Jump to content
Dogomania

A moze by tak galeria...


:)

Recommended Posts

[B]Gosia[/B] mogę ci tylko powiedzieć, że kryta miała być młodziutka sunia, ale jej imienia nie pamiętam. Wabiła się Rosa chyba, ale nie jestem pewna [jakąś tak na myśl o niej róże mi po głowie biegają ;)]. Krycie miało być w lato 2008 i miało to być chyba ostatnie krycie Fordzika. Wiem, że nie było pewne na 100%, bo właściciele chcieli mieć najpierw dość chętnych na szczeniaki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Agnieszka K.']Oczywiście, że nie zrobiłbys jej, bo trzeba jeszcze umieć ją zrobić ......

Tak, masz swoje zdanie .... jak spaprać sznaucera wycinając mu długi włos na udzie i podkasać w pachwinie .....[/QUOTE]
Dobrze trafiłaś Aga:roflt:
[quote name='Bura']Nie znam groomera, który by to robił maszynką, a co do kwiatków to owszem, hojaste i fioły odmianowe.[/QUOTE]
Grey to potrafi:roflt:

A foty piesków zrobionych cudnie super - ja jak zwykle zachwycam się sznupkiem, bo to moja rasa;-):loveu:

Link to comment
Share on other sites

Aaa Roza czyli Dance with me Roze, nie krycie nie doszło do skutku. Roza jest dopiero teraz pokryta psem Samarcanda PIRATE PRINCE i ma się szczenić w połowie września.

Co do zdjęć psów umieszczanych tutaj, ja zachwycam się niemalże wszytskimi psami króte wstawiacie, ale może jestem mało wymagająca ;p

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego się tak panie dziwią , maszynką można prawie wszystko zrobić ,wymienne ostrza , 2 bieg i doświadczenie .
Ilka21 jakich narzędzi używałaś do spanielka?
Bura mogłabyś ostrzyc jakoś inaczej i ładniej , a może tylko tą jedną fryzurę umiesz robić .( Masz hoję sheperdii ?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']:laugh2_2:Bura mowie ci,idz na korepetycje do Greya:roflt:Bedzie Ubaw:evil_lol::multi:[/QUOTE]

Gdybym chciała oszpecic psa to nie bój żaby, potrafię.

Skoro o oszpecaniu to... Raz zdarzyło mi się... nie ważne, może kiedyś z mojego spalonego laptopa odzyskam foto. Odlotowo wyglądał ten mój młodzian.

[B]Grey[/B], kiedyś odpowiedziałabym Ci, że gdyby pies w federale miał większe szanse na wystawach niż we lwie, to Igor byłby tak strzyżony. Ale teraz jest inaczej. Nic to, że nawet bóstwo w federale zostaje nie zauważone, bo najważniejsze jest to, że obecnie szalenie podoba mi się mój Igor z gołym tyłkiem, więc zostaje tak jak jest. Jak pisałam wcześniej w tym wątku, nie jestem groomerem, przygotowuję jedynie własne psy. Ba, od kiedy nie ma Ajki, to dokładnie jednego psa. I z tego co widzę robię jakieś tam postępy, liczę, że dorosła sierść będzie się jeszcze lepiej strzygła.

A hoje s. owszem, mam. Ostrzyżona, bo wydałam zaszczepki ludzikom z forum :)

Link to comment
Share on other sites

Cockermaniaczka a wiesz jaki mam ubaw czytając Twoje posty. Na pewno tak jak Bura nie zrobiłabyś pudla w tej fryzurze .

Bura Twoja robota jest świetna ,jeżeli ta fryzura Ci się podoba to rób tak dalej . Mnie osobiście się nie podoba sama fryzura i ja bazowałbym na federale , oczywiście wszystko to można zrobić maszynką , ale nożyczki też są czasami potrzebne .I ostatnie zdanie tutaj na temat hoi , poszukuję spartioides , może coś wiesz na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Grey na pewnTwoje psy na wystawach zdobywaly by same BISY:cool3::evil_lol:
Ja wiem ze ty jestes spec od psucia kazdego psa,to juz kazdy widzi ale nie musisz nas ciagle w tym utwierdzac...Tak jest jak sie konczy tygodniowe kursy groomingu:shake:
Oczywiscie ze nie zrobila bym pudla tak bo
a)nie mam pudla:lol:
b)nie jestem specem od psucia fryzur psich
c)nie jestem groomerem specjalista od pudli:eviltong:
d)z checia popatrze na pudla zrobionego przez Ciebie:cool3::p

A hoye sa na allegro naten przyklad:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Dlaczego się tak panie dziwią , maszynką można prawie wszystko zrobić ,wymienne ostrza , 2 bieg i doświadczenie .
Ilka21 jakich narzędzi używałaś do spanielka?
Bura mogłabyś ostrzyc jakoś inaczej i ładniej , a może tylko tą jedną fryzurę umiesz robić .( Masz hoję sheperdii ?)[/QUOTE]

coaty Artreo i Mars, shedder, pudlówka all systemu , spratts 076, nożyczki proste i gięte oceanic, degażówki sharka

Link to comment
Share on other sites

Świetnie Ilka21 profesjonalne narzędzia ,a jak masz ten grzebień to za bardzo nie namęczyłaś się .Najważniejsze ,że umiesz zrobić i wybrniesz z każdej sytuacji .Pomyśl jeszcze o przecinaku ,chętnie pomogę .

