Jump to content
Dogomania

h a n d l i n g


wix

Recommended Posts

ojej ile chetnych :wink: oczywiscie przyznam ze ze mu sie przydadza ostre treningi.
Co do wystawiania przyznam ze w NDM sama debiutuje wiec pewnie narazie bym chiala go na wystawach sama powystawiac w ringu. Zreszta najprawdopodbniej planujemy tez wystawy zagraniczne wiec nie moge zostac w tyle za psem w wystawianiu :lol:
Zreszta nie chce duzo obiecywac na raz. Narazie warto sie zapoznac z psem i zobaczyc czy sie uda z nim dogadac bo on ma niedosc leb jak sklep to sam tam czasem sobie rzadzi :lol:
Napewno z checia go uzycze na mlodego prezentera itp bo ja sie tam juz nie mieszcze wiekowo :oops: Co do ferii bede w Wawie napewno ale bede najprawdopodbniej pracowala jednak nie caly czas :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe dzięki wszytskim za miłe słowa:)) Staram sie jak moge zeby wychodziło mi jak najlepiej. Najbardziej cieszy mnie fakt ze ludzie mi ufają- nie tylko amatorzy ale i wspaniali hodowcy i powierzają swoje psy. To bardzo podbudowujące uczucie.

Agasia jak sie nie startuje w MP to ma sie dużo czasu:)) i naprawde teraz sie wkrecilam na maxa w profesjonalny handling. Staram sie uczyc wielu nowych rzeczy, brac konsultacje za granicą i wogole:)) Mam juz nawet zadanie na światówke od zagranicznego kennelu który mnie wynajął do wystawiania psów z drugiego konca Europy. Bardzo cieszą pochwały ludzi, sędziów- wspaniałych kynologów.

Link to comment
Share on other sites

hehe dzięki wszytskim za miłe słowa:)) Staram sie jak moge zeby wychodziło mi jak najlepiej. Najbardziej cieszy mnie fakt ze ludzie mi ufają- nie tylko amatorzy ale i wspaniali hodowcy i powierzają swoje psy. To bardzo podbudowujące uczucie.

Agasia jak sie nie startuje w MP to ma sie dużo czasu:)) i naprawde teraz sie wkrecilam na maxa w profesjonalny handling. Staram sie uczyc wielu nowych rzeczy, brac konsultacje za granicą i wogole:)) Mam juz nawet zadanie na światówke od zagranicznego kennelu który mnie wynajął do wystawiania psów z drugiego konca Europy. Bardzo cieszą pochwały ludzi, sędziów- wspaniałych kynologów.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Mam juz nawet zadanie na światówke od zagranicznego kennelu który mnie wynajął do wystawiania psów z drugiego konca Europy.[/quote]
Ooo brawo flash! :drinking: :D Co to za kennel ;)?



Wkrecilas sie i to pozadnie, ale umiejetnosci masz rownie wielkie :) Ale ja Cie jeszcze dogonie :evilbat: 0X

Link to comment
Share on other sites

Ja nie rozumiem o co wczesniej była ta cała dyskusja, skoro Vio dokładnie zaznaczyła iz robią to [b]nieodpłatnie[/b] i jeszcze same dokładaja :D To wolontariat, a nie praca, moze czasem cos im kropnie do kieszeni, ale z drobroci serca własciciela psa przeciez.

Ja tez bym chciała spróbowac handlingu, ale jak tu zaczac, skoro nigdy nie było sie na zadnej wystawie a psów z rodowodem we wsi nie ma... Taki kraj :drinking:

Link to comment
Share on other sites

ja jak sie ucyzlam wystawiac psy..to przez 8 lat robilam to nieodpłatnie..jednak co mnie do tego zoobowiazało..czesto zarywam cale weekendy poswiecam swoj czas- choc to sama przyjemnosc poswiecac dla takiego zainteresowania, pozatym czesto musialam wyciagac kase od rodziców na bilety kieszonkowe itd...a teraz wiadomo tak mi sie nie zwraca wszytsko:)) ale zawsze coś wpadnie:)) Laski dobrze robia ze chca probowac;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja moge napisać tyle, ze sam zaczynałem od wystawiania psów nie swoich i do dzisiaj mam tylko takiego doświadczenia :)

Swojego psa na wystawy dopiero nie dawno przywiozłem wiec to doświadczenie przedemną, chociaz na razie chyba bedzie go wystawiac moja piekniejsza połowa :lol:

Wystawiając psy ludzią, których sie nie zna trzeba pamietac, że oni również sa ważni nie tylko ich psy i jednak brak wyników czesto powoduje, że tracisz danego psa. Zauważyłem, ze ludzie po to wynajmuja handlera, zeby pies zaistniaj jak nie zaistnieje to po co handler :)


[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja jak najbardziej popieram handling :)

Handlerką moich psiaków jest Flashka i powiem,że lepszego duetu niż Asia i Shapi nie widziałam :) :angel:
Niestety ja jestem z Gdyni ona z Opola,więc nie każdą wystawe jest nam dane spędzać razem.

Dziewczyny jeżeli chcecie poćwiczyć jak mam 3xhusky i sądze,że wszystkie będą zgłoszone na wystawe krajową w Gdańsku.
Jakby coś to pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='=VioaoiV='][size=6][b]Szukasz handlera lub kogoś kto przygotuje Twojego psa na wystawę ??[/b][/size]

Dobrze trafiłeś !! Ja (VioaoiV) i Angelika ([url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=profile&mode=viewprofile&u=9757]fidekangela[/url]) z chęcią to zrobimy.

