Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Ta jest!

kabel wymieniony; byl ciagniony na nowo z małego pokoju do duzego. Pan, na moja prośbę, eleganckoprzybił kabel na górze regału i wcale, ale to wcale nie widac kabla:) Fajnie mam!
A co do netu, to tez bylo fajnie, jak okazalo się, że jak działa net w duzym pokoju, to nie działa w małym. Było wesoło, bo latałam co i rusz i sprawdzałam. Ale pan się zawziął i powiedział: Jak działało przed awarią, to teraz tez bedzie!
I miał rację, bo pomyslał, podrapal się w głowę, postał, posprawdzał kabelki, powciskał inne guziczki i.... DZIAŁA I TU I TU:)
Jestem pelna uznania dla jego umiejętności:)

Teraz śmigam po Galeriach, nadrabiam te 4 dni nieobecnosci (albo więcej...), jestem na przemian na FB lub na DGM.... no i sprawdzam pocztę:) Ach, cudowne uczucie - miec kontakt ze światem....

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ta jest!

kabel wymieniony; byl ciagniony na nowo z małego pokoju do duzego. Pan, na moja prośbę, eleganckoprzybił kabel na górze regału i wcale, ale to wcale nie widac kabla:) Fajnie mam!
A co do netu, to tez bylo fajnie, jak okazalo się, że jak działa net w duzym pokoju, to nie działa w małym. Było wesoło, bo latałam co i rusz i sprawdzałam. Ale pan się zawziął i powiedział: Jak działało przed awarią, to teraz tez bedzie!
I miał rację, bo pomyslał, podrapal się w głowę, postał, posprawdzał kabelki, powciskał inne guziczki i.... DZIAŁA I TU I TU:)
Jestem pelna uznania dla jego umiejętności:)

Teraz śmigam po Galeriach, nadrabiam te 4 dni nieobecnosci (albo więcej...), jestem na przemian na FB lub na DGM.... no i sprawdzam pocztę:) Ach, cudowne uczucie - miec kontakt ze światem....

pzdr.[/QUOTE]

ale przyznaj , czasu wręcz nadmiar jak do neta nie ciągnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']ja na szczęście jak nie jestem w domu to mam w telefonie internet :) :) :) nie dałabym rady bez internetu jak bez ręki :evil_lol:[/QUOTE]
Zgadza się:)

[quote name='Alicja']ale przyznaj , czasu wręcz nadmiar jak do neta nie ciągnie ;)[/QUOTE]
Noooo, miałam 4 dni tzw. gospodarcze;) Szyłam, łatałam, wycierałam kurze, naprawilam suszarke w łazience, ciutke posprzatałam na balkonie .... itp......

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Dobrze jast się czasem oderwać od neta- ale tylko z wlasnej woli ;) bo jak się coś spsuje to wtedy człowiek się wścieka i wysiedzieć nie może :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Vectra']życie bez netu jest okrutne , ale ile więcej czasu wolnego jest :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Alicja']o to to .....:cool2:[/QUOTE]
Macie rację, Dziewczyny:) Tak to jest, niestety...

[quote name='Anecioreczek']szetlandy szkoty i bordery to bedzie trawlo wiecznie :-o :mdleje:[/QUOTE]
Sie zobaczy:)

[quote name='Ptysiak']Dobrej nocy :)[/QUOTE]
To ja powiem tak: Dzień dobry:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DominikaAnna']Dzień dobry czwartkowo :)[/QUOTE]
Witaj!
super mi się czwartek rozpoczął:)
Spacerek z Lansikiem na warszawskich Błotach, mnogo atrakcji w postaci nagusieńskich facetów spacerujących, opalajacych się itp... no i masa zdjęć:)

[quote name='Izabela124.']Asiaczku, czas wstawić jakieś zdjęcia :)[/QUOTE]

[quote name='FredziaFredzia']Co prawda to prawda! :lol: Zdjęcia![/QUOTE]
Macie najsłuszniejszą rację:) Zaraz cos wstawię:)

[quote name='Bogarka']Jeszcze nie wiem...[/QUOTE]
Bo my bedziemy:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Ja jak jestem z dala od domu, to mnie specjalnie do neta nie ciągnie (ani do telewizji). Ale jak już się ma to pod ręką, to trudno nie korzystać :)[/QUOTE]
Oj, tak. Masz rację:)
Gdy jestem z dala od domu, to zawsze sa inne ciekawsze rzeczy, np. pogadac z ludźmi, spacery z psami (bo mam ich wtedy mniej;))...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']A ja znowu powiem dobrej nocy :D
Pozdrawiam:)[/QUOTE]
Cholibka, mijamy sie:)

[quote name='Kaaasia']Jestem bardzo ciekawa tych zdjęć :evil_lol:[/QUOTE]
Zdjęc facetów - ni emam. Jakos nie przyszło mi do głowy robic im fotki.
Ale to ogólnie miałam wrazenie, że oni sa z jakiejs innej planety... Wyobraź sobie sytuację, gdy spomiędzy drzew wychodza nadzy faceci i snuja się po lesie, rzucając ukradkiem spojrzenia na innych facetów.... Pikuraski luźno zwisały, panowie opaleni, w różnym wieku.... teraz to śmieszy mnie ta sytuacja. Ale zero agresji, jakieś to towarzystwo takie skupione bylo i milczące...

[quote name='Anecioreczek']Dziendobry :)
Moja koleżanka będzie sekretarzem w grupie V - w razie gdyby coś poszło nie tak ( a wątpie czy wam cos pojdzie nie tak) to pomyli się oczywiscie na waszą korzyść :D[/QUOTE]
Hahaha, dobre:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...