Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='magdola']Jakie przy tuszy????:mad: Normalne Szczeniaki ..... A anusi to juz dawno nie lubię......
ps. Trzymajcie mocno kciuki jutro....moja sunia ma kolejna operacje..... Wariatka skoczyła i szew sie rozlecial tydzień po zabiegu..... A tak pilnowalam.... :( na rękach nosiłam.... Przepraszam za zasmiecanie.....[/QUOTE]

Magda:loveu:
ło matko co się stało Airze? trzymam mocno kciuki!!!

Asiu o tak teraz będzie najlepszy czas jak maluszki będą wszystko poznawać:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Po nocnych opadach , sypie nadal.
Prąd mamy , telefon mamy , wodę mamy , internet jak widać mamy .. jeśli idzie o net , to bardziej byłe TP zawsze popsuje niż aura ;)
Wczoraj było na plusie , padał cały dzień deszcz , poprzedni śnieg się stopił .. dziś w nocy ścisnął mrozek i dosypało ze 30 cm śniegu.
Aż się boję co jest pod śniegiem :shake: więc dziś na pewno aportowania i biegów wyczynowych nie będzie ... bo tam pewno jest lodowisko.

Bez porządnych zimowych opon , nie radzę nikomu mnie odwiedzać :evil_lol: Na szczęście ja nie mam potrzeby się wypuszczać z domu , więc mi to lotto czy sypie czy nie ;)

Jeść co mamy , pić co mamy , ciepło mamy , opał mamy , papierosy mamy , flaszka też się znajdzie ;) Tylko muszę kalosze wydobyć , bo w niczym innym nie idzie wyjść na podwórko.

Cały czas intensywnie sypie śnieg , jest - 2

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Który to już miot Asiaczków?[/QUOTE]
Zaczełam od lit. "A" i do lit. "D" to byly sznaucery olbrzymy. Od lit"E" do "T" (obecny miot) - baski. Łatwo obliczyc: [SIZE=4]19[/SIZE]:)

[quote name='Korenia']Z tym śniegiem to aż dziwne, że to ten sam kraj. U nas ani grama :evil_lol: Pewnie będziecie mieć piękne białe święta, a my szaro-buro i z deszczem :-([/QUOTE]
Ja sie obawiam, że i u nas bedzie szaro-buro....

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

gorączka zakupów i przygotowań już jest?
ja robię listę na jutrzejsze zakupy i już cała kartka zapisana ;) lubię takie przygotowania :D

Asiu u siostry jest kolejny kot, dziś przyszedł czarny z białym krawacikiem, zadbany i pcha się do domu, włazi na kolana taki miziasty :( ciekawy czy to jakiś znowu ze wsi, czy wyrzucony przed Świętami :( będzie dokarmiać a ja szukać domu, ale mam nadzieje, że to kogoś kot.

Link to comment
Share on other sites

Ja juz listę zakupów i zakupy mam zrobione. No, może jeszcze jakies soki, cola itp. drobnostki. Ale podstawowe rzeczy - sa w domu:)
Tez miałam kartkę i dłuuuuga liste;)

Ja po popoludniowych spacerach psiowych jak nastałam w kuchni, tak do tej pory tam siedze. - PIEROGI!!!! Myslałam, że wczoraj ugotuję kapuche i przygotuje farsz, ale nie dałam rady... Wsio musiałam dzisiaj robic. Na razie mam ugotowanych 40 pierogów. Dopiero. Zobacze, ile uda mi sie dzisiaj ugotować, bo jednak te prawie 3 dni lezenia w łóżku z temperaturą daje mi się we znaki...

Kurczę, że też ludzie nie potrafia dopilnowac swoich zwierzaków....

