Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='dzasta']Heh dawno mnie nie było....ale ostatnio nie jestem zbyt aktywna na DGM...
Gratuluję ostatnich wyników wystawowych bo jest czego gratulować!!!
A kiedy znajdziesz troszkę wolnego czasu żeby mnie odwiedzić :D[/QUOTE]
Miałam byc u Ciebie z Vectrą, ale nie wypaliło, a teraz to i Vectra zajęta. I to mocno...

[quote name='deer_1987']Witam sie w piatek wieczorem!
Widze ze jeszcze zabiegana jestes Asiaczku :)[/QUOTE]
Ale dzisiejsze popołudnie mam wolniejsze. I postaram się stawic fotki:)


[quote name='Savannah']
To proszę wszystko ładnie sprawdzić Asiaczku :) bo trzeba sie dokładnie dogadać co do terminu :)[/QUOTE]
Jasne. Jestesmy w kontakcie:)

[quote name='kaskaSz']Witanko wieczorne! Baski na ringu są przepiękne :) Fajne, że ludzie tak się garną do pomocy, bo poza wystawą nie zawsze tak jest :( Niestety...[/QUOTE]
Jakos nigdy nie narzekałam na pomoc okołoringową;)

[quote name='agnethka']Asiaczku - super fotki, jak zawsze - przy takich modelach inne wyjść nie mogą ;)[/QUOTE]
Hahaha, oj, moga, moga...;)

[quote name='Cienka']Ach finanse :p ja to się tylko zastanawiam jak to robią Ci co mają kasę, że ją mają lub raczej co robią, by ją mieć. Tez bym się tym zajęła:eviltong:
Ostatnio czytam sobie forum muratora ludzie takie cudza dizajnerstwa mają w domach, że mózg staje. Gdzie moja (dizajnerska) łazienka skromnie i biednie wygląda:placz:[/QUOTE]
Wiesz, co? chyba rzeczywiście ten pierwszy milion to trzeba ukraść. Ale gdzie on lezy i czeka na "kradzenie"...?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Wiesz, co? chyba rzeczywiście ten pierwszy milion to trzeba ukraść. Ale gdzie on lezy i czeka na "kradzenie"...?

Pzdr.[/QUOTE]

[quote name='Alicja']Asiu , daj mi znać gdzie można bezpiecznie ukraść ten Pierwszy Milion :lol: też by mi się przydał ;)

Witam weekendowo :)[/QUOTE]

[FONT=Tahoma]Albo ukraść albo zająć sie czynnie nierządem:evil_lol:, ja już mam małża więc mnie już nie przystoi. A jak byłam panienką to się szanowałam i co mi z tego przyszło, jestem biedna i miliona nie mam. Ale jestem dziś ironiczna:diabloti:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Asiu , daj mi znać gdzie można bezpiecznie ukraść ten Pierwszy Milion :lol: też by mi się przydał ;)
Witam weekendowo :)[/QUOTE]
Nie ma bezpiecznej kradziezy. A juz na pewno nie może być mowy o bezpiecznej kradzieży Pierwszego Miliona...

[quote name='Cienka'][FONT=Tahoma]Albo ukraść albo zająć sie czynnie nierządem:evil_lol:, ja już mam małża więc mnie już nie przystoi. A jak byłam panienką to się szanowałam i co mi z tego przyszło, jestem biedna i miliona nie mam. Ale jestem dziś ironiczna:diabloti:[/FONT][/QUOTE]
Ja tez wolna, z odzysku, ale kto zechce...?
Faceci wolą młodsze, z tipsami i sztucznymi innymi częściami ciała...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS]Witam weekendowo :multi:[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[QUOTE]Albo ukraść albo zająć sie czynnie nierządem:evil_lol:, ja już mam małża więc mnie już nie przystoi. A jak byłam panienką to się szanowałam i co mi z tego przyszło, jestem biedna i miliona nie mam. Ale jestem dziś ironiczna:diabloti: [/QUOTE]

[FONT=Comic Sans MS]Padłam :roflt::roflt:[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

No niestety dofinansowania ograniczyli z tego co słyszałam... W ogóle to wszystko z roku na rok robi się beznadziejniejsze i choć dopiero wkraczam w dorosłe życie mam go dosyć, bo tylko problemy... Do du** mam taki interes. A za granicą też nie jest tak bajecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']No niestety dofinansowania ograniczyli z tego co słyszałam... W ogóle to wszystko z roku na rok robi się beznadziejniejsze i choć dopiero wkraczam w dorosłe życie mam go dosyć, bo tylko problemy... Do du** mam taki interes. A za granicą też nie jest tak bajecznie.[/QUOTE]

[B]kaskaSz[/B] dlatego ja uciekłam z Olsztyna bo te nasze okolice Warmińsko-Murzyńskie dla kobiet to marna przyszłość, no chyba, ze uda sie zostać na uczelni i rozpocząć karierę naukową. Albo mieć kawałek atrakcyjnej ziemi na agroturystykę. No i trzeba skończyć dobre studia architekturę, budownictwo, drogownictwo w tych zawodach zawsze będzie praca bo ludzie gdzieś mieszkać a drogi musimy zbudować bo nas unia w końcu za to pociągnie karą finansową.

