Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Kinia'][URL]http://img518.imageshack.us/img518/4088/img0367ah2.jpg[/URL]
Ale wolno zjada to jabłko. Mój robi duże gryzy z każdej strony i nie ma jabłka.[/quote]
No tak. Moje sznaucery to takie jabłuszko za jednym posiedzeniem zjadały. Ale baski mają mniejsze pyski...:lol: Poza tym, one się delektują takim smakołykiem...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']śliczna Gunia-Chrapunia:loveu:
[URL="http://img27.imageshack.us/img27/9215/p1040906xm1.jpg"][COLOR=#000000]http://img27.imageshack.us/img27/9215/p1040906xm1.jpg[/COLOR][/URL] :loveu:

oby dobrze jej się żyło w nowym domu i życze jej, zeby nowi właściciele docenili tego małego Skarba!!! ;)..chociaż jak patrze na fotki to chyba to ma dziewczyna zapewnione :p[/quote]
Myślę, że będzie dobrze!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Wiesz bo my mamy takie skrzywienie psio sportowe:lol::evil_lol::evil_lol:, ale serio jak lubi zabawki to sie fajnie może na nie nakręcić, a to fajna podstawa do każdego szkolenia, a agility to świetny sport, pies ma fun z biegania i ze współpracy z przewodnikiem, super sprawa, świetnie sie wzmacnia kontakt z właścicielem, po jakimś czasie bez słów sie rozumieją, na prawdę fajna rzecz, kto spróbował ten wie:evil_lol:. I byłaby pierwszym polskim baskiem biegającym agility:loveu:[/quote]
No, nie wiem, nie wiem...
To juz nie ode mnie zależy.
Myślę, że dzieciaki sa jeszcze za małe, aby z nią ćwiczyć, a dorośli - maja swoje sprawy, pracę...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Prośba od Iwa-R z działu "Chow-chow".

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Jednocześnie baaaardzo proszę o pomoc!!
Szukamy domu dla 3 letniej, rodowodowej suni Chow-Chow. Sunia jest sprowadzona z Białorusi, ale nigdy nie była wystawiana, nie jest hodowlana. Musimy znaleźć dla niej domek do końca tygodnia inaczej trafi do schroniska, jej obecni właściciele wyjeżdżają za granicę i nie zabiorą jej ze sobą.

Proszę popytajcie znajomych!!![/B][/COLOR][/SIZE]


[COLOR=Red]Pozdrawiam
Iwa [/COLOR]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Prośba od Iwa-R z działu "Chow-chow".

[SIZE=3][COLOR=red][B]Jednocześnie baaaardzo proszę o pomoc!![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Szukamy domu dla 3 letniej, rodowodowej suni Chow-Chow. Sunia jest sprowadzona z Białorusi, ale nigdy nie była wystawiana, nie jest hodowlana. Musimy znaleźć dla niej domek do końca tygodnia inaczej trafi do schroniska, jej obecni właściciele wyjeżdżają za granicę i nie zabiorą jej ze sobą.[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=red]Proszę popytajcie znajomych!!![/COLOR][/SIZE][/B]


[COLOR=red]Pozdrawiam[/COLOR]
[COLOR=red]Iwa [/COLOR]

Pzdr.[/quote]

Popytam. Znam nawet ludzi, którzy mieli kiedyś Chowka i wiem, że kochają tą rasę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alive']Asia piękne te Twoje maluchy :loveu:
I jak ciekawie umaszczone! :loveu:[/quote]
W ostatnich miotach miałam 3 z 4 oficjalnie uznanych umaszczeń! A i jeszcze 2 pieski miały nadprogramowe umaszczenie, bo... trikolor pręgowany; niestety, ten kolor jest nieuznany przez FCI.

Poniżej masz link do Galerii jednego z tak umaszczonych piesków - Morka.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f670/basenji-morek-jego-zdjecia-129061/[/url]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']W ostatnich miotach miałam 3 z 4 oficjalnie uznanych umaszczeń! A i jeszcze 2 pieski miały nadprogramowe umaszczenie, bo... trikolor pręgowany; niestety, ten kolor jest nieuznany przez FCI.

Poniżej masz link do Galerii jednego z tak umaszczonych piesków - Morka.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f670/basenji-morek-jego-zdjecia-129061/[/URL]

Pzdr.[/quote]

A to dlaczego jest nieuznany? Jakie są uznane?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']a ja mam takie dziwne wrażenie, że gdyby Morek pojawił sie na wystawach to mógłby wiele zwojować:roll:...połowa sędziów pewnie nie zdaje sobie do końca sprawy jakie kolory są uznane, a które nie ;) :p[/quote]

\te czesto odnosze takie wrazenie :evil_lol: w odniesieniu do roznych ras

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alive']Już wcześniej oglądałam Morka!
Nie wiedziałam, że taki kolor jest nieuznany :( Szkoda - taki ładny młodzian i nie będzie mógł zaprezentować się na wystawach...[/quote]
No, szkoda, szkoda...
Ale czekamy, może jeszcze nie wszystko stracone?

Pzr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']a ja mam takie dziwne wrażenie, że gdyby Morek pojawił sie na wystawach to mógłby wiele zwojować:roll:...połowa sędziów pewnie nie zdaje sobie do końca sprawy jakie kolory są uznane, a które nie ;) :p[/quote]
Ale to byłby numer, co? No i głupia sprawa, jak odnieść się potem do tego sędziego...

Pzr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]cześć i czołem :) szczerze powiedziawszy to tęskno mi za fotkami z baskowych spacerków, tak jak kiedyś były takie różne....:loveu:
[/B][/COLOR][/quote]
Wiesz, sporo weekendów mam zajętych przez wystawy. No i Agabass wyjechała; nie ma kto mnie zmobilizowac.
Może latem, jak będzie słońce, to jakies spacerki się zaliczy. Jak 14 lub 15 lutego br. bedzie ładnie, to może uda się jakiś spacerek skleić. zobaczymy.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...