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

kot już sobie w domu miejscówkę znalał - Yogiego posłanie koło pieca, Yo niezadowolony a kot ma go w nosie i ani myśli, żeby iśc na dwór ;)
wie gdzie dobrze :D a przecież nie wyrzucą go z domu w takie zimno ;)
ja dopiero od jutra będę gotować i robić ale najpierw zakupy ;) pierogów naszczęście w tym roku nie robię, nie moja kolej ;)
robię kurczaka w galarecie, mięso pieczone, sałatkę jarzynową, porową i brokułową, ciasta - murzynka, sernik i sernik na zimno, mama robi bigos i chyba wsio, tylko czasu jakoś tak mało...i też jestem przeziębiona więc będzie ciężko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja juz listę zakupów i zakupy mam zrobione. No, może jeszcze jakies soki, cola itp. drobnostki. Ale podstawowe rzeczy - sa w domu:)
Tez miałam kartkę i dłuuuuga liste;)

Ja po popoludniowych spacerach psiowych jak nastałam w kuchni, tak do tej pory tam siedze. - PIEROGI!!!! Myslałam, że wczoraj ugotuję kapuche i przygotuje farsz, ale nie dałam rady... Wsio musiałam dzisiaj robic. Na razie mam ugotowanych 40 pierogów. Dopiero. Zobacze, ile uda mi sie dzisiaj ugotować, bo jednak te prawie 3 dni lezenia w łóżku z temperaturą daje mi się we znaki...

Kurczę, że też ludzie nie potrafia dopilnowac swoich zwierzaków....

Pzdr.[/QUOTE]
Kurcze, podziwiam.... Z temperatura działać w kuchni.... A poza tym u nas jest przesadza, ze nie liczy sie pierogow bo to pecha przynosi;):diabloti: ja juz po zakupach...zostały porządki.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']kot już sobie w domu miejscówkę znalał - Yogiego posłanie koło pieca, Yo niezadowolony a kot ma go w nosie i ani myśli, żeby iśc na dwór ;)
wie gdzie dobrze :D a przecież nie wyrzucą go z domu w takie zimno ;)
ja dopiero od jutra będę gotować i robić ale najpierw zakupy ;) pierogów naszczęście w tym roku nie robię, nie moja kolej ;)
robię kurczaka w galarecie, mięso pieczone, sałatkę jarzynową, porową i brokułową, ciasta - murzynka, sernik i sernik na zimno, mama robi bigos i chyba wsio, tylko czasu jakoś tak mało...i też jestem przeziębiona więc będzie ciężko[/QUOTE]
O, matko! Ale bogate Święta....
Ja w tym roku robie "połówkową Wigilię":), czyli nie 12 a 6 potraw.

[quote name='magdola']Kurcze, podziwiam.... Z temperatura działać w kuchni.... A poza tym u nas jest przesadza, ze nie liczy sie pierogow bo to pecha przynosi;):diabloti: ja juz po zakupach...zostały porządki.....[/QUOTE]
A ja zawsze licze pierogi i sama siebie podziwiam, kiedy udalo mi ise tyle ich narobic, hahaha...
Na razie mam zrobionych 120 i ide spac:)

[quote name='Angi']dobrej nocy Asiaczku :)[/QUOTE]
Dobranocka, Kochana:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Zaczełam od lit. "A" i do lit. "D" to byly sznaucery olbrzymy. Od lit"E" do "T" (obecny miot) - baski. Łatwo obliczyc: [SIZE=4]19[/SIZE]:)[/QUOTE]

Niezły wynik! Czyli już samych basków 15 miotów :)



A u mnie w tym roku nie będzie pierogów :( bo zawsze ja je robię, a w tym roku nie miałam na to czasu... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Niezły wynik! Czyli już samych basków 15 miotów :)



A u mnie w tym roku nie będzie pierogów :( bo zawsze ja je robię, a w tym roku nie miałam na to czasu... :([/QUOTE]Ja dostałam kilka od mamy i.....już je zjadłam:oops:

[IMG]http://i47.tinypic.com/34q9ta9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wesołych świąt! Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych świąt! A w święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych świąt! A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie jak najwięcej
Zwykłego, ludzkiego szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...