Jump to content
Dogomania

2xCACIB Brno 6-7.02.2010


aga616

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja chyba znowu mam durne pytanie, ale moze ktoś mnie oświeci, chciałabym zapłacic na wystawie i nawet dostałam od nich odpowiedź, ze owszem mogę przed rozpoczęciem sędziowania zapłacić, tylko teraz mam pytanko, co ja mam wpisac w miejscu Platby?tam jest coś o dacie i jeszcze jakieś dziwactwa, a jezeli ja chce zapłacić na wystawie, to nie mam wpłaty, wiec co tam wpisac, napewno ktoś wie, bo przeciez niektórzy z Was płacą na miejscu, bardzo poprosze o pomoc....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja wysłałam e-milem zgłoszenie wraz z załącznikami- rodowodem i championatem, napisałam , że zapłacę za wystawę na miejscu, dostałam potwierdzenie przeczytania mojej wiadomości.
Po kilku dniach poprosilam o sprawdzenie, czy aby wszystko jest z moim zgoszeniem w porządku i od tego momentu zaczeły się problemy, po kilka dniach dosałam odpowiedź, a właściwie zapytanie, w jakiej formie wysłałam zgłoszenie, bo dziennie przychodzi do nich 500 zgłoszeń i nie są w stanie sprawdzić czy aby moje doszło- a przecież dostałam potwierdzenie, ze ktoś je tam odebrał, wrrrrr- wychodzi na to, ż edo 3 stycznia to oni uzbieraja ze 30000 psów na wystawę jeżlei bedą dostawać po 500 zgłoszeń dziennie. Grzecznie odpisałam, ze zgłoszenie wysłałam wtedy to a wtedy i że dostałam potwierdzenie przeczytania, i ponownie zapytałam, czy aby moje ukochane psisko zostało przyjęte na ich wspaniałe wystawy. Do dnia dzisiejszego cisza, poczekam cierpliwie i choć zależy mi na tych wystawach, to jeżlei nas nie przyjmą to trudno, widać mamy tam nie wystawiać.....

Link to comment
Share on other sites

Zebra u mnie jest podobnie:(
Wysalalm zgloszenie z kompletem załączników oczywiście potwierdzenie przeczytania maila przyszlo i mimo prosby o potwierdzenie przyjecia zgloszenia cisza:(
Po kilku dniach napisalam do nich jeszcze raz prosbe o potwierdzenie na co otrzymalam zapytanie kiedy wysylalam zgloszenie po mojej odpowiedzi nastapila cisza:( Maile odbieraja bo pisalam juz kilkakrotnie i za kazdym razem mam potwierdzenie odebrania maila natomiast odpowiedzi zadnej niestety:(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny spokojnie, pewnie odbierają i potwierdzenie idzie mechanicznie. Możliwe, że nie są w stanie na bieżąco świeżo otrzymanych zgłoszeń "obrabiać" i przy nawale kolejnych zgłoszeń słanych mailami i do tego kolejne zapytania wysyłane przez maile to też trochę spowalniają pracę w wszystkie "świeże" zgłoszenia idą na stertę do "wprowadzenia do bazy".
Może faktycznie dochodzi do nich nie tyle 500 zgłoszeń ale wszystkiego w kupie zgłoszeń, próśb potwierdzeń i zapytań.

Link to comment
Share on other sites

U mnie także cisza, ani mru, mru, ja wysyłałam zwykłym e-milem z załącznikami, oni chyba nie mają formularza internetowego... wysłałam ejszcze faksem w sylwestra, ale moż ebalowali mocno i nie odebrali, tak czy siak, czekam na listę wystawców z nadzieją, ze sie na niej odnajdę;)

Link to comment
Share on other sites

ja dzis sie do nich dodzwonilam ale widac bajzel maja totalny:(
Pani chyba ze cztery razy sie pytala kiedy i jak wysylalam zgloszenie, potem pytala o dane moje, psow czy na obie wystawy, rozmowa trwala okolo 15 min i nic sie nie dowiedzialam bo nie mogla znalesc:(
Prosila o napisanie maila i obiecala ze odpisze ale od rana minelo juz pare godzin i cisza nawet potwierdzenia odebrania poczty. Widac gina w papierach. Pozostaje czekac na liste wystawcow brrr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...