Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Buszki']Śliczna ta sunia.A dlaczego szuka domu?
Ja bym ją wzięła,ale wtedy to ja bym musiała szukać domu :-(.Razem z moim zwierzyńcem...[/quote]
Dlaczego szuka domku? Bo zmieniła właściciela... więcej nie będę pisała...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Jezeli myślisz o agility z baskiem, to... chyba nie jest najlepszy pomysł. Baski generalnie nie sa aż tak nastawione na współprace z człowiekiem, żeby z nimi trenować jakis psi sport. No, może wyścigi...

Basek to nie sznaucer, co to wykona Twoje polecenie po 1-razowej komendzie. Trzeba naprawde duuuuzo pracy, aby były efekty. choć na Zachodzie są tacy napaleńcy, co mają bardzo dobre osiągi z basenji na agility.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']Witam po długiej nieobecnosci ;)
Przeczytałam wszystko.GRATULACJE wynikow bardzo mnie ciesza bo uwielbiam Asiaczki :multi:Załuje ze nie mogłam jechac ale cóz sa rzeczy wazne i wazniejsze.Suczka cudowna z checia bym wzieła ale rodzice ;/[/quote]
Witamy!

[quote name='Zuza i Noddy']Sunia cudna, mam nadzieję, ze szybko znajdzie swój wymarzony domek :loveu:
Jutro pokażę fotki komu trzeba, więc można trzymać kciuki, ale pisać tutaj na razie nic nie będę ;)[/quote]
Jasne!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bundustar']Witam,
będzie krótko i zwięźle - nasz nowy przystojniak - BUNDUSTAR aka Benji:
Pozdrawiam[/quote]
Ooooo, mój wnuczek!
Witamy Przystojniaka w Galerii Asiaczków!
Może jakies domowe foteczki Malucha?

Proszę, napiszcie, jak się Benji zaaklimatyzował, jakie ma problemy:evil_lol:, jakie osiągnięcia...

Bo ja mam sporo fotek BOSEDE, ale dopiero jutro zabiorę się za ich segregację i obróbkę.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Założyliśmy Benjiemu fotobloga, na którym będą w miarę możliwości publikowane jego zdjęcia, krótkie notki, a także plany wystawowe i ogólnie podróżnicze. Adres: [url=http://benji.flog.pl/]Fotoblog benji.flog.pl[/url]

Przyjechał wczoraj, podróż zniósł nadzwyczaj dzielnie i chyba całkowicie w swoim stylu, otóż większość po prostu przespał :lol: Zanim jeszcze przyjechał do nowego domu, został przedstawiony całej familii, na czele z sunią shar-pei Sabą. Pokazał charakterek i psica została błyskawicznie ustawiona. Noc oczywiście spędził w łóżku, a jakże, a od rana na zmianę byczył się, pakował na kolanka i próbował posmakować wszystkiego na swoim poziomie (choć lisia kita była tak intrygująca, że postanowił do niej doskoczyć). Obecnie ze zdziwionym wyrazem pyszczka obserwuje, jak tarzamy się po podłodze z piłeczką, próbując zachęcić go do zabawy. Twarda sztuka, nie daje się... Robi przy tym takie komiczne miny, że kwiczymy ze śmiechu. Poza tym, jest z niego taki delikates, że próbę ściągnięcia go z chodnika na trawnik kwituje miną pełną dezaprobaty :lol: Tak czy inaczej, jest z niego przebystrzak i totalna przylepa w jednym...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bundustar']Założyliśmy Benjiemu fotobloga, na którym będą w miarę możliwości publikowane jego zdjęcia, krótkie notki, a także plany wystawowe i ogólnie podróżnicze. Adres: [URL="http://benji.flog.pl/"]Fotoblog benji.flog.pl[/URL]

