Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Anecioreczek']a ja dzisaj zrobiłam pyszny serniczek:facelick:
na wigilie klasową:lol:
ze mnie kucharka:roll:
:lol:
całą klase otruje xD[/quote]
Otruć, to ich pewnie nie otrujesz. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że wyszedł "taki niedobry serniczek". Chętnie bym spróbowała, choc kawałeczek...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

No to teraz ja.

[SIZE=5][COLOR=Red]Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój, ciepło i radość, a każda chwila Świąt Bożego Narodzenia niech zyje w naszej pamięci do nastepnego Roku.

Niech spełnią się wszystkie marzenia, a w trudnych momentach niech pojawia się ktoś, kto pomoże wznieść się w górę ponad to wszystko, co przyziemne.

Stary Rok mówi nam wszystkim do widzenia, więc postarajmy się zapomnieć o tych wszystkich smutnych i złych chwilach, które mineły. Wejdźmy w Nowy Rok zabierając ze sobą tylko to, co było najcudowniejsze i warte zapamiętania.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=DarkGreen]
[/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=DarkGreen]Tego życzy Wam, Drodzy Dogomaniacy, cała grupa Asiaczków.

:tree1::x-mas::x-mas::tree1::x-mas::x-mas::tree1::x-mas::x-mas::x-mas::x-mas::x-mas::tree1::x-mas::x-mas::x-mas::x-mas:
[/COLOR][/SIZE]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamabazyla'][CENTER][SIZE=4][COLOR=SeaGreen]Hej Asiaczki, wileńscy zdobywcy !!!! Przy okazji Świąt życzę Wam wszystkiego naj naj naj !!!![/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
[/quote]
Oooo, jest tutaj Ktoś, kto jeszcze pamięta o sukcesach w Wilnie...
A ja myślałam, że Święta i przygotowania do nich przyćmiły ostatnie wystawy i nasze zakończenie sezonu A tak nawiasem mówiąc, to wielu moich znajomych i przyjaciół właśnie wystawą w Wilnie zakończyło sezon. I to jak najbardziej udanie!!!

[B]Mamabazyla [/B]- Wam też wszystkie naj, naj, naj... Zawsze w
jakieś życzenie się trafi, prawda?:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Żelka + ciasto...
[IMG]http://img391.imageshack.us/img391/6461/resizeofpict0122qe9.jpg[/IMG]
[/quote]

Witaj Asiu!!:multi:

Jeszcze raz Gratulujemy, i Bardzo Dziękujemy za życzenia ;-))

Widze że Żelka próbuje mnie zachęcić do ciasta i chyba następnym razem jak sie zobaczymy to już ni będę mogła odmówić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][I]dosięgnę:razz: ...nie dosięgnę :shake:
[IMG]http://img391.imageshack.us/img391/6461/resizeofpict0122qe9.jpg[/IMG]
[/I][/B][/quote]
Tak dokładnie było!!! Rączka Żelki stawała się coraz dłuuuuuższa i dłuuuuższa i dłuuuuższa, ale i tak nic z tego. Paniusia specjalnie połozyła foremkę z ciastem tak daleko. Oj, niedobra, Ty, niedobra!:evil_lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Witaj Asiu!!:multi:

Jeszcze raz Gratulujemy, i Bardzo Dziękujemy za życzenia ;-))

Widze że Żelka próbuje mnie zachęcić do ciasta i chyba następnym razem jak sie zobaczymy to już ni będę mogła odmówić :evil_lol:[/quote]
Trzymam za słowo!
Tylko napisz, kiedy i gdzie będzie ten następny raz, to specjalnie się postaram!:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Trzymam za słowo!
Tylko napisz, kiedy i gdzie będzie ten następny raz, to specjalnie się postaram!:lol:
Pzdr.[/quote]


Narazie na 2007 planujemy (z tych polskich bo i zagraniczne wojaże nam się gotują:multi: ) Głogów, Katowice, Legionowo i Łódź te 4 na 100% będziemy;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...