Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Ja właśnie wróciłam ze szkoły i zaraz zaczynam szykowanie Ofciaka. Jeszcze go troszkę przeczyszczę, bo białe łapki po harcach na dworze lekko poszarzały i biorę się za biologie.
Ofi właśnie pastwi się nad moim plecakiem, bo w środku została jeszcze jedna kanapka, a muszę przyznać, ze w otwieraniu plecaka i dojadaniu po mnie kanapek jest prawdziwym mistrzem :evil_lol:
A sukces Jumci oczywiście trzeba uczcić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']I proszę mi trzymać kawałek jabłecznika, bo go uwielbiam odkąd sama zrobiłam wg Twojego przepisu ;)[/QUOTE]
OK, myślę, że troszkę zostanie;)

[quote name='Zuza i Noddy']Ja właśnie wróciłam ze szkoły i zaraz zaczynam szykowanie Ofciaka. Jeszcze go troszkę przeczyszczę, bo białe łapki po harcach na dworze lekko poszarzały i biorę się za biologie.
Ofi właśnie pastwi się nad moim plecakiem, bo w środku została jeszcze jedna kanapka, a muszę przyznać, ze w otwieraniu plecaka i dojadaniu po mnie kanapek jest prawdziwym mistrzem :evil_lol:
A sukces Jumci oczywiście trzeba uczcić.[/QUOTE]
O, następna zdolność harcerza Ofiego - otwieranie plecaka i zjadanie kanapek poszkolnych:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jenis']No to powodzenai zycze w Katoicach.Jak nic znowó mi nie wyoadnei to widzimy się w Opolu :)[/QUOTE]
Super! Ja do Opola juz wysłałam dokumenty:)
Musi się udać nasze spotkanie:)

[quote name='Florka_xyz']Trzymam Mocno Kciuki za Asiaczki!!! Bisy są wasze jutro :)[/QUOTE]
Ha, żeby to można było tak przewidzieć;)

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]
ja ...... o nie ....to Ty .... :obrazic: ... ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]
O, nie! To TY!
3mam kciukaski za Ozzulka; jak wrócę do od razu zajrzę na DGM, co tam u Faceta:)

[quote name='despera']Życzę powodzenia w Katowicach, choć i bez tego i tak zawojujecie sędziów :D[/QUOTE]
Obyc była dobrym prorokiem:)

Odmeldowuję się; o 3.00 zbiórka, o ok. 5.00 - Częstochowa (stamtąd zabieramy Ofika) i potem to juz prosta droga do Katowic:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']powodzenia!![/QUOTE]

[quote name='gosiaja']trzymamy :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE]

[quote name='dzasta']No to powodzenia dzisiaj!!! Trzymam mocno :kciuki:[/QUOTE]

[quote name='Elitesse']powodzenia !![/QUOTE]
No i dobrze, że trzymałyscie kciuki, bo... się przydały! Zaraz napiszę parę słów...

[quote name='Cerber']przyszlam sie przywitac na razie, bo musze jeszcze wysprzatac mieszkanie, a u Ciebie to ja sie nigdy odnalezc nie moge i znowu z 10-20 stron musze przeleciec wstecz. No ale wpadniemy dzis jeszcze :)[/QUOTE]
Wpadaj, wpadaj i nadrabiaj zaległości...

[quote name='agaciaaa']Przygoda z sąsiadem niefajna :shake: dobrze, że nic się nikomu nie stało.
Nie ma jeszcze żadnych wieści z Katowic? :cool3:[/QUOTE]
Rozmawiałam z zieloną, ale pewnie nie miała czasu wstawić info...

[quote name='Iza.']No nie wierze. co tu tak cicho ?
Jak poszło Asiaczkom ?[/QUOTE]
Dobrze poszło!

[quote name='Tengusia']przyznaje sie ze Asiaczka widzialam, przywitalam sie, mialam potem wrocic ale jakos czasu braklo a potem musialam juz leciec ... ale nastepnym razem obiecuje dluzsza rozmowe :grins: co do wynikow to niestety nie wiem nic :([/QUOTE]
Potwierdzam;) Widziałam się z Tengusią, ale razem z Basią szybko uciekły...

[quote name='Zuza i Noddy']OFI BIS BABY IV
SEREK BIS PUPPY III (albo II)
BENJI BIS JUNIOR IV
To tak skrótowo na razie ;)[/QUOTE]
Zuzka, cfffaniara, od razu dała najwazniejsze informacje...

[quote name='Basia&Safi']asiaczku super było sie poznac :) chwile to trwało ale i tak miło :)
a z tego co usłyszalam to Asiaczek o szampanie wspominał ;) to chyba super poszło[/QUOTE]
Szampan był z innego powodu - Cruft's...
Miło było:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Poszło nam bardzo dobrze. Oto wyniki:

[COLOR=Red][B]OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - w.o.1, Best Baby,[COLOR=Red][B] BIS BABY4!!![/B][/COLOR]
Brawo dla Malucha. PIęknie wyrósł, jest jeszcze mocno niezdarny, ale jak go coś zaciekawi - stójka wychodzi mu fantastycznie:) Z bieganiem nie ma żadnych problemów.
Brawo Zuzka za super socjalizację Ofika-Tofika i za pracę włożoną w jego ułożenie - Twoją prace z Ofikiem było widać:)

[COLOR=Red][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS -[/B][/COLOR] w.o.1, Best Puppy, [COLOR=Red][B]BIS PUPPY3!!![/B][/COLOR]
Tym razem u Serka trochę szwankował bieg. Ze stójka było zdecydowanie lepiej, szczególnie na BIS PUPPY. Cieszę się, że taki rozbiegany, zaaferowany smarkacz potrafi jednak w 1 sekundzie skupić się i robi piękna stójkę:)

[COLOR=Red][B]BUNDUSTAR African Elite FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, Zwyc. Młodzieży, Najlepszy Junior, [COLOR=Red][B]BIS JUNIORÓW4!!![/B][/COLOR]
Cieszę się, że mój podwójny wnuczek tak dzielnie sobie poczyna na ringu. Jednak pod koniec wystawy widać było, że jest zmęczony i chetnie by sobie pospał na kolanach, a tu trzeba było jeszcze biegać na finałach. A na finałach Benji pobiegł z Mateuszem L. i naprawde zasłuzyli na tę lokatę. Tak na marginesie, to pierwsze lokatowe miejsce BUNDUSTARA:)
Brawo dla psa, Właścicielki i handlera:)

[COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI - [/B][/COLOR]dosk.1, CAC, CACIB, Zwycięzca.

[COLOR=Red][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI [/B][/COLOR]- dosk.1, CAC, r.CACIB.

[COLOR=Red][B]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI [/B][/COLOR]- dosk.1, Best Weteran.

Na ringu oceniała nas sędzina z Brazylii.
BIS BABY - Ewa Pyrchała
BIS PUPPY - Carlos Salas Melero
BIS JUNIOR - Stefan Sinko

Zgłoszonych było 19 basków, 4 nie dojechały. Ale i tak towarzystwo było międzynarodowe - stawkę basenji wzmocniły siły czeskie - ukłony dla Mirki i Romana:)

Pogoda przepiękna, droga do Katowic prosta, a na lodowisku nawet nie było az tak zimno. Nie wiem kiedy ten czas minął...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...