Jump to content
Dogomania

A moze by tak galeria...


:)

Recommended Posts

ostrzyżony spaniel-gdyby miał ogon to nawet by mi się podobał taki :evil_lol:
[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e77766d6db3ec8a4"][IMG]http://images21.fotosik.pl/183/e77766d6db3ec8a4m.jpg[/IMG][/URL]
w sumie to on jest zrobiony na sznaucera :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ojej chudy cocerek :razz:

już od dawna takiego nie widziałam

dziś strzygłam trzy :placz: rudzielce (nie mam fotek) ale wszystkie niestety nie do odzyskania ( czyli na szczeniaczka )

ostatnia sucz miała 14 lat i chyba chore serce ( nie mówiąć o innych narządach ) bałam się , że z powodu stresu mi zejdzie :shake: a ważyła chyba w okolicach 25 kg , okropnośc co ludzie moga zrobić ze swoich pupili :crazyeye:

właściciel jednak niewiele sobie robił z moich uwag

Link to comment
Share on other sites

"ostatnia sucz miała 14 lat i chyba chore serce ( nie mówiąć o innych narządach ) bałam się , że z powodu stresu mi zejdzie"

Mi tez się niedawno zdażyła chora spanielka:roll:
I niestety podziękowałam:shake:
A szkoda bo dobrze ją wspominam> nigdy nie robiła problemów podczas strzyżenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*hania']Kasztanka ale to "dziewicze" strzyżenie to nie na wystawę :roll: ?[/quote]

Nie !!!!!!! Oczywiście, że nie - to nie jest pies wystawowy tylko domowy pupil - inaczej sama bym tego się nie podjęła.
A przy okazji spróbowałam wkleić fotkę zgodnie z instrukcją podaną przez Pinczerek-Jacky i mi też się udało.:multi:
[IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1747/img0093ee8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*hania']"ostatnia sucz miała 14 lat i chyba chore serce ( nie mówiąć o innych narządach ) bałam się , że z powodu stresu mi zejdzie"

Mi tez się niedawno zdażyła chora spanielka:roll:
I niestety podziękowałam:shake:
A szkoda bo dobrze ją wspominam> nigdy nie robiła problemów podczas strzyżenia.[/quote]
ja wolałam nie odmówić, choć w połowie ręce odmówiły mi posłuszeństwa a nożyczki wypadły z tychże :shake:

ta sunia męczyła się okropnie, tona kudłów nie pozwalała jej normalnie stać nie mówiąc o chodzeniu

Link to comment
Share on other sites

[B]Kasztanko[/B] ja myślę, że ludzka maszynka niewiele zdziała we włoskach Twojego pupilka , wątpię, czy nawet uszkom podoła

piszę o maszynkach tych ogólnego użytku ;) nie tych salonowych

a puszek jesli już zaczyna sam wypadać to pójdzie CI łatwo, ale jeśli jeszcze twardo siedzi a nie masz doświadczenia to próbuj ostrożnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia_pie']Nie jest tak źle :razz:, ale jednak spaniel z długim włosem ma więcej uroku. :loveu:[/quote]
No,napewno lepiej niż na "wyżełka"...ale juz wpółczuje problemów z odrastającym włosem a'la pudel...heh...

Ja nie nadawałbym się do strzyżenia spanieli "na zamówienie" właściciela :shake:

Choć przyznam,ze naszego dziadziunia cockera amerykańskiego musiałam ostatnio zrobić "na szczeniaka",ale to siła wyższa,bo bardzo trudno już go trymować z racji dużej ilości kaszaków...a z tej "wacianej" sierści momentalnie robią się kołtuny jak filc....:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*hania']Dlatego za 3mce znowu do mnie wroca :cool3:
:grin: :grin: :grin:[/quote]
To fakt...;) :evil_lol:

[quote name='weszynoska'][B]cockermanka [/B]mnie też bardzo przykro szpecic pieska, długo tłumaczę właścicelom, że jak już się ma to trzeba dbać , kąpać itp,,,,,

ale co można zrobić , jak pies już psa nie przypomina tylko brudną mopę :placz:[/quote]
Rozumiem Twoje argumenty,z psem a'la filc trudno cokolwiek zrobić....

Dlatego zawsze zniechęcam pracochłonna pielęgnacją potencjalnych nabywców moich maluchów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Codziennie po trochu trymuję mojego futrzaka i ładnie schodzi puch szczenięcy - już zmienia się z owieczki na pieska - udało mi się trochę podstrzyc ogonek i pupcię. Mam problem z głową i uszkami. Za nic nie można je ostrzyc - bardzo boi się maszynki, nawet kiedy jest nie załączona wpada w panikę i nie mogę utrzymać mu główki. Czy jest może jakiś inny sposób na podstrzyżenie głowy i uszu (jakieś ciche i mniej stresujące)? Proszę o poradę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...