Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Blue]GRATUKACJE DLA ASIACZKÓW !!!
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2668/img7301.jpg[/IMG]
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/565/img7284w.jpg[/IMG]
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7988/img7285n.jpg[/IMG]

[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Maks i Spark']Ponieważ tradycyjnie jak zawsze Asiaczki wchodzą, biorą wszystko i wychodzą napiszę tylko tyle:

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=blue]MAŚKA[/COLOR][/SIZE][/B] - [SIZE=3][COLOR=red][B]najlepsze szczenię[/B][/COLOR][/SIZE],
[B][SIZE=3][COLOR=blue]DZEZ[/COLOR][/SIZE][/B] - [B][SIZE=3][COLOR=red]CACIB[/COLOR][/SIZE][/B],
[B][SIZE=3][COLOR=blue]ERKA [/COLOR][/SIZE][/B]- [B][SIZE=3][COLOR=red]r. CACIB[/COLOR][/SIZE][/B] (przechodzi)
[B][SIZE=3][COLOR=blue]ŻELKA[/COLOR][/SIZE][/B] - [B][SIZE=3][COLOR=red]CACIB, BOB, BOG3[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=3][COLOR=darkred][B]PARA HODOWLANA - 2 miejsce[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[B][SIZE=4][COLOR=mediumturquoise]GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B]

A.[/quote]
[COLOR=Magenta][SIZE=5]Pięknie!!![COLOR=RoyalBlue][SIZE=4]
Gratuluję bardzo serdecznie.:multi::multi::multi:
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Meldujemy się.:lol:
W domu byłam ok. 4 nad ranem. Zaraz odbębniłam spacerki z psami, lekkie śniadanko i... przymierzałam się połozyć i odespać nocną jazdę do domu.Ale.... tak sobie myslę, że zajrzę najpierw na DGM. Może jakieś ciekawe wieści są...?

No i było!!!
[B]M&S -[/B] dziękuję za podanie wyników z wystawy w Szczecinie. Wszystko się zgadza. Całuski!

[B]Byskotka
Izabela124
agaciaaa
pati1033
C&B
deer_1987
Inkaa
betel
Alicja
Iza
Justyska
J.G
panienkabubu[/B] - a coś Ty taka dociekliwa?:eviltong:
[B]AMIŚKA[/B] - ja Cię zabiję za te fotki w pomarańczowych crocks'ach... i każdy sąd mnie uniewinni...:diabloti:

Mam trochę fotek, ale zdecydowanie więcej ma[B] bety[/B]! Trzaskała i trzaskała, nawet w drodze do WC też trzaskała...:evil_lol: Na pewno już wkrótce przedstawi Wam fotorelację z niedzieli w Szczecinie.

Mam piękną sesję Maśki czyli MALMSEY IN RED Asiaczek FCI.

A tak wogóle to musze Wam powiedziec, że Maśka, mimo, że ma dopiero 8 miesięcy, to na ringu zachowuje się jak stara wyjadaczka. Owszem, kilka razy nie podobało jej się, że nózka ma stac tak, a nie tak, że główka prosto a nie na boki, ale jestem nią po prostu zachwycona. Zielona (która ma na codzień Maśkę) zrobiła naprawde kawał porządnej roboty w przygotowaniu małej do wystaw. Maśka pieknie prezentowała się "na rozgrzewce" z Florką, ja ją wystawiłam na ringu do oceny i jestem zachwycona jej postawa na BIS Szczeniąt. Co prawda, zupełnie nie zostaliśmy zauważeni przez p. Kazimierskiego, ale co tam. Ja swoje wiem, młoda jeszcze powalczy.:lol:

A z pomarańczowymi croks'ami zamienionymi z czerwone lakierki to było tak.
Niby byłoduzo czasu, bo baski byly oceniane jako pierwsza rasa, ale samiwiecie, jak to czas szybko potrafi płynąć na wystawie. Nagle okazało się, że trzeba sie szykowac do konkurencji Para hodowlana. No to ja biorę ringóweczki, numerki (psy były już wcześniej wysikane) i ide sobie spokojnie na ringu. Na ring zostłam wywołana jako II para i w momencie wbiegania zauwazyłam, że na nogach mam moje ulubione "pomarańczki"!:crazyeye::evil_lol: Przeleciałam kółeczko w tych butkach a przebiegając obok "naszego" stanowiska krzyknęłam do dziewczyn, żeby podały mi buty! One oczy słup, jakie buty!?!?!:crazyeye: Przeciez ja mam buty na nogach. Dopiero chyba [B]jenis[/B] połapała się, że buty na nogach to ja mam, a i owszem, ale to absolutnie nie są moje czerwone lakierki, które zakładam tylko na wystawy....:diabloti:

