Jump to content
Dogomania

WSZYSTKO O NOWOFUNDLANDACH (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


lidiya

Recommended Posts

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, jestem waszą Fruzią:razz:
[quote name='Baha']i to co mi sie tutaj podoba, nie mozna powielac postow ze zdjeciami:evil_lol: opinia TAK, ale bez 5 x 0X wlejanynia tych samych fot[/quote]
Och to informacja warta góry złota :multi:

Link to comment
Share on other sites

Fotki jakies tam posiadam, lecz zawsze zapominam jak sie je wkleja. Dawno nic na dogo nie wrzucałam. Muszę sobie przypomnieć.
A narazie podam Wam wyniki z Jarosławia :
psy pośrednia :
Grand Ambition Królowej Mórz - dosk, CWC,
psy otwarta :
1- Detweester z Ogrodów Ateny - dosk, CWC,
2- Axel z Helmowego Jaru - dosk,
3- Hukus Pokus Viva Zabajka FCI - dosk,
championy :
Eldir Forseti Norkros - CWC, NDPwR, BOB, BOG, II BIS,
suki młodzież:
1- Atena Tosia i Kubuś (jedyny brązik )- dosk, Zwyciezca Młodzieży,
2- Lovely Loire Mały Budda - dosk,
pośrednia :
1- Afera Kaźko Słupski - dosk, CWC,
2- Goddess of Sea Królowej Mórz - bdb,
otwarta:
Jawa Czy Sen Viva Zabajka FCI - dosk, CWC, NDSwR - właśnie ukończony championat Polski.
No to ja mówi moja sąsiadka - Widełka górą !!! he he he Atena to moja "płotowa", rudowłosa sąsiadka.
Pozdrawiam
zabajka

Link to comment
Share on other sites

gratuluje zwyciezcom !!!!

tylko rudowlosa sasiadka musi chyba troszke wczesniej przychodzic bo sie trooooche sedzia na nia naczekal hehe(miala szczescie ze nie byl zby zasadniczy) ale przynajmniej mialam z kim biegac bo samej to jakos tak glupio choc ring powiekszyli z korzyscia dla niufkow bo w tym na poczatku to ciezko bylo biec ale nieco gorzej dla mnie musze pocwiczyc kondyche.....

Link to comment
Share on other sites

Filipinka-
Nie wiem czemu, ale dostaje powiadomienia z dogo wybiórczo. Raz przyjdą a raz nie. Nie wiedziałam, że coś napisałaś...
Brązowa sunia nie jest wybitnym przedstawicielem brązów, lecz jest poprawna anatomicznie. U Szymalaków był tylko jeden wolny piesek. Atena pochodzi z dziwnego krycia i nie pytaj mnie dlaczego to krycie jest i będzie dla mnie nieco tajemnicze. Mamą jest a właściwie była, bo suka padła gdy odchowywała miot - Soła spod Brzyska, a tatą - obecnie podobno zawieszony w prawach reproduktora - Cajus Długi Włos. Były tylko 3 suczki. Jedna została u hodowczyni, jedna powędrowała nad Morze, a trzecia do nas.
Atena żyje praktycznie bezstresowo, w nocy jak każdy przyzwoity niuf- śpi na łóżku, a w dzień kopie dołki na podwórku.Często chodzi na spacery do lasu, a jej Pani ostro trenowała "stanie" i "bieganie" przed wystąpieniem w ringu. U fryzjerki też byłyśmy he he he. Wybieramy się jeszcze w tym roku pewnie na kilka wystaw- napewno będziemy w Krakowie. Zdjęcia z Jarosławia nie są za dobre, fotografujący skupiali się głównie na Eldirze Forseti, lecz postaram się zrobić Ci jakąs dobrą fotkę Ateny gdzieś koło domu i jakoś wkleję na forum...
ela

Link to comment
Share on other sites

zabaja bardzo by było miło jakby udało ci sie wstawic fotke, zawsze fajnie zobaczyc nowego niufola, bo z tego miotu na zywo nie widzialam zadnego, czytałam tylko niejednokrotnie o jednej suni ktora jest regularnie wystawiana na sprzeadaz...

Niva Dolarka w Inowrrocławiu nie bedzie, bo byłby w kl. mlodziezy a ja wystawiam dopiero od posredniej (powod? kasa! mam w tym roku trzy psy do wystawienia i musze jakos mądrze to rozłozyc, Nissan tylko chyba bedzie w mlodziezy bo to moj debiu z dogiem)

Logrus witaj...
hmm.... mam ochote wstawic fotke, ktora jestem ciekawa czy poznasz :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...