Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Angi']słodziaki :loveu:[/QUOTE]
Robią się coraz bardziej "maślane"....:):loveu:

[quote name='resurgam']Gratulujemy serdecznie maluszków, my "chartole".
Nie mogłam się "dokopać" do końca tematu, by napisać od siebie. Mnóstwo masz ASIACZKU ludzi, którzy szczerze gratulują i piszą miłe posty, czego brakuje np. w chartach polskich.......[/QUOTE]
[B]resurgam[/B], u nas w baskach tez różnie bywa...

[quote name='agaciaaa']Widzę, że zajrzałam tu w świetnym momencie :) Gratuluję maluchów no i nowych kici też! I jedne i drugie bardzo fajne :loveu:[/QUOTE]
Cieszę się, że towarzystwo się podoba:0

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Trzymam! :kciuki:[/QUOTE]

[quote name='wiki4']Trzymam kciuki :)

[URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9699.jpg[/URL]
Śliczne maleństwo :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Alicja']za (nie)jajka Bolka :kciuki:[/QUOTE]

[quote name='Angi']3mamy kciuki![/QUOTE]
Kciuki się przydały...

[quote name='Metheora']Moje faworytki na dzień dzisiejszy to Czwarta i Pierwsza :)[/QUOTE]
Dobrze prawisz:)

[quote name='*anusia&ajlu*']A ja kruszynki widziałam bardzo krótko ale można się zakochać :loveu: boskie!!!
Rudy i dobrze że nie masz jajek, Bura może spać spokojnie :D ;)[/QUOTE]
Rudy Bolek juz w domu, bez jajek:)
Na razie zrobil duuuuużeeeeee siiiiii do kuwety, jest jeszcze chyba troszke otumaniony , ale juz w domu, dał się pogłaskać. Jeszcze tylko aby cos zjadl, popił wodą i będzie git:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']To jest dyplom Interchampiona :loveu: Gratuluję [B]Zuzka [/B]:klacz::klacz::klacz: i oczywiście głaski dla inter-ofiego ;)[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']No, prosze, jakie popularne imię:)


Tak, Ofik jest juz oficjalnie Interem!!!! Brawo dla Zuzki i dla Ofika:) To pierwszy Inter z miotu n a"O", brawo!!!!

pzdr.[/QUOTE]

[quote name='magdola']Kurcze za małe i nie moge powiększyć.....:([/QUOTE]
Bo ja nigdy nie wystawialam.....jeszcze.....GRATULACJE !!!!!!! Ale zaliczylam fopaUx:oops:
A wogule to wstretne i paskudne te maluchy !
pa zeby nie płakać to kto zna hurtownie z lekami przeciwhistaminowymi????????:diabloti: Bo ta czworeczka...................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']To jest dyplom Interchampiona :loveu: Gratuluję [B]Zuzka [/B]:klacz::klacz::klacz: i oczywiście głaski dla inter-ofiego ;)[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']No, prosze, jakie popularne imię:)


Tak, Ofik jest juz oficjalnie Interem!!!! Brawo dla Zuzki i dla Ofika:) To pierwszy Inter z miotu n a"O", brawo!!!!

pzdr.[/QUOTE]

[quote name='magdola']Kurcze za małe i nie moge powiększyć.....:([/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']Hahaha, spox.

Pzdr.[/QUOTE]
Hahaha, śmieszne bardzo!:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Ale maluchy po Boooo to dopiero są piepiękne:loveu:


:diabloti:[/QUOTE]

hahaha dziś widziałam 2 synusiów Boogiego :loveu: jeden łysy (Dexter) był 1 w stawce drugi puchaty (Dragon) był 2 w stawce z doskonałymi opisami i jestem cholernie dumna z nich :loveu:

i proszę mi tu nie mówić że paskudne maluchy bo podjadę do tego Szczecina:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']a ja się zgadzam, że maluchy sa wstrętne....
Bo kazdego chciałoby się zostawić, każdego wycałowac... a tu jeszcze kicie tez i... casu i rąk brakje...

Pzdr.[/QUOTE]
Asiaczku, muszę, bo zapesze, a mi sie tak ppodobają:loveu:... Uczulenie opanowane farmakologicznie, ale nie chciałabym ,aby psiak miał podobna historie do Albisi od jamnicze, więc sobie wmawiam ze paskudne paskudy....... Buuuuuuuuu.... Ale moj następny nabytek to będzie typowo wystawowy.... O ile znowu jakaś Łysa dupa nie będzie potrzebowała pomocy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...