Jump to content
Dogomania

KOWNO 23 - 24 stycznia 2010


narisowa

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='narisowa']jak coś dadzą, to pewnie dopiero za tydzień w poniedziałek. też sprawdzam ;)
choć czekolada zapewne sama będzie, ale jestem ciekawa, do którego sedziego powędrujemy.[/QUOTE]
Zapewne i Twoja czekolada i mój rudy będą u tego samego sędziego. Szczerze mówiąc mam nadzieje na Ż.Povilaitiene :)
My się szykujemy, bo Taresiowi już coraz lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Zapewne i Twoja czekolada i mój rudy będą u tego samego sędziego. Szczerze mówiąc mam nadzieje na Ż.Povilaitiene :)
QUOTE]

nadzieje - nadziejami, a nas sędziuje Natalia Nekrosiene !!!
coś pozmieniali, tylko info na oficjalnej stronie nie dali

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Skąd wiesz??
Co to w ogóle za sędzina? wiesz jak sędziuje?[/QUOTE]
nie wytrzymałam i napisałam do nich z zapytaniem o sedziego, to mi odpowiedzieli. u tej sedziny byłam, narik wygrał, więc niewiele mogę powiedzieć ;)
sympatyczna, a poza tym to nie wiem, bo przecież ja zawsze nieprzytomna na ringu ;)

Link to comment
Share on other sites

hejka

czy moze ktos wie co sie stało z sedziami - wg info cała I grupe ma sedziowac jeden sedzia a po rozpisce na ringi okazuje sie ze jestesmy na dwóch roznych ringach :( przeciez sedzia sie nie rozdwoi :))

nie ma nic napisane kto w sobote bedzie sedziowac na ringu 1 a kto na drugim - czy ja poprostu czegos nie widze ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']Asiaczku, Ty pewnie masz katalog z grudniowego Wilna - możesz mi sprawdzić arentyny - pisałam już w wątku Wilno grudzień, ale nie wiem czy tam jeszcze zagladasz[/QUOTE]
Właśnie przed chwilą tambyłam:)
Ale jest problem - nie mogę znaleźć katalogu z wilna, nie wiem, gdzie on może byc...

Pzdr/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...