Cockermaniaczko nie uważasz, że piszesz w formie spamu .
Odnośnie kwiatów to nie wiesz o czym ja pisałem .
Żebyś była z W-wy to wziąłbym Ciebie na kilka strzyżeń i albo nauczyłabyś się albo zwątpiła i byłby spokój z Tobą .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Świetnie Ilka21 profesjonalne narzędzia ,a jak masz ten grzebień to za bardzo nie namęczyłaś się .Najważniejsze ,że umiesz zrobić i wybrniesz z każdej sytuacji .Pomyśl jeszcze o przecinaku ,chętnie pomogę .

Cockermaniaczko nie uważasz, że piszesz w formie spamu .
Odnośnie kwiatów to nie wiesz o czym ja pisałem .
Żebyś była z W-wy to wziąłbym Ciebie na kilka strzyżeń i albo nauczyłabyś się albo zwątpiła i byłby spokój z Tobą .[/QUOTE]

Ja mam nożyczki które służą tj twoje przerobione jako przecinak, nie stosuję rozkołtuniaczy bo ich nie lubię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Cockermaniaczka a wiesz jaki mam ubaw czytając Twoje posty. Na pewno tak jak Bura nie zrobiłabyś pudla w tej fryzurze .

Bura Twoja robota jest świetna ,jeżeli ta fryzura Ci się podoba to rób tak dalej . Mnie osobiście się nie podoba sama fryzura i ja bazowałbym na federale , oczywiście wszystko to można zrobić maszynką , ale nożyczki też są czasami potrzebne .I ostatnie zdanie tutaj na temat hoi , poszukuję spartioides , może coś wiesz na ten temat.[/QUOTE]

Hoyi sp. nie znam, nie miałam i nie mam, ale coś z Tajlandii zamawiają skontaktuj się z dziewuchami z floraforum.

A co do Cockermaniaczki, myślę, że z palcem w d...... by zrobiła pudla. Może nawet lepiej niż ja. Ja dopiero się uczę ale już powzięłam zamiar kupna giętych nożyczek to może kula w końcu będzie kulą.

Link to comment
Share on other sites

Cockermaniaczko uczysz się u najlepszych , to dlaczego Ci przykro .Wg. mnie to masz zamiar się uczyć a z postów Twoich można wyciągnąć wnioski , że to daleka droga .Czekam tylko na jakieś jedno zdanie ,żeby przyznać Ci rację i ucz się , ucz i życzę powodzenia.

Bura na floraforum dawno nie byłem , a hoja to rzadkość . Po czym sądzisz ,że Cockermaniaczka zrobiła by pudla lepiej .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Cockermaniaczko uczysz się u najlepszych , to dlaczego Ci przykro .Wg. mnie to masz zamiar się uczyć a z postów Twoich można wyciągnąć wnioski , że to daleka droga .Czekam tylko na jakieś jedno zdanie ,żeby przyznać Ci rację i ucz się , ucz i życzę powodzenia.

Bura na floraforum dawno nie byłem , a hoja to rzadkość . Po czym sądzisz ,że Cockermaniaczka zrobiła by pudla lepiej .[/QUOTE]


Bo ma więcej doświadczenia z nożyczkami, ja dopiero się ucze bo pudel to mój pierwszy pies którego muszę strzyc. Nie jestem groomerem, co już kiedyś oficjalnie zauważyłeś Grey, więc uważam, że ktoś, kto ma kilka psów tygodniowo a nie jednego raz na 2 tygodnie, umie więcej niż ja. Nie, żebym się jakoś szczególnie wstydziła (bo te BOBy, CACIBy, czy BIS Juniorów zeszpecony pies by nie wygrał), ale uważam, że umieć zrobić pudla to może będę za kilka lat. A zrobienie takiego psa to nie aż taka trudność jak sie wie jak używać nożyczek. No ja często nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Bura ale ja pudliszona w rekach nie mialam;p
Ale chyba kazdy czytajacy forum zrobilby lepiej pudla niz Grey:)
Jak bym wiedziala jak go dotknac to pewnie cos z by z tego wyszlo:)
Bynajmniej bym nie probowala go zrobic maszynka ;D
Ja chce na razie na poziomie zrobic cockera;D nie zebym sie wstydzila wlasnego psa ale do najlepszych to daleka droga;p
Grey ale jak mozesz mi przyznac racje jak Ty z kazdym sie nie zgadzasz:)
Pokaz Twoje psy lub psy przez ciebie zrobione to moze ja Ci racje przyznam:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...