Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='agaciaaa']Gratulacje :multi: Asiaczki jak zawsze niezawodne :)[/QUOTE]
Jak to miło, że Was nie zawiodłam:)

[quote name='Elitesse']:cunao:[B]piekne wyniki ! GRATULACJE !![/B] :cunao:
ja sie powolutku szykuje
we Wroclawiu deszcze leje strasznie - mam nadzieje ze w Katowicach bedzie lepiej :roll:[/QUOTE]
W W-wie pochmurno, wieje dosyć silny wiatr i rano (podczas moich porannych spacerków) troche pokropiło. Ciśnienie niby idzie w górę, ale... jestem strasznie ospała, a tu tyle do zrobienia..
Elitesse - my za Was równiez mocno trzymamy:)

[quote name='deer_1987']Gratulacje i od nas!!!!![/QUOTE]
Rrrrrany, o tej porze, to ja byłam na spacerach:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Hej Asiaczki ! :)
Trafilam akurat na relacje z Katowic a wiec.... WIELKIE GRATULACJE! Nic sie u Was pod tym wzgledem nie zmienilo :D

I znowu to jestem do tylu z nowymi, mlodymi Asiaczkami, no nigdy nie nadaze wpadajac tu raz na ruski rok!
Aleee.. za tydzien prawdopodobnie bede mogla sie pochwalic moim skarbkiem, a jak ze skarbka cos wyrosnie (oby!) to moze i na wystawie sie zobaczymy :)

Caluje goraco, tak dawno Was nie widzialam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ja niestety czy do pracy czy nie to budzie sie o 5-6... psiaki spia z Tz jak maja okazje :D[/QUOTE]
Ja nawet na emeryturze wstaję 5-5.30; jakoś tak się przyzwyczaiłam...

[quote name='dzasta']Asiaczku Gratulacje !!!!
Tym razem Felki BIS Weteran zgarnął nasz zaprzyjaźniony staffik Dziadunio Babej :)
U nas obrzydliwa pogoda ledwo co się dobudziłam i zmusiłam żeby z psami wyjść na spacerek....[/QUOTE]
Ooooo, dziadek Babej dziarsko sobie poczynał na BIS'ie... Widziałam ten temperament:)

[quote name='Agasia']Hej Asiaczki ! :)
Trafilam akurat na relacje z Katowic a wiec.... WIELKIE GRATULACJE! Nic sie u Was pod tym wzgledem nie zmienilo :D
I znowu to jestem do tylu z nowymi, mlodymi Asiaczkami, no nigdy nie nadaze wpadajac tu raz na ruski rok!
Aleee.. za tydzien prawdopodobnie bede mogla sie pochwalic moim skarbkiem, a jak ze skarbka cos wyrosnie (oby!) to moze i na wystawie sie zobaczymy :)
Caluje goraco, tak dawno Was nie widzialam![/QUOTE]
Rrrrrany, będzie Skarbek?!?!?! Juz zapisuję się na rozmowę telefoniczną. A odbierasz go w W-wie? Jesli tak - daj znac, może uda mi się podjechac na Cargo...
A może tak bez okazji wpadniesz do W-wy? Pogadamy, opowiem o nowościach... Zapraszam!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]No Gratki na wyniki z Katowic :Rose:
Mam nadzieję ,że i My się w końcu spotkamy ... tym razem to było niemozliwe , siły wyższe ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]
Zaraz do Was lecę poczytac, jak Ozzi zniósł zabieg...

[quote name='gosiaja']GRATULUJEMY sukcesów
u nas coś tak jakby przez chwile zagrzmiało ale nie pada[/QUOTE]
U nas kropi, wieje dosyć silny wiatr i jest... beznadziejnie... chodze jakaś taka przytłumiona.
dobrze, że zielona ma do nas wpaść, to może trochę rozrywki będzie;)

[quote name='Tengusia']mam nadzieje ze nastepnym razem uda nam sie spokojnie porozmawiac :grins:[/QUOTE]
Liczę na to!

[quote name='Błyskotka']Gratulacje :) :) :).[/QUOTE]
Hejka, Aniu, wczoraj wyglądałaś na trochę zmęczoną. Czy mi się tylko tak wydaje...?

[quote name='Florka_xyz']OGROMNIASTE GRATULACJE!!! PIĘKNE wyniki !!! Mówiłam ze za BISy trzeba trzymać kciuki :)[/QUOTE]
No, młodzież ładnie poszła na BIS'ach! Jestem zadowolona z Następców:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Rrrrrany, będzie Skarbek?!?!?! Juz zapisuję się na rozmowę telefoniczną. A odbierasz go w W-wie? Jesli tak - daj znac, może uda mi się podjechac na Cargo...
A może tak bez okazji wpadniesz do W-wy? Pogadamy, opowiem o nowościach... Zapraszam!

Pzdr.[/QUOTE]
Po Skarbka lece osobiscie bo tym razem to nie USA ale... wylatuje z Warszawy i to w czwartek, a juz w srode po poludniu bede w W-wa. Potem w piatek jestem na Okeciu jakos rano, a czekam az TZ siostry bedzie wracal do Tomaszowa autkiem po poludniu, zeby nie tluc sie ze Skrabkiem pociagiem... Wiec czasu w Warszawie spedze naprawde duzo! :) Koniecznie sie musimy zgadac jakos!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...