Przyjechał wczoraj, podróż zniósł nadzwyczaj dzielnie i chyba całkowicie w swoim stylu, otóż większość po prostu przespał :lol: Zanim jeszcze przyjechał do nowego domu, został przedstawiony całej familii, na czele z sunią shar-pei Sabą. Pokazał charakterek i psica została błyskawicznie ustawiona. Noc oczywiście spędził w łóżku, a jakże, a od rana na zmianę byczył się, pakował na kolanka i próbował posmakować wszystkiego na swoim poziomie (choć lisia kita była tak intrygująca, że postanowił do niej doskoczyć). Obecnie ze zdziwionym wyrazem pyszczka obserwuje, jak tarzamy się po podłodze z piłeczką, próbując zachęcić go do zabawy. Twarda sztuka, nie daje się... Robi przy tym takie komiczne miny, że kwiczymy ze śmiechu. Poza tym, jest z niego taki delikates, że próbę ściągnięcia go z chodnika na trawnik kwituje miną pełną dezaprobaty :lol: Tak czy inaczej, jest z niego przebystrzak i totalna przylepa w jednym...:loveu:[/quote]
Ooooo, od razu lepiej!:multi:
Fotoblog - fotoblogiem. Ale my chcemy tutaj, na DGM też widzieć trochę fotek Benjiego i czytać o jego podróżach, przeżyciach...
Da się to zrobić?

[quote name='Buszki']To ja też witam,tylko że syneczka u Asiaczków,w końcu to też Asiaczek :evil_lol:.Już za nim tęsknię :placz:.Ale nie wyjechał na koniec świata,więc się zobaczymy :multi:.[/quote]
No tak. Mieszkacie niezbyt daleko od siebie...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=DarkRed]Wielke Brawa dla twojich wszystkich sukcesow[/COLOR][/SIZE][/B]-[B][SIZE=4][COLOR=Red]SUPER:multi:
[SIZE=2][COLOR=DarkRed]Ale chcie napisac co s baskami moge robic jakis sport - moge biegac coursing - Iza juz biega coursing a jest to SUPER!;)

Nie wiem dla czego link na moje stronky otwara sie na starsze stronky- kdie mozliwost editowat moj profil?
[url]www.basenji.wbs.cz[/url]
[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ooooo, od razu lepiej!:multi:
Fotoblog - fotoblogiem. Ale my chcemy tutaj, na DGM też widzieć trochę fotek Benjiego i czytać o jego podróżach, przeżyciach...
Da się to zrobić?[/quote]

Jasne, że się da. Jutro mu cyknę sesyjkę na spacerze, wersja exclusive dla DGM.

Jeśli chodzi o jego usposobienie, to domu raczej nie przypilnuje... Mamę przywitał zblazowanym spojrzeniem pokroju "ach tak, jesteś już... dobszsz..." i walnął w kimę...

Link to comment
Share on other sites

Piękne te zdjęcia chartów w pędzie :loveu:
[url]http://img404.imageshack.us/img404/3076/resizeofimg1592.jpg[/url]

I baaardzo podobały mi się słoneczniki.

O, to Kissunia szuka domku :sad:, trzymam kciuki aby tym razem na stałe.

[quote name='Bundustar']
Jeśli chodzi o jego usposobienie, to domu raczej nie przypilnuje... Mamę przywitał zblazowanym spojrzeniem pokroju "ach tak, jesteś już... dobszsz..." i walnął w kimę...[/quote]
Hi, hi, skąd ja to znam :evil_lol:, Saidi też nie zawsze się fatyguje do drzwi jak ktoś przychodzi, spoziera tylko z kanapy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ha, świat jest taki malutki, prawda?:lol:[/QUOTE]
Ojjjj tak, nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy
;)


Co to jest?
[url]http://img338.imageshack.us/img338/6701/resizeofimg1652.jpg[/url]

Coursing fantastyczny :crazyeye::loveu::loveu: Ja chyba bym nie umiała robić takich fot w biegu ;)

Oprawa wystawy super! Bardzo mi sie podoba. Nawet Księżniczka Sisi była :crazyeye: :evil_lol: Widziałam filmy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']haha jeszcze nie wiem :) nie rób przez szybę :P[/quote]

[quote name='bety']Trzeba stosować filtry - ale dla mnie to jeszcze "czarna magia" :cool1:

Pzdr[/quote]

filtr polaryzacyjny możne być Hoya jak do takich amatorskich zdjęć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Mam CANON EOS 450D + dokupiłam obiektyw: SIGMA APO DG 70-300 mm.
[/quote]

Ooo a dasz mi pomacac puszke w Bialymstoku ?:cool3::lol:
Czaje sie na jakiegos Canona i nie jestem jeszcze zdecydowana co dokladnie chce ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...