[quote name='Gioco']A nie w polityce czasem ;-)[/QUOTE]

No to jest jakiś pomysł ale oni się tam na górze dość mocno stołków trzymają i nie chętnie się nimi podzielą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']No niestety dofinansowania ograniczyli z tego co słyszałam... W ogóle to wszystko z roku na rok robi się beznadziejniejsze i choć dopiero wkraczam w dorosłe życie mam go dosyć, bo tylko problemy... Do du** mam taki interes. A za granicą też nie jest tak bajecznie.[/QUOTE]
Fakt, nigdzie nie jest tak bajkowo, jak nieraz nam się wydaje...

A do polityki to ja jestem za nerwowa;) Ja lubię jasne sytuacje: czarne to czarne, a białe to białe. A nie takie kluczenie, omijanie, udawanie, że deszcz pada...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']

A do polityki to ja jestem za nerwowa;) Ja lubię jasne sytuacje: czarne to czarne, a białe to białe. A nie takie kluczenie, omijanie, udawanie, że deszcz pada...

[/QUOTE]
Jak każdy normalny człowiek :-) Jednakże tam są najłatwiejsze pieniądze ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']Narzekaniowo się zrobiło :( Ja teraz jestem w mega problemie, bo nawet nie wiem na jakie studia mam iść....
A o polityce to ja się nie wypowiem, bo mnie od razu nerw nosi.[/QUOTE]

Narzekaniowo bo się wszystkim udziela zima, nie ma słońca to wszyscy łapią doła.
Studia to ja ci powiem co uważam, że to są dobre studia ale zaznaczam to moje zdanie: architektura, budownictwo, inżynieria środowiska, ochrona środowiska, rolnictwo (o ile posiadasz ziemię), mikrobiologia.

Link to comment
Share on other sites

Z tą pogodą to porażka, ja już mam dosyć, ale dzisiaj na spacerze znalazłam bazie (!), ale to niestety nie pomogło zbyt wiele.
Na ochrone mam zamiar złożyć papiery, ale wątpie czy mnie przyjmą, a o pozostałych to raczej mogę zapomnieć... A jak mnie przyjmą to pytanie czy sobie poradzę, bo tam sama chemia, matma, fiza.
A co u basków słychać? Też śpią zdołowane? Bo mój Foxi to wręcz przeciwnie- zadowolony, najedzony, wybiegany.

Link to comment
Share on other sites

Mośkom odwala i to zdrowo. Tak opanowały salon, że nawet go nie sprzątam bo po chwili znowu wygląda jak po trzesieniu ziemi. Meble poprzestawiane, fotele pskopywane jakieś papiery, pogryzione reklamówki, nawet tej mojej (i tak pgryzionej) kanapie się dostało, że gąbka wala się po kątach. Jednym słowem masakra jakaś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']Narzekaniowo się zrobiło :( Ja teraz jestem w mega problemie, bo nawet nie wiem na jakie studia mam iść.... [/QUOTE]
Musisz się zastanowić co Tobie odpowiada, jaki kierunek. Obecnie jest jeszcze nisza w turystyce, myślę , że ta gałąź będzie się jeszcze przez jakiś czas rozwijała.
No i oczywiście stomatologia, tu są pieniądza ale i ciężka praca poprzedzona wytężoną nauką.

[quote name='Cienka']Mośkom odwala i to zdrowo. Tak opanowały salon, że nawet go nie sprzątam bo po chwili znowu wygląda jak po trzesieniu ziemi. Meble poprzestawiane, fotele pskopywane jakieś papiery, pogryzione reklamówki, nawet tej mojej (i tak pgryzionej) kanapie się dostało, że gąbka wala się po kątach. Jednym słowem masakra jakaś.[/QUOTE]
Z tą gąbką, to uważaj, wet mówił, że to największe świństwo jakie może pies połknąć, bo się nie wydala.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']
Na ochrone mam zamiar złożyć papiery, ale wątpie czy mnie przyjmą, a o pozostałych to raczej mogę zapomnieć... A jak mnie przyjmą to pytanie czy sobie poradzę, bo tam sama chemia, matma, fiza.[/QUOTE]
Ochronę śr. to trzeba lubic :evil_lol: jeżeli nie interesuje Cię kompostowanie, różnego rodzaju normy ISO, odpady itd to nie polecam :evil_lol:
A na jakie uczlenie zamierzasz składac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']
Z tą gąbką, to uważaj, wet mówił, że to największe świństwo jakie może pies połknąć, bo się nie wydala.[/QUOTE]

Gąbka służy do robienia rozpierduchy w domu a nie do jedzenia:evil_lol:. A najlepiej to wydrapać jeszcze większą dziurę w kanapie i w tym dołku dupkę usadowić i pójść spać. Jeszcze kilka takich akcji i 2 się zmieszczą do tej dziury:placz:

Link to comment
Share on other sites

Zanim poodpowiadam na posty, to o czyms Wam przypomnę:)

W najbliższy czwartek mamy.... TŁUSTY CZWARTEK:)
A oto przepis wyszperany dla Was na FB: szybkie i smaczne małe pączusie:)
[url]http://gotuj.skutecznie.tv/2011/02/paczuszki-blyskawiczne-%E2%80%93malutkie-pyszne-i-ekspresowe/[/url]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...