Z największą przyjemnością wystawiamy i przygotowujemy psy do wystaw. Robimy to nieodpłatnie, wystarczy że zapewnisz nam transport na miejsce wystawy (za bilet na pociąg same sobie płacimy, tak jak i dorzucamy się do paliwa, jeśli dojazd jest samochodem).

Mieszkamy w [b]Gdańsku[/b] i w przypadku kiedy pies mieszka w obrębie tego miasta jesteśmy chętne aby przed wystawą spotkać się z jego Właścicielem i z nim a następnie poćwiczyć. Jeśli pies mieszka dalej (ale jest chociaż w podstawowym stopniu zapoznany z chodzeniem na ringówce itp.) również podejmiemy się jego zaprezentowania, ale chciałybyśmy mieć trochę czasu przed wejściem na ring aby zapoznać się z nim.

[u]Kontakt z nami:[/u]
+ Joanna S. - Gdańsk Wrzeszcz - [b]e-mail:[/b] [email][email protected][/email] // [email][email protected][/email] - [b]gadu gadu[/b] 3697279.

+ Angelika H. - Gdańsk Brzeźno - [b]e-mail:[/b] [email][email protected][/email] - [b]gadu gadu[/b] 5310005[/quote]
fajnei..jak moi znajomi będę chcieli jakąs osobę to wystawiania to im to przekażę..Ja sama nie tyle, ze mam zaufanie tylko do siebie.To po drugie mój pies to straszny tchorz iboi sie obcych..jak ktos go bierze na smcyz lub ringowe i chce pojsc to piszcze nimilosiernie i sie wyrywa wiec co dopieor na wystawie...po trzecie gdyby wygrala to NIe czuabym satysfakcji bo to nie ja staralam sie wystawic psa tylo zrobil to ktos inny :D

Link to comment
Share on other sites

A ja uważam, że to wspaniały pomysł, to co robicie. Dla mnie wystawianie mojego maluszka, to owszem - przyjemność, ale także duży stres!!! I dlatego żałuję, że mieszkacie tak daleko od W-wy... pewnie bym się skusiła, żeby skorzytsać z Waszej pomocy.

Ale kto wie? Jeśli wybierzemy się na wystawę do Sopotu, to może będę szukać chętnego...

Link to comment
Share on other sites

No super :) Ja bede w Gdansku na pewno (mam na sobote juz 3 psy, na niedziele 2...), bede tez w Bydgoszczy 12 lutego, w Katowicach prawdopodobnie tez, w wakacje moze byc roznie ale na pewno o jakas wystawe postaram sie zahaczyc, no i Poznan swiatowa obowiazkowo :)

Link to comment
Share on other sites

[php]Gra a jakiego ty masz psiaka ?[/php]
Ja mam owczarka szetlandzkiego, w tej chwili ma 20-ścia miesięcy. Jest całkiem milutki i grzeczny, pod warunkiem, że nie trafiamy na sędziego "dentystę"... wtedy mój maluszek pokazuje swoje humorki (niestety). Piesek jest po egzaminie PT, ale jak wszystkie szeltaski, musi się do kogoś przekonać, żeby bez problemu dawać się dotykać. A sędziowie bywają różni - jedni znają rasę i dają psu powąchać rękę, zanim przystąpią do oględzin, natomiast drudzy są niezbyt delikatni i wtedy bywa różnie. Jak na razie mamy na swoim koncie 11 wystaw (raz wygrywamy, raz nie), skończony Mł. Ch i pierwsze dorosłe CWC, więc nie jest źle. Ale zawsze "kosztuje" mnie to dużo nerwów...
Jeżeli wybierzemy się do Sopotu, to na pewno będziemy co najmniej dwa dni wcześniej i wtedy będę próbować którąś z Was znaleźć. Jeżeli dogodacie się (wzajemnie) z moim psiakiem, to może wreszcie ja nie będę miała stresu...:bigok:

Link to comment
Share on other sites

Gra, my sie chyba znamy, chociazby z "widzenia" z forum Little Star? Jaki masz tam nick.?

Poiem tak, od 2 lat wystawiam kolaczke, która z włąscicielem niezbyt chetnie chodziła, wogóle nie pokazywała zebów. Znajomi mówili ze psiak chodzi lepiej ze mna niż z nim. Teraz pokazuje zeby chodź nadal niechetnie, ale zdarzaja jej sie humorki i czasami potrafi zatrzymać sie w połowie biegania w kółko, ale to juz nie ode mnie zależy... Taki ma charakterek :P

Byłaś moze na klubówce w Łodzi? wystawiałam tam małe szelciaki ze wspaniałymi ocenami, obydwa po WO1 w klasie baby...

Mam również kontakt z dwoma hodowlami sheltie...

Jak będziesz chciała sie czegos wiecej dowiedzieć to pisz na maila, PW albo na gg 2299078 ;)

Pozdrawiam,
Sheltia

P.S. oczywiscie na forum sheltie też mozesz do mnie pisać, staram sie tam zaglądać codziennie, ale rzadko coś pisze :P

Link to comment
Share on other sites

Na pewno się znamy...choćby "z widzenia" z klubówki w Łodzi - mam na zdjęciu Twoje pociechy (jak chcesz, to podeślę Ci mailem), ale moja córa (robiąca zdjęcia) "obcięła Cię do połowy"...:flasings: Ja też poproszę o bardziej aktualne zdjęcie - Twoje maluszki przestały już być takie małe, prawda?

A co do postu, to ja bardzo chętnie "powierzę" mojego humorzastego futrzaczka w ręce chętnego, kto chciałby z nim, choćby od czasu do czasu, poćwiczyć (w W-wie). Podejrzewam, że wyszłoby to na dobre zarówno jemu, jak i mnie... czasami warto "spojrzeć z boku" na swojego pieszczocha i na błędy, jakie się popełnia przy wystawianiu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...