśmy na ringu 2. więc chyba wszystkich na tym ringu ona będzie sedziować...
na rozpisce rzeczywiscie nie ujęli zmian

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Ale ja wiem....:eviltong:[/QUOTE]
Ja tez juz wiem. I jestem ciekawa, jak posedziuje.

[quote name='narisowa']no to wszystko się wyjaśniło ;)
[URL]http://www.kinologija.lt/files/lkms/23_d_teisejai.doc[/URL][/QUOTE]
Zgadza się.
Mamy p. V. Baranauskas - wymagający sędzia, lubi psy w ruchu dobrze pokazane, zna się na baskach no i lubi tę rase. Oj, lekko nie bedzie. Ale na pewno warto pojechać po opis:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'];
Mamy p. V. Baranauskas - wymagający sędzia, lubi psy w ruchu dobrze pokazane, zna się na baskach no i lubi tę rase. Oj, lekko nie bedzie. Ale na pewno warto pojechać po opis:)
[/QUOTE]
Ale fajnie, zawsze do takich sędziów warto jeździć :) Ale Wam zazdroszczę :)
Nasza sytuacja się wyjaśniła, jesteśmy dopisali, więc do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

Nasze wyniki z Kowna:
[B][COLOR=#ff0000]Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek) - w.o.1, Naj.Szczenię, BIS Szczeniąt2! (debiut wystawowy Serka[/COLOR][/B])

[B][COLOR=blue]JAZZY BOY Asiaczek FCI (Dżezik) - dosk.1, CWC.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=magenta]JUMA MONGO Asiaczek FCI (Jumaszka) - dosk.1, CWC, NDPwR, BOB, BOG1!!!!!! BIS2!!!!!!

[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]MALMSEY IN RED Asiaczek FCI (Maśka) - dosk.1, CAJC, Naj.Junior, BIS Juniorów - pierwsza siódemka. Tutaj, niestety, zabrakło ociupinkę szczęścia, bo Maśka pokazała się świetnie[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] NOWY MŁODZIEŻOWY CHAMPION LITWY!!![/COLOR][/B]

[B][COLOR=lime]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI (Erka) - dosk.1, CWC, NDSwR.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=magenta]Para hodowlana - II miejsce.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=seagreen]Grupa hodowlana - II miejsce.[/COLOR][/B]

[COLOR=DarkOrchid][B]Abotere's WAHZIRI - II miejsce w gr. starszej w konkurencji Młody Prezenter z handlerką z Łotwy - Mariją Ziemlanskya.[/B][/COLOR]

[B][COLOR=#2e8b57]Pzdr.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

My też już po wyspaniu :)

[B]Casy[/B] po raz pierwszy w klasie dorosłej zdobyła [B]CWC i BOB a na koniec II BOG[/B] :)))) otwierajac tym samym dorosły ch litwy

niestety pani Nekrosiene miaja wyjatkowy zły humor i kosiła u nas bardzo dobrymi psy, ktore naprawde byly dobre :(((( szkoda ze swoimi humorami pokazała niska klase sedziowania :((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']My też już po wyspaniu :)

[B]Casy[/B] po raz pierwszy w klasie dorosłej zdobyła [B]CWC i BOB a na koniec II BOG[/B] :)))) otwierajac tym samym dorosły ch litwy

niestety pani Nekrosiene miaja wyjatkowy zły humor i kosiła u nas bardzo dobrymi psy, ktore naprawde byly dobre :(((( szkoda ze swoimi humorami pokazała niska klase sedziowania :(([/QUOTE]A nie lepiej we własne piersi się bić a nie w cudze, filozofia Kalego zawsze zwycięża.A może to dobra choć wymagająca sędzina .Wyroków sędziów nie należy komentować tylko jechać do innego ,tylko jak trzech czterech kolejnych powie to samo to wszyscy są be?

Link to comment
Share on other sites

Guinness najpierw wygrał BOB w konkurencji z bardzo ładną białoruską suczką, a potem, u innej sędziny, na grupie wybiegaliśmy 5 lokatę (przyznawali bowiem na grupach aż 5 lokat). Chłopakowi się podobało, ładnie się wystawiał, był zadowolony, więc ja też jestem zadowolona. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']My też już po wyspaniu :)
[B]Casy[/B] po raz pierwszy w klasie dorosłej zdobyła [B]CWC i BOB a na koniec II BOG[/B] :)))) otwierajac tym samym dorosły ch litwy
niestety pani Nekrosiene miaja wyjatkowy zły humor i kosiła u nas bardzo dobrymi psy, ktore naprawde byly dobre :(((( szkoda ze swoimi humorami pokazała niska klase sedziowania :(([/QUOTE]
Musiałku, jeszcze raz Wam gratuluję i jednoczesnie pieknie dziękuję za pomoc przy wymianie psów i na ringu. Jestes niezawodna!:)

Rzeczywiście, p. N. Nekrosiene cos ostatnio miewa humorki. Słyszałam to od kilku juz osób...
Ale żeby była jasność - moje psy nie zostały przez nią skrzywdzone i będę do niej jeździła:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PSYLLA']Czy mogłabym prosić o podanie stawki posokowców bawarskich - Bavarų pėdsekiai ( były zgłoszone tylko 2). Z góry ślicznie dziękuję :)[/QUOTE]
Bavaru pedsekys
PSY
kl.o
RAMZIS MEDZIOTOJAS

SUKI
kl.baby
BASTA

kl.mł.
BELLA IS MINIJOS SLENIO

kl.o
RONA MEDZIOTOJAS

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

WINTERFROST'S EXCLUSIVE " Zorka " - CAC , BOB , II BOG

[URL="http://img20.imageshack.us/i/kowno201.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/272/kowno201.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img682.imageshack.us/i/kowno194.jpg/"][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/8816/kowno194.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan'][COLOR=red]Gratulacje dla całej polskiej ekipy !!![/COLOR]
[COLOR=red][B]Szczególne gratulacje dla Asiaczka i jego cudownej gromadki :-)[/B] [/COLOR]
... mam wrażenie , że II miejsce w Kownie było pierwszym wolnym miejscem dla polaków ;-)[/QUOTE]
Peter - nie narzekaj! Było OK. W sumie BOG wygrał polskie piesek, a że w rękach Litwinów...:)
A BOG2 - to super lokata. Pomysl, ile osób będzie Wam zazdrościło:)

Mnie się wydawało na BOG, że Zorka była już chyba leciutko zmęczona. Biegła - moim zdaniem - bez tej swojej ikry, zabrakło mi w jej biegu dynamiki.
A Jumaszka - był w trakcie wystawy w domku, pospał sobie w domowych piernatach, zjadł obiadek i potem nazad na wystawę. Więc był wypoczęty i pełen zapału do biegu, zabaw...

Pzdr.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Peter - nie narzekaj! Było OK. [/QUOTE]
... chodziło mi o wyniki całej naszej ekipy . W kilku wypadkach widziałbym poskie psy wyżej .
Co do Jumy to możesz być z niego dumna . Choć po porównaniu o NPwR muszę sięgnąć do wzorca Basenji . Ja bym wybrał tutaj jednak inaczej ! Ale tak czy siak gratki dla Asiaczków !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...