Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Mudik'][B]deer [/B]mnie ubiegła, to teraz tylko bezprzewodowy internet mobilny i wieści z wystaw możesz nadawać na bieżąco. [B]WITAJ ASIUUUU!!!!!![/B]
:laola::multi::bigcool::bigcool::bigcool:

BRAWO MODEST!!!!!

:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::bigcool::bigcool::ylsuper::klacz::klacz::laola::laola:

A dla KICIA:glaszcze::glaszcze::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:


BTW Czytałaś o Sabince?[/quote]
Razem w tym maleństwem kupiłam i bezprzewodowy Internet! Jak szaleć do szalec!!! A co!!!

Modest zaprezentował się całkiem, całkiem. W stójce nie było jakichs specjalnych problemów, natomiast w biegu - niekoniecznie chciał biec w tym kierunku, co ja. No, ale to przeciez ćwiczenie czyni mistrza, więc będzie ćwiczony!!!
Ale najwazniejsze, że absolutnie, ale to absolutnie nie był speszony wystawą (czego obawiałam się najbardziej!), nawet jakiegoś rudego kolegę chciał zjeść (był wtedy na rękach). Natomiast gdy był na podłodze, to z kolei chciał się bawić z każdym napotkanym psiakiem, nie zważając na wielkość, kudełki itp.
No cóż, chowany jest z rotkami i malamutami, a cos mówi!:evil_lol:

Kicio nadal odmawia jedzenia, dostał kroplówkę i poszedł spac...:shake:

Nic nie wiem o Sabince. Gdzie mogę doczytac?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='AMIŚKA']UFFF nareszcie jesteś!!!:cunao::cunao::cunao:

:lol::lol::lol: GRATULACJE DLA ASIACZKÓW ZA MEDALE:lol::lol:
a co za wystawa??

szkoda koteczka..[/quote]
AMISKA - ja tez się za Wami stęskniłam...

Wystawa to CAC-Panevezys/Litwa.

Kicio - bez zmian, niestety...:placz:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']PANGEA
Justys95
- wyniki moczu i krwi - fatalne. I to praktycznie z dnia na dzień takie nagłe pogorszenie przyszło... eh...
Ciesze się na każdy dzień z Rudym, choć wiem, że NIEUNIKNIONE i tak nadejdzie...:placz:

Pzdr.[/quote]

Ech, dlaczego zwierzaki żyją tak krótko.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiaczek']poniewaz nie wiem, gdzie urwały się moje kontakty z dgm i z wami, to daję najświeższe info dla najwytrwalszych:

[color=red][b]modest as hell asiaczek fci[/b][/color] - klasa szczeniąt - w.o., najlepsze szczenię (pierwsza wystawa modesta!)

[color=red][b]jazzy boy asiaczek fci[/b][/color] - kl. Otwarta - dosk.1, cac

[color=red][b]abotere's adunbi[/b][/color] - kl. Championów - dosk.1, cac, ndpwr (skończony championat litwy!)

[b][color=red]love is in the air asiaczek fci[/color][/b] - kl. Mł. - dosk.2

muszę jeszcze dodać, że jazzy boy asiaczek fci był po raz pierwszy prezentowany w konkursie młody prezenter przez[color=red][b] jolantę verreva (Łotwa) [/b][/color]i....... Zajęli [color=red][b]ii miejsce w gr. Starszej!!!!![/b][/color] zuchy!!!!!

Pzdr.[/quote]


gratulacje!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:-(smutno Mi że kiciuś chory :shake: ale cieszkam że jesteś :multi:... podziwiałam laptopka;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Hejka, Rudy nadal jest wśród nas, ale ma spore trudności w oddychaniu, oprócz kroplówek nic nie je...
Nic nie jest lepiej...:shake:

To nie jest laptopek, to netbook...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']biedny kociak...a taki fanjy jest z niego futrzak..3mamy kciuki za Rudego!!!!


a to cudo to tak myślałam, że necik bez kabelków...super!

m.[/quote]
Rudy siedzi koło mnie na kocyku i jest podgrzewany lampą. Powiedziałam mu, że trzymacie za niego kciuki. Ale nie wiem, czy coś do niego dotarło...

Przy okazji sama zobaczysz to cacko z dziurką.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...