No i zaczęło się szukanie tych moich nieszczęsnych butków. Znalezione, "cudem" dostarczone na ring, w locie zmieniałam buty (ciekawe, jak to zostało odebrane przez sędziów, widownię...), no i "wybiegałam" z Żelką i Dżezikiem II miejsce w konkurencji Para hodowlana.:multi: Potem to się jeszcze dobrych kilka razy śmiałyśmy z tego incydentu...:evil_lol:

I dlatego czuję się zmuszona do oficjalnego podziękowania osobom zaangażowanym w poszukiwania butów, ich znalezienie i dostarczenie mi na ring. [SIZE=5][COLOR=Red][B]DZIĘKUJĘ![/B][/COLOR][/SIZE]:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[B]Asiaczki[/B]!Gratulujemy wygranej!Z resztą i tak znali,że będzicie lepsi:loveu:
Bardzo jestesmy dumni z sukcessu prześlicznych dziewczynek i uroczego chlopaka! Niestety, jeszcze nie mieli szansy poznać go osobiście,ale już jestesmy jego wielbicieliami!
P. S. A mnie bardzo się spodobało zdjęcie w "pomorańczkach" z konkursu par! Myśliałam,że to specjalnie do koloru...:bigcool:
Jeszcze raz gratulujemy!!!:tort::cunao:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Meldujemy się.:lol:
W domu byłam ok. 4 nad ranem. Zaraz odbębniłam spacerki z psami, lekkie śniadanko i... przymierzałam się połozyć i odespać nocną jazdę do domu.Ale.... tak sobie myslę, że zajrzę najpierw na DGM. Może jakieś ciekawe wieści są...?

No i było!!!
[B]M&S -[/B] dziękuję za podanie wyników z wystawy w Szczecinie. Wszystko się zgadza. Całuski!

[B]Byskotka
Izabela124
agaciaaa
pati1033
C&B
deer_1987
Inkaa
betel
Alicja
Iza
Justyska
J.G
panienkabubu[/B] - a coś Ty taka dociekliwa?:eviltong:
[B]AMIŚKA[/B] - ja Cię zabiję za te fotki w pomarańczowych crocks'ach... i każdy sąd mnie uniewinni...:diabloti:

Mam trochę fotek, ale zdecydowanie więcej ma[B] bety[/B]! Trzaskała i trzaskała, nawet w drodze do WC też trzaskała...:evil_lol: Na pewno już wkrótce przedstawi Wam fotorelację z niedzieli w Szczecinie.

Mam piękną sesję Maśki czyli MALMSEY IN RED Asiaczek FCI.

A tak wogóle to musze Wam powiedziec, że Maśka, mimo, że ma dopiero 8 miesięcy, to na ringu zachowuje się jak stara wyjadaczka. Owszem, kilka razy nie podobało jej się, że nózka ma stac tak, a nie tak, że główka prosto a nie na boki, ale jestem nią po prostu zachwycona. Zielona (która ma na codzień Maśkę) zrobiła naprawde kawał porządnej roboty w przygotowaniu małej do wystaw. Maśka pieknie prezentowała się "na rozgrzewce" z Florką, ja ją wystawiłam na ringu do oceny i jestem zachwycona jej postawa na BIS Szczeniąt. Co prawda, zupełnie nie zostaliśmy zauważeni przez p. Kazimierskiego, ale co tam. Ja swoje wiem, młoda jeszcze powalczy.:lol:

A z pomarańczowymi croks'ami zamienionymi z czerwone lakierki to było tak.
Niby byłoduzo czasu, bo baski byly oceniane jako pierwsza rasa, ale samiwiecie, jak to czas szybko potrafi płynąć na wystawie. Nagle okazało się, że trzeba sie szykowac do konkurencji Para hodowlana. No to ja biorę ringóweczki, numerki
(psy były już wcześniej wysikane) i ide sobie spokojnie na ringu.
[FONT=Verdana][SIZE=3]Numerki... biore... spokojnie....[/SIZE][/FONT]:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:


Na ring zostłam wywołana jako II para i w momencie wbiegania zauwazyłam, że na nogach mam moje ulubione "pomarańczki"!:crazyeye::evil_lol: Przeleciałam kółeczko w tych butkach a przebiegając obok "naszego" stanowiska krzyknęłam do dziewczyn, żeby podały mi buty! One oczy słup, jakie buty!?!?!:crazyeye: Przeciez ja mam buty na nogach. Dopiero chyba [B]jenis[/B] połapała się, że buty na nogach to ja mam, a i owszem, ale to absolutnie nie są moje czerwone lakierki, które zakładam tylko na wystawy....:diabloti:

No i zaczęło się szukanie tych moich nieszczęsnych butków. Znalezione, "cudem" dostarczone na ring, w locie zmieniałam buty (ciekawe, jak to zostało odebrane przez sędziów, widownię...), no i "wybiegałam" z Żelką i Dżezikiem II miejsce w konkurencji Para hodowlana.:multi: Potem to się jeszcze dobrych kilka razy śmiałyśmy z tego incydentu...:evil_lol:

I dlatego czuję się zmuszona do oficjalnego podziękowania osobom zaangażowanym w poszukiwania butów, ich znalezienie i dostarczenie mi na ring. [SIZE=5][COLOR=Red][B]DZIĘKUJĘ![/B][/COLOR][/SIZE]:lol:

Pzdr.[/quote]

Wszystkim dziekuje za wspaniałe towarzystwo !!!
Ale bylismy dobrzy w kibicowaniu;)prawda;);)
Ja nie kryję ,:lol:
że przed wystawieniem nie wiem jak sie nazywam,:oops:
i ze wszystkiego szukam ,
chociaz wcześniej wszystko ułozylam i przygotowałam:no-no-no::stop::lol!:
ale mimo wszystko nie mogłabym powiedzieć,
widzac numerkową akcję,
że to było spokojnie:eviltong::eviltong:

a zdjęcia basków sa piękne,
a ze tło bucikowe pomarańczowe ,
to niktby tego nie zauważył:eviltong:
a jeszcze mam duzo Twoich zdjęc ASIACZKU,
póżniej obrobię:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Ponieważ tradycyjnie jak zawsze Asiaczki wchodzą, biorą wszystko i wychodzą napiszę tylko tyle:

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=blue]MAŚKA[/COLOR][/SIZE][/B] - [SIZE=3][COLOR=red][B]najlepsze szczenię[/B][/COLOR][/SIZE],
[B][SIZE=3][COLOR=blue]DZEZ[/COLOR][/SIZE][/B] - [B][SIZE=3][COLOR=red]CACIB[/COLOR][/SIZE][/B],
[B][SIZE=3][COLOR=blue]ERKA [/COLOR][/SIZE][/B]- [B][SIZE=3][COLOR=red]r. CACIB[/COLOR][/SIZE][/B] (przechodzi)
[B][SIZE=3][COLOR=blue]ŻELKA[/COLOR][/SIZE][/B] - [B][SIZE=3][COLOR=red]CACIB, BOB, BOG3[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=3][COLOR=darkred][B]PARA HODOWLANA - 2 miejsce[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[B][SIZE=4][COLOR=mediumturquoise]GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B]

A.[/quote]

no no gratuluję teraz bo osobiście mi się nie udało
ten wstrętny deszcz :angryy:
ale widziałam że potem ładnie się zrobiło

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za wspólną wycieczkę do Szczecina, strasznie pociesznie było w tym naszym "wesołym autobusiku" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Jeszcze tak nie jechałam :cool3:, weimarka jest genialna i odlotowa w swoich pozycjach sennych na kolanach. :lol::lol::lol: Było bardzo bardzo fajnie.


[quote name='Asiaczek']
Mam trochę fotek, ale zdecydowanie więcej ma[B] bety[/B]! Trzaskała i trzaskała, nawet w drodze do WC też trzaskała...:evil_lol: Na pewno już wkrótce przedstawi Wam fotorelację z niedzieli w Szczecinie.
[/quote]

No to co, że w drodze do WC-ta, trzeba być przygotowanym w każdej sytuacji. :evil_lol::cool3::evil_lol::cool3::evil_lol: Fotków to ja mam tylko "troszeczkę" ;) zobaczymy jak się z nimi wyrobię.


[quote name='AMIŚKA']Wszystkim dziekuje za wspaniałe towarzystwo !!!
Ale bylismy dobrzy w kibicowaniu;)prawda;);)
Ja nie kryję ,:lol:
że przed wystawieniem nie wiem jak sie nazywam,:oops:
i ze wszystkiego szukam ,
chociaz wcześniej wszystko ułozylam i przygotowałam:no-no-no::stop::lol!:
[I][B]ale mimo wszystko nie mogłabym powiedzieć,[/B][/I]
[I][B]widzac numerkową akcję,[/B][/I]
[I][B]że to było spokojnie[/B][/I]:eviltong::eviltong:

[/quote]

Tak, to była baaardzo spokojna ("spokojna inaczej" :evil_lol:) akcja szukania numerków. HA HA HA.

No i ciasteczkowa wyżerka była przednia, jeszcze tylu pyszności na raz nie jadłam.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=blue]MAŚKA[/COLOR][/SIZE][/B] - [SIZE=3][COLOR=red][B]najlepsze szczenię[/B][/COLOR][/SIZE],
[B][SIZE=3][COLOR=blue]DZEZ[/COLOR][/SIZE][/B] - [B][SIZE=3][COLOR=red]CACIB[/COLOR][/SIZE][/B],
[B][SIZE=3][COLOR=blue]ERKA [/COLOR][/SIZE][/B]- [B][SIZE=3][COLOR=red]r. CACIB[/COLOR][/SIZE][/B] (przechodzi)
[B][SIZE=3][COLOR=blue]ŻELKA[/COLOR][/SIZE][/B] - [B][SIZE=3][COLOR=red]CACIB, BOB, BOG3[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=3][COLOR=darkred][B]PARA HODOWLANA - 2 miejsce[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[B][SIZE=4][COLOR=mediumturquoise]GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B]
[/quote]

Gratulacje !! :loveu:


Historia z butami genialna :lol::lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alive']Asiu, może jak masz juz czerwone butki wystawowe to zastanowisz się także nad czerwona marynarką? :cool3:
Konkurencję zrobisz :evil_lol:[/quote]


to juz zaprotestuję :diabloti::evil_lol: czerwone buty ok. ale reszta absolutnie nieeeeee

A.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=blue][IMG]http://www.ohkyin.org/congratulations-clipart.gif[/IMG]
MAŚKA[/COLOR][/SIZE][/B] - [SIZE=3][COLOR=red][B]najlepsze szczenię[/B][/COLOR][/SIZE],
[B][SIZE=3][COLOR=blue]DZEZ[/COLOR][/SIZE][/B] - [B][SIZE=3][COLOR=red]CACIB[/COLOR][/SIZE][/B],
[B][SIZE=3][COLOR=blue]ERKA [/COLOR][/SIZE][/B]- [B][SIZE=3][COLOR=red]r. CACIB[/COLOR][/SIZE][/B] (przechodzi)
[B][SIZE=3][COLOR=blue]ŻELKA[/COLOR][/SIZE][/B] - [B][SIZE=3][COLOR=red]CACIB, BOB, BOG3[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=3][COLOR=darkred][B]PARA HODOWLANA - 2 miejsce

[COLOR=Red]GRATULUJEMY TAK WSPANIAŁYCH WYNIKÓW !!!
[IMG]http://1.bp.blogspot.com/_mIQkickPJig/SCY6yC_o8-I/AAAAAAAAACg/kDR6Q5VIdXc/s400/congratulations.jpg[/IMG]
[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]


[quote name='alive']Asiu, może jak masz juz czerwone butki wystawowe to zastanowisz się także nad czerwona marynarką? :cool3:
Konkurencję zrobisz :evil_lol:[/quote]

Może lepiej Asiu nie rób konkurencji dobrze :D

Link to comment
Share on other sites

serdecznie gratuluje :multi::multi::multi::multi:
ale co tam, wiadomo bylo, ze Asiaczki jak zwykle pozgarniaja co sie da :loveu:

a z bucikami super historyjka- tylko szkoda, ze nie widzialam tego przebierania...
moze macie zdjecia tego momentu? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...