Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Guest Kamcia_14

[QUOTE]Ja mam dosc słodkości po SWylwestrze..zostały 4 blachy ciast...chyba z 5 opakowaniań delicji.. i inne słodkości...MASAKRA [/QUOTE]

Ja to zawsze mam apetyt :diabloti:. Na wszystko :diabloti:.
I jestem mega szczupła ( nie chwalę się ) :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nie tylko ładnie wyglądają ale i są (a wkrótce "będą" - czas przeszły) baaardzo smaczne.
Jak się wyrobię, to na Wasze przyjście (mizianie maluszków) postaram się upiec następna partię.:lol: A jeżeli nie - to może uda mi się na nasze najbliższe spotkanko...?

[B]Donya [/B]- dla Ciebie i Rodziców również dużo dobrego w Nowym Roku!
pzdr.[/quote]

Ja na mizianie maluszków też się piszę ;) ;) ;)
Dziękuję za zyczenia - rodzicom przekazałam

Link to comment
Share on other sites

[B]Ala[/B] - dla mnie te rogaliki pozostają jako "Rogaliki Ali". I żadne Galerie Smaczków tego nie zmienią...

[B]Donya[/B] - ja o robieniu rogalików dla uczczenia miziania babasków pisałam z myślą o Tobie. A tak poza tym to akurat Ciebie chyba nie muszę specjalnie zapraszać, co?:razz:

[B]Moje Szczupłe Koleżanki[/B] - ja i tak jestem z Was najszczuplejsza... hahaha:eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
I uwielbiam słodycze. Praktycznie ciągle się odchudzam po to, aby móc jeść słodycze...hahaha...hahaha...hahaha
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
[B]Donya[/B] - ja o robieniu rogalików dla uczczenia miziania babasków pisałam z myślą o Tobie. A tak poza tym to akurat Ciebie chyba nie muszę specjalnie zapraszać, co?:razz:[/quote]

Zapraszac nie musisz i tak przyjdę :razz: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak mnie ten rogalikowy widok zmotywowal, ze .........................................................................................
Tez upieklam swoje:loveu: :eviltong:
Szkoda tylko, ze jutro do pracy ide:shake: , bo jak wroce, to pewnie juz ich nie bedzie :-( :placz:
[B]Asiaczku [/B]nie tylko BISow ale przede wszystkim slicznych malych "Asiaczkow" i suuper wlascicieli dla nich :loveu: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ajajaj, jaką wielką siłę oddziaływania mają rogaliki... Dobre były...?

A ja nie idę nie tylko do szkoły, ale również nie idę do pracy!!! Czekam na Felusiowe bobaski... Bo to jutro zaczynamy odliczanie...
Pzdr.[/quote]

Dobre, mniam :loveu:
To bede w pracy trzymac kciuki. W tajemnicy Ci powiem, ze jestem wetem, ale ciiii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Pangea [/B]- to trudno Ci będzie trzymać kciuki, ale dzięki nawet za dobre myśli...:lol:
Pzdr.[/quote]

Spokojnie, uda sie ( z tymi kciukami )
Mam juz wprawe :loveu: W tym roku mam juz porod flatow za soba ( 12 sztuk ), a dwa dni temu 2 dogowe :eviltong: hihi
Tylko na moim kontynencie nic sie nie rodzi ostatnio:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Czekam na Felusiowe bobaski... Bo to jutro zaczynamy odliczanie...
Pzdr.[/quote]
Cześć i czołem, wyprawiłam towarzystwo do szkoły i pracy (oj ciężko było ich pozbierać po tych kilku dniach wolnych:roll: ) i biegusiem przyleciałam zobaczyć co u (bo)basków :cool3: . Ale widzę że narazie spokój, więc biorę się za sprzątanko, narazie